Четвер, 17 травня 2018 18:59

Шепетівчани відзначили Всесвітній день вишиванки

Автор

Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, площа імені Тараса Шевченка майоріла різноманіттям українського вишиваного одягу. Керівництво органу місцевого самоврядування, депутати міської ради, посадові особи міськвиконкому, службовці органів виконавчої влади, представники підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації міста, освітяни, молодь взяли участь у святі-флешмобі з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Міський голова Михайло Полодюк привітав гостей свята із уже гарною традицією для Шепетівки – Днем вишиванки. У цей день шепетівчани мають можливість масово долучитися до українців всього світу і одягнути вишиванку на роботу, в школу чи садочок і чим самим продемонструвати свою національну єдність та самобутність. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен і свято вірили, що вона захищає від усього злого. Вишиванка стала національною святинею, символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, є своєрідним кодом нації, оберегом.

Свято продовжилося фестивалем флешмобів. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста під супровід пісень патріотичного змісту виконали ряд танцювальних композицій.

Також шепетівчани мали можливість переглянути виставку картин учнів дитячої художньої школи, які  повернулися із міжнародного конкурсу зайнявши 1 і 2 місце.

До слова. Ідея відзначати День вишиванки зародилася в 2006 році у студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Перші святкування відбувалися у вузьких колах українських навчальних закладів, та з роками виросли до неймовірних масштабів: тепер українці зі всіх континентів організовують заходи та приєднуються до акції «Одягни вишиванку». Всесвітній день вишиванки уже традиційно відзначається у третій четвер травня.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

Останнє редагування П'ятниця, 18 травня 2018 19:29

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Чудове свято, чудові діти і виступи, щира подяка його організаторам. Молодці!

Але...дійство нагадувало щирі і цікаві виступи діточок не для мешканців міста, а весь флешмоб передбачався для Білого дому, особисто для мера, його заступника і...

Чудове свято, чудові діти і виступи, щира подяка його організаторам. Молодці!

Але...дійство нагадувало щирі і цікаві виступи діточок не для мешканців міста, а весь флешмоб передбачався для Білого дому, особисто для мера, його заступника і чиновників міськвиконкому. Тому, щоб подібні дійства в подаьшому не нагадували звіт перед керівництвом, виступи на площі Шевченко, рахую, треба робити "обличчям" до 1школи, "віртуальної громади міста", а високопосадовці наші для привітань зможуть пройти пару десятків метрів

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением