Як правильно брати кредит

Кредит дозволяє придбати зараз, не відкладаючи, купити те, на що вам довелося б ще довгий час збирати. Однак, він пов'язаний з низкою ризиків: ви можете прострочити черговий платіж за кредитом best credit repair crm, якщо вам затримають зарплату, якщо вас раптом звільнять, або якщо у вас виникнуть непередбачені великі витрати. А всі знають, що прострочення і несплата за кредитом залишають чорна пляма в Вашої кредитної історії. У разі, якщо Вам знадобиться вдатися до кредиту, банк, побачивши, що Ви один раз вже затримали платіж по кредиту або не виплатили кредит зовсім, просто відмовить вам у видачі кредиту, чим ще більше погіршить вашу кредитну історію. Але всього цього можна уникнути, якщо дотримуватися кількох самих основних нескладних правил.

Перш за все, необхідно визначити, скільки Ви можете собі дозволити платити за кредит. Насправді, виплати за всіма кредитами не повинні перевищувати 40% Вашого доходу. Наприклад, якщо Ви отримуєте 20 тис. Руб., То Ваш щомісячний платіж за всіма кредитами не повинен перевищити 8 тис. Руб. Це потрібно для того, щоб, навіть якщо Вам уріжуть зарплату, у Вас були кошти не тільки на сплату за кредитами, а й на життя. Однак бажано все ж не доводити витрати за кредитами до рівня 40% від щомісячного доходу: краще, якщо вони будуть складати максимум 20-30%.

Правильно вибирайте вид кредиту. Щоб купити машину, можна взяти автокредит або споживчий кредит. Споживчий кредит простіше в плані оформлення, але він значно дорожче, ніж такі цільовий кредит, як автокредит. Тому краще подбати зі збором додаткових документів і витратити трохи більше часу, ніж переплачувати за споживчим кредитом.

Правильно визначайте суму кредиту. Чим більше, тим краще - не найправильніше поняття при отриманні кредиту. Врахуйте, що чим більше буде сума по кредиту, тим більше буде щомісячний платіж і переплата. Тому суму по кредиту потрібно брати не «з запасом», і саме в тому розмірі, в якому потрібно.

Правильно вибирайте термін кредиту. Ясно, що чим довше Ви зробите термін по кредиту, тим менше буде щомісячний платіж. Однак, є й інша закономірність: чим довше термін кредиту, тим більше переплата по ньому. Щоб визначити оптимальний термін, досить керуватися принципом, щоб щомісячний платіж по кредиту не перевищував 20-30% доходу, і підібрати такий термін кредиту, при якому ця умова буде дотримуватися.

Що робити, якщо кредит вже оформлений, благополучно витрачений, але в зв'язку зі змінами в житті оплачувати кредит вчасно не виходить? Якщо повернути кредит вчасно не виходить, це не привід впадати у відчай і готуватися до гіршого. Спробуйте грамотно підійти до вирішення проблеми. Пам'ятайте: банк зовсім не жадає крові - йому потрібні гроші.

Якщо боржник не погасив кредит вчасно або не вніс черговий платіж до вказаного в кредитному договорі дня, банк автоматично відносить цю заборгованість до простроченої і клієнту загрожують штрафні санкції, а при опорі боржника подає позов до суду.

Перше, що повинен зробити клієнт, який хоче домогтися відстрочки, - прийти в банк і повідомити про свої проблеми. Причому зробити це краще за все заздалегідь, коли момент прострочення ще не настав. Основне завдання - переконати фахівця банку в тому, що Ви не можете розрахуватися з банком з об'єктивних причин. Банк повинен бути впевнений, що позичальник незабаром впорається зі своїми проблемами і зможе погасити позику.

Знайте свої права і не соромтеся їх захищати!

0
репостів
0
репостів