Розділ Спорт

На Шепетівщині завдяки благодійному забігу зібрали 123 000 грн для ЗСУ

Автор 22 квітня 2024, 17:56

У місті Нетішин, що у Шепетівському районі, відбувся благодійний забіг на підтримку ЗСУ «Half marathon ENERGY 2024». Загалом у заході взяли участь понад 200 учасників з різних куточків України.

Спортсмени показали гарні результати та жагу до перемоги! Долаючи обрану дистанцію, учасники не тільки пройшли випробування на міцність, але й задонатили на підтримку ЗСУ .

За результатами забігу відбулася церемонія нагородження. Серед переможців є нетішинці та працівники ХАЕС.

На дистанції 5 км в абсолютному заліку переможцями стали Павло Бас (м. Рівне) та Ольга Котовська (м. Рівне).

Срібло у цих категоріях взяли Кім Попов (м. Рівне) та Вікторія Зімаріна (м. Київ).

Бронза дісталася Миколі Шевчуку (м. Рівне) та Ірині Мариніній (м. Вараш).

На дистанції 10 км в абсолютному заліку золото завоювали Дмитро Стецюк (м. Рівне) та Ірина Кутра (м. Рівне).

Срібло - Артем Тищук (м. Володимирець) та Вероніка Демчук (м. Рівне).

Бронза - Олександр Білик (м. Нетішин) та Віра Стецюк (м. Рівне).

На дистанції 21 097,5 першість вибороли Вячеслав Оголенко (м. Южноукраїнськ) та Майя Абрамович (м. Нетішин).

Срібло - Євгеній Деркач (м. Старокостянтинів) та Альона Кислиця (м. Южноукраїнськ).

Бронзу завоювали Сергій Кірчик (м. Кременчук) та Вікторія Хомʼяк (м. Вараш).

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра від імені НАЕК "Енергоатом" подякував учасникам та організаторам благодійного забігу, наголосивши, що такі заходи об'єднують Україну на шляху до нашої Перемоги!

Кошти у сумі 123 000 гривень, зібрані під час благодійного забігу, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ!