Робота в Європі завжди приваблювала українців та мешканців СНД. В першу чергу, великим розміром оплати праці та рівнем соціальної захищеності. Однією з популярних нинішніх напрямків для трудових мігрантів є Польща, яка активно приймає до себе робочих в самих різних сферах. Середній розмір окладу для робочих мігрантів тут становить 800-1300 євро.

Для краън СНГ така заробітна плата - привід зірватися з місця і відправитися в польські міста. До того ж, на роботу приймають жінок і чоловіків різного віку. Деякі роботодавці готові сплатити навіть за квитки, а також тимчасові житло та харчування. У більшості випадків працевлаштування здійснюється за білою схемою - з соцпакетом, страховкою та пр.

Більше всього робота в Польщі представлена такими спеціальностями, як різноробочі, будівельна галузь, а також спеціалісти з аграрних підприємств та фахівці в хімічній промисловості, постійно шукають персонал в текстильну сферу.

Для жителей України передбачена пільгова система перетину кордону. Завдяки такому послабленню працевлаштування українців відбувається набагато простіше. За виконання норм на польських підприємствах звичайно виплачують додаткові бонуси, що дає можливість збільшити свій офіційний дохід. Так само на роботу приймають молоді на період літніх канікул в сфери громадського харчування та сервісу.