Оптоволокно в приватний сектор

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 бер. 2014 20:00 #90538 від
Відповідь від у темі Оптоволокно в приватний сектор
900 грн. це завелика вартість. Враховуючи те, що в багатоповерхівках оптоволокно проводиться безкоштовно, чому в приватному секторі люди повинні платити, та ще й так дорого. Мені особисто потрібен ІНЕТ , але таку ціну заплатити я не в змозі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 квіт. 2014 21:37 #90988 від Dj Os
То що там? Буде інет нормальний в првиатному секторі чи ні? Куди пропав ТС?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 трав. 2014 19:45 #91082 від zlyj vuyko

Dj Os пише: То що там? Буде інет нормальний в првиатному секторі чи ні?


Будет, когда то точно, но вот когда это случится )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2014 19:27 #91548 від zlyj vuyko
кстати слышал инфу, что УТ до шкафов хочет оптику ложить. вроде в хмельницком уже и после этого пойдут по городам области. Кто то что то знает?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 черв. 2014 17:11 #91616 від
Відповідь від у темі Оптоволокно в приватний сектор
Хрен Вам! Скорее 4G придёт с огромными скоростями чем в вашей дыре будет интернет по оптике в частном секторе ))))))) скорее всего оптика до узла а оттуда медью по старинке с сумасшедшей абонплатой.
А за 900 грн и говорить никто не захочет, совсем офигели при нынешних зарплатах 1000-1500. Интернет должен быть бесплатно подключатся! С акциями и скидками на первое время! А ОГО ваше, действительно неплохо работает у товарища на окраине 10 Мбит/сек входящего трафика за 65 грн вроде.
Мне кажется эти 900 грн. это последний шанс аферистов снять с людей последние бабки и оставить их с носом в трусах )))) Через пару лет будут бесплатно включать, или в каждой мобиле будет по 100 Мбит (LTE стандарт) как во всех странах кроме пока укропии.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 черв. 2014 17:51 #91617 від Dj Os
Ага...проведуть тобі інет та ще і доплатять))
Не будь наївним, повір це не така ще велика платня ще. В Європі інет у людей значно повільніший та дорожчий.
Купа людей собі проводять вай фай і платять ті самі 900 грн, це при тому шо швидкості там значно менші та і є залежність від погодних умов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 черв. 2014 10:56 #91630 від ravsat

ответ пише: укропии.


От чмо москальське, ти чого сюди влізло? Мало вас в соцмережах? І яке твоє діло дира тут чи не дира?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Mr_livsi
  • Mr_livsi аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
08 груд. 2014 23:06 #94927 від Mr_livsi
Планується підключення за технологією PON. Наразі проект в стадії розробки . Правда вартість підключення можливо буде трішки більшою(із-за курсу долара)

україночка пише: 900 грн. це завелика вартість. Враховуючи те, що в багатоповерхівках оптоволокно проводиться безкоштовно, чому в приватному секторі люди повинні платити, та ще й так дорого. Мені особисто потрібен ІНЕТ , але таку ціну заплатити я не в змозі.

В багатоповерхівках за прокладання магістралі платити не потрібно + кількість клієнтів. А в частний будинок потрібно вести окрему магістраль і зазвичай по стовбах освітлення(за які потрібно заплатити оренду) + вартість оренди індивідуального обладнання (оптичний модем)
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Avici

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2014 23:35 #94976 від Avici
я б порадив скооперуватись із сусідами - тоді можливо дешевше буде підключення

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2014 03:11 #95003 від Dred
Відповідь від Dred у темі Оптоволокно в приватний сектор
а прейскурант цін можна оголосити? цікаво дуже мені. сиджу на вайфаї, не то щоб дуже погано, але не то щоб дуже добре. на безриб'ї і рак - щука

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.205 секунд
0
репостів
0
репостів