Оптоволокно в приватний сектор

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 груд. 2014 23:17 #95089 від
Відповідь від у темі Оптоволокно в приватний сектор
Всім привіт.
Які варіанти з інтернетом на Шанхаї (вулиця Пушкіна)?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 09:29 #95496 від praporschik
А що входить до вартості підключення?Виправте якщо помиляюсь:оплата основної магістралі,оплата аренди опор,оплата магістралі до клієнта,оплата обладнання,оплата послуг,+?.Але чому перші клієнти мають оплачувати прокладання основної магістралі?В перспективі на майбутнє будуть нові клієнти,в яких плата за підключення буде меншою,бо вже є готова магістраль.Клієнти мають оплачувати тільки підключення від основної магістралі до точки.Це є перспектива.Ваші затрати на основну магістраль будуть окуплятись поступово за рахунок збільшення клієнтури,а не відразу за рахунок перших.В кожну справу потрібно вкласти кошти,і потрібен час щоб вони повернулись з прибутком.Я розумію що хочеться зараз і одразу,але ціна підключення +\-1200 грн наразі багатьом не по кишені.Це одиничний розрахунок.А масово,має бути нижча ціна набагато.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2015 16:12 #95498 від Dj Os
От подобається мені ця шепетівська натура, насипте побільше та бесплатно. Не влаштовує ціна? Бери веди собі сам, в чому проблема?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 16:53 #95499 від praporschik

Dj Os пише: От подобається мені ця шепетівська натура, насипте побільше та бесплатно. Не влаштовує ціна? Бери веди собі сам, в чому проблема?


З"їздь на море з татом.Я задав питання бо хочу знати який принцип підключення і звідки така ціна взята.Якщо хлопці хочуть за рахунок перших клієнтів окупити всі затрати,то "на кожну хитру жопу є болт з лівою різьбою" .А якщо вони хочуть надавати свої послуги в приватному секторі з перспективою то ціна має бути адекватною.Магістраль між багатоповерхівками окупається за рахунок великої кількості клієнтів.Тож і тут малоби бути так само.Не всі вкладені кошти можуть окупатись миттєво.А перспективи в приватному секторі повно.Комп"ютера,андроїд пристрої,смарт тв...Тож і нехай рахують:синиця в руках,чи дятел в жопу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2015 16:58 #95500 від Dj Os
Окей, ноу проблем:-) Буде підключка 1 грн, а абонплата по 300 грн, легше стане?
Сам же ш написав "Магістраль між багатоповерхівками окупається за рахунок великої кількості клієнтів". В приватному секторі великої кількості абонентів немає, подобається тобі чи ні.
Так шо сиди без інета зі своєю "лівою різьбою".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 17:08 #95501 від praporschik
Звідки така вартість абонплати 300 грн?Скільки платять люди в центрі?І чому перші майбутні абоненти мають оплатити все?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2015 17:37 #95502 від Dj Os
Я ж тобі кажу не плати якщо дорого. Сиди без інету, книжечки читай. :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 січ. 2015 17:59 #95503 від praporschik

Dj Os пише: Я ж тобі кажу не плати якщо дорого. Сиди без інету, книжечки читай. :-)

Поїдь на море з татом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 січ. 2015 18:07 #95504 від
Відповідь від у темі Оптоволокно в приватний сектор

Dj Os пише: От подобається мені ця шепетівська натура, насипте побільше та бесплатно. Не влаштовує ціна? Бери веди собі сам, в чому проблема?

???
Сашко, а вартість оренди в магазинах забивають в ціну тільки першого проданого товару, чи все-таки якось розподіляють між УСІМА (будь ласка, не роби вигляд що ти не зрозумів цього питання і не пиши чергову простиню тексту, просто конкретно скажи)?

До чого тут "шепетівська натура"? Чи тобі просто необхідно відмітитись в кожній активній темі, неважливо чим? Є ж все-таки елементарні правила та розрахунки бізнесу та банальний глузд... Це, звичайно, більш розтягнуто в часі та ризиковано, але ж таке життя))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2015 18:36 #95506 від Dj Os

praporschik пише:

Dj Os пише: Я ж тобі кажу не плати якщо дорого. Сиди без інету, книжечки читай. :-)

Поїдь на море з татом.

Який же ти нудний, навіть фантазії на підколку свою не вистачає, мої використовує. :lol:

Сашко, а вартість оренди в магазинах забивають в ціну тільки першого проданого товару, чи все-таки якось розподіляють між УСІМА (будь ласка, не роби вигляд що ти не зрозумів цього питання і не пиши чергову простиню тексту, просто конкретно скажи)?

До чого тут "шепетівська натура"? Чи тобі просто необхідно відмітитись в кожній активній темі, неважливо чим? Є ж все-таки елементарні правила та розрахунки бізнесу та банальний глузд... Це, звичайно, більш розтягнуто в часі та ризиковано, але ж таке життя))))

Чуваки, я ж кажу, ведіть свій інтернет, якщо це так дешево і робіть вартість підключки, яку тільки забажаєте. Ну якщо топік стартер на вашу думку такий жадний, то в чому проблема? Не підключаєте його інтернет та і все.

Скільки б ви тут не плакали, але вартість обладнання та оренди стовбів дешевшою не стане. Та ви продовжуйте, чим далі тим веселіше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів