Бу автомобілі з Америки - Як купити машину на Американському аукціоні Українцю, і при цьому заощадити? Все Витрати при купівлі автомобіля в Америці. Як вибирати авто в США, на що звертати увагу при покупці?

Компанії експортери, які займаються купівлею і доставкою автомобиль из Америки відзначають колосальні темпи розвитку цього ринку в Україні - + 50% за останні два роки.

Як правило, з Америки надходять автомобілі після аварій, при цьому, ціна таких транспортних засобів в рази нижче, ніж подібні на українському ринку. Важливо й те, що такі автомобілі завозяться в нашу країну на цілком законних підставах, оформляються і стають на український облік. Що особливо радує, так це ставлення до таких машин з боку поліції і митниці, які нічого не мають проти такого завезення, що не можна сказати про машини на Єврономер.

Крім цього, ті ж європейські автомобілі програють машинам з США в пробігу, так як з Америки купуються машини набагато свіже і малим пробігом. Однак, варто враховувати, що термін доставки авто з США в середньому займає два місяці.

Купити машину в Америці найпростіше на спеціалізованих страхових аукціонах, де страхові компанії або банки виставляють списані ними автомобілі. Як правило, це ті машини, відновлення, яких, є недоцільним за американськими розцінками.

Найчастіше, в Україні завозяться автомобілі відомих європейських брендів. Обов'язкова умова пригону авто - воно повинно відповідати екологічним стандартам Євро-5, а щоб розмитнення авто з США обійшлася дешевше, згідно Закону №3251, її бензиновий двигун не повинен перевищувати обсяг в 3.0-літра, а дизельний - 2.5-літра. Є ще один пункт, згідно з яким ввезення автомобілів з країни-агресора або тимчасово окупованих територій забороняється, але США у нас нічого не окупували, та й агресії не виявляли.

Які є додаткові витрати крім покупки

Експерти компанії CarAmerica підкреслюють, що клієнт, при виборі автомобіля на аукціоні, повинен також враховувати додаткові витрати на її трансфер з території Америки. У цей список входить:

Аукціонний збір - від 600 до 1000 доларів, в залежності від аукціону;
Податки - близько 1000 доларів;
Транспортування по території Штатів - в середньому 500 доларів, але все залежить від фізичної віддаленості авто до найближчого порту на східному узбережжі;
Доставка до порту Одеси - близько 1500 доларів (при бажанні, можна оформити страховку, ціна якої становить 1,5% вартості авто);
Розмитнення авто - залежить від року, обсягу двигуна і вартості авто, враховує мита, акцизного збору, а також збори до Пенсійного фонду і ПДВ;
Сертифікація авто - в середньому 300 доларів;
Оплата митних послуг - 200 доларів.
Крім цього, більшість компаній-експортерів беруть страхові внески, в середньому в 1000 доларів. Робиться це перш за все з метою страховки від випадку, коли виграний в результаті торгів автомобіль не забирається клієнтом, і в цьому випадку, аукціон налагоджує штрафні санкції на компанію, яка виступає в ролі покупця.

На що слід звернути увагу

Особливо хитрі покупці придумали лазівку, яка дозволяє заощадити на розмитненні. Для цього спеціально занижується вартість авто, яка вказується в інвойсі. Не радимо цього робити, так як співробітники митниці це дуже швидко просікають.

При звернення за допомогою в компанію-експортера, обов'язково прислухайтеся до порад менеджера. У хороших компаніях основним завданням менеджера є не стільки продавати вам автомобіль, скільки переконати вас в тому, що конкретний автомобіль вам потрібен, а цей ні. Менеджери краще вас розуміють, дивлячись на дані і фото, що пропонований лот представляє з себе автомобіль, а небезкорисний шматок металу, на який потрібно буде витратити багато коштів при відновленні.

Пам'ятайте, що купуючи авто з США, ви мимоволі приймаєте участь в якійсь грі на удачу. Навіть професійні менеджери не можуть побачити і перевірити ще раз всі на світі. У більшості випадків, якщо слідувати рекомендаціям і порадам менеджерів, ви купуєте дійсно якісний і недорогий за українськими мірками автомобіль. І в цьому плані, компанія CarAmerica як ніхто інший в Україні здатна допомогти.