Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 14 квітня 2014 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
11 квітня шепетівчани мали змогу взяти участь у новому для нашого міста музейному проекті «Як гартувалася сталь: територія міфів та реалій». Проект реалізовано в партнерській співпраці обласного літературно-меморіального музею Миколи Островського та молодіжної громадської організації «КЕДР» в межах проекту «ProMuseum», за підтримки ГО «Фонд зміцнення громад» та ГО «Український центр розвитку музейної справи», МФ «Відродження» та МБФ «Україна 3000».
Розділ Культура
Понеділок, 14 квітня 2014 14:58

В боргах як в шовках

Підприємства комунальної сфери міста стикнулись із проблемою. ТОВ «Шепетівка Енегроінвест», яке забезпечувало шепетівчан теплом у квартирах взимку і отримувало за цю послугу кошти від міського населення, має заборгованість майже 37 млн. грн. перед компанією «Нафтогаз» за поставлений природний газ.
Розділ Бізнес
Понеділок, 14 квітня 2014 14:34

З магазину винесли лише гроші

В ніч на 13 квітня в м. Шепетівка по Проспекту Миру невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в магазин 43-річної місцевої жительки, звідки викрала 11 000 гривень.
ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат» за 2013 рік отримав 16 млн. грн чистого збитку (у 2012 р. – 9 млн. грн). Про це йдеться в повідомленні підприємства, опублікованому в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.
Розділ Бізнес