У Шепетівці відбувся турнір з мініфутболу серед вуличних команд

Автор Олег Шмельов 25 жовтня 2023, 13:11

23-24 жовтня у Шепетівській громаді відбувся турнір з мініфутболу серед вуличних команд юнаків 2011 – 2012 р.н. До участі у змаганнях було заявлено 9 команд, а саме: «Патріоти», ФК «Шепетівка», ФК «Колос», «Дружба», «Динамо», «Гімназія №3», «Форт Пліщин», «Локомотив» та «Гімназія №2», які після жеребкування були поділені на дві групи.

Ігри турніру проходили за коловою системою в одне коло у кожній групі.  Турнір організовано та проведено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення» Спорт для всіх».

Після матчів дві найкращі команди з кожної групи змагалися між собою за 1 – 2 та 3 – 4 місця.

За найвищою кількістю набраних очок перемогу здобула команда «Локомотив», друге місце виборола команда – ФК «Шепетівка» та третьою стала -ФК «Колос».

Команду переможця та команди призерів було нагороджено кубками, грамотами, медалями та призами Центру.