Технологія Smart TV - це продукт найбільш успішного проекту зі схрещування телевізора і комп'ютера. Звичайний телевізійний приймач перестав бути чимось, що здатне здивувати уяву публіки - незалежно від якості зображення або розмірів діагоналі - всього цього на ринку навалом. А ось збільшення функціональності телевізора - меж немає, і кожна нова функція може надати його класичному образу якесь нове смисловий вимір.

Хоча потрібно розуміти, що гібридизація вужа з їжаком є ​​заняття мало корисним і не дуже перспективне. Спроби перетворити телевізор ще і в відеомагнітофон, на додачу до його основного призначення, успіху не мали. А ось симбіоз ТВ і нових комп'ютерних технологій прямо таки напрошується на реалізацію. smart tv приставки - один з вдалих прикладів.

Смарт ТВТелевізори останніх моделей зазвичай мають вбудоване Смарт обладнання і не потребують придбання і підключення окремої приставки. Але, по-перше, вони занадто дорогі, а, по-друге, - їх можливості можна запросто покрити, замовивши відповідну техніку прямо у провайдера.

Інтерактивне телебачення не стоїть на місці. І, якщо з кожним нововведенням в цій області здобувати новий телевізор, то дуже просто швидко розоритися. Оновлюючи ж приставку, ми робимо апгрейд технології простіше, швидше і дешевше. Давайте розберемося в тому, що являє собою типова приставка модного Смарт ТВ.

Як це виглядає?

Приставки інтерактивного телебачення - це спеціалізовані мікрокомп'ютери, що працюють в парі з телеприймачами і дозволяють перетворити ці «ящики» в справжні мультимедійні комбайни. Поява цих пристроїв на ринку - є продовження загальної тенденції проникнення мікропроцесорної техніки в раніше недоступні для неї сфери.

Чимало цьому посприяв і переклад ТВ на цифру. Чим менше різниця між електронними потрохами комп'ютера і телевізора, тим менше дистанція між ними в плані експлуатаційних характеристик. 

Як і будь-який комп'ютер, цей має на борту встановлену операційну систему. На різні моделі приставок інсталюють різні ОС: це можуть бути версії Android або Windows, спеціально адаптовані для роботи з телевізором замість монітора. Хоча слід зауважити, що різниця між телевізором і монітором стирається так само швидко, як і різниця між телевізором і комп'ютером. Що це означає для конкретно взятого користувача? Які можливості відкриваються перед ним в плані відпочинку і розваг? Ось їх неповний перелік:

  • Ви можете здійснювати на ТБ запис відео, а потім прокручувати його так само як в будь-якому відеоплеєрі.
  • Користуватися численними мережевими сервісами, розрахованими саме на телеглядачів.
  • Запускати на екрані телеприймача веб-браузер і проробляти з ним все те ж саме, що і на комп'ютері: переглядати сторінки в інтернеті, спілкуватися через інтернет в соціальних мережах і навіть працювати з документами - адже ніщо не заважає вам запустити Excel і попрацювати над звітом з даними і діаграмами прямо на екрані телевізора.
  • Для меломанів також є безліч зручних сервісів.
    Використання смарт-ТВВ Загалом, застосування такого гібриду знайдеться. Базові сервіси входять в пакет договору з провайдером. Додаткові ж можливості можна оплатити, якщо підключити до приставки платіжну карту.

Завантажуючи додатка з магазину додатків Google, ви зможете, не відходячи від блакитного, екрану вивчати різноманітні, нові для себе речі - іноземні мови, наприклад. Грати в комп'ютерні ігри.
 
Отримувати задоволення від віртуальних подорожей по різних куточках світу. Завжди бути в курсі всіх новин і в будь-яку хвилину подивитися погоду. Наявність такої приставки в вашому домі збільшує комфорт вашого життя на порядок. Спробуйте і ви переконаєтеся в цьому.

Трохи технічних деталей

Як підключається Смарт ТВ приставка? Між пристроєм і телевізором простягається кабель з HDMI-контактом. Більшість сучасних моделей телевізорів мають HDMI роз'єми. Ну, а якщо такого немає, то можна скористатися спеціальним перехідником HDMI-AV. Якщо телевізор не має функції доступу в глобальну мережу, то це повинна забезпечити приставка.

Це можна зробити декількома способами. По-перше, можна з'єднати пристрій з комп'ютером за технологією Ethernet, скориставшись звичайною кручений парою. По-друге, приставка здатна ловити сигнал бездротових мереж, а це означає, що вона такою ж абонент WiFi, як і інші. По-третє, дані прилади часто мають USB-порт, в який нескладно увіткнути бездротової модем. Можна зробити і зворотний за змістом операцію - приєднати коробочку до монітора: TV приставка перетворить його в телевізор.