Шепетівські юні футболісти змагались на обласному турнірі у Ізяславі

Автор 06 березня 2023, 15:43

4 березня у місті Ізяслав відбувся міжобласний турнір з футзалу серед юнаків 2011 р.н. і молодші, присяченого пам'яті тренера викладача Ізяславської ДЮСШ В.М. Панчошного. В турнірі взяли участь 7 команд, які були розділені на дві групи.

Шепетівська КДЮСШ потрапила в групу "В". Наші спортсмени змагалися з юними футболістами:

• "Дністер-Вацак" Могильов-Подільськ - рахунок 2:2;
  • ДЮСШ №3 м. Хмельницький -ШКДЮСШ - 1:2;
  • ДЮСШ м. Славута - ШКДЮСШ 3:5.

330467233 762602118559055 7473890349316210632 n велике

З однаковою кількістю очок у грі, різницею забитих та пропущених очок команда "Дністер-Вацак" Могильов-Подільськ посіла І місце в групі, відповідно Шепетівська КДЮСШ зайняла друге місце і у фіналі зустрілася з командою ДЮСШ м. Хмельницький та поступилася з рахунком 1:3. За підсумками змагань Шепетівська КДЮСШ посіла 4 місце.

Найкращим гравцем турніру визнаний футболіст Шепетівської КДЮСШ - Солецький Даніїл, який був найрезультативніший, забивши 6 м'ячів. Даніїл був нагороджений цінним подарунком, а команді Шепетівської КДЮСШ вручено Кубок за участь та 4 місце у турнірі.