П'ятниця, 01 грудня 2017 22:32

Через незаконні дії ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" все місто можуть відключити від газу

Автор

Як ми вже повідомляли раніше, через несплату боргів ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", газопостачальники почали фізично відрізати котельні міста. Приватна теплопостачальна компанія, замість того щоб погашати борги, не придумала нічого кращого, ніж самовільно приварювати газопровід назад. А для того щоб його не відрізали повторно, вирішили замурувати його цеглою.

ПАТ «Шепетівкагаз» повідомив на своїй офіційній сторінці, що 1 грудня працівниками Товариства було встановлено факт пошкодження засувок на газопроводах високого тиску за адресами: вул. Шешукова, 8Б, вул. Судилківська, 100, вул. Героїв Небесної Сотні, 54, а також здійснено унеможливлення доступу до засувок на газопроводах високого тиску за адресами: вул. Радіщева, 2Б, вул. Героїв Небесної Сотні, 54 шляхом їх замурування.

Вказані дії можуть призвести до аварійних ситуацій з непередбаченими наслідками. ПАТ «Шепетівкагаз» вимагає негайно вжити всіх необхідних заходів для попередження незаконних, невідворотних та вибухонебезпечних наслідків протиправного втручання в газорозподільну мережу Товариства.

Додатково повідомляємо, що для відновлення пошкодженого обладнання на газопроводах високого тиску Товариством розглядається питання пониження тиску природного газу в газопроводах міста Шепетівки та Шепетівського району до 0 атмосферного тиску, що спричинить відсутність природного газу у всіх категорій споживачів орієнтовно на 3-5 діб.

Останнє редагування П'ятниця, 01 грудня 2017 23:02

Коментарі (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

"Додатково повідомляємо, що для відновлення пошкодженого обладнання на газопроводах високого тиску Товариством розглядається питання пониження тиску природного газу в газопроводах міста Шепетівки та Шепетівського району до 0 атмосферного тиску,...

"Додатково повідомляємо, що для відновлення пошкодженого обладнання на газопроводах високого тиску Товариством розглядається питання пониження тиску природного газу в газопроводах міста Шепетівки та Шепетівського району до 0 атмосферного тиску, що спричинить відсутність природного газу у всіх категорій споживачів орієнтовно на 3-5 діб."

Я процитував цей кусок новини для того, щоб задати таке питання: "А що, для того, щоб розвалити свіжу цегельну кладочку з кількох десятків цеглин потрібно аж від трьох до п'яти діб?" Чи пан Турінський просто хоче "збільшити ставки" і взяти в заручники тепер уже ціле місто, а не тільки тих, хто волею долі виявився залежним від боргів Енергоінвесту. Якщо Шепетівкагоаз таки дозволить собі щось подібне (відключення від газу на кілька днів цілого міста), то, думаю, в суді йому не поздоровиться. Та й суда не треба буде чекати, думаю, розлючені громадани знайдуть потрібний спосіб впливу і без суду.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Не знайдуть, бо геть на Інвест не знайшлась розлючена громада, аби розібратись без суду з ними.

This comment was minimized by the moderator on the site

Тут я цілком згідний з Dentistом.Громада вся не підніметься,як і досі не піднімались.Будуть ремствувати стогнати та активних дій не буде.Чи всіх не цікавить питання чому досі наша газконтора не подала до суду на енергоінвест(рука не піднімається...

Тут я цілком згідний з Dentistом.Громада вся не підніметься,як і досі не піднімались.Будуть ремствувати стогнати та активних дій не буде.Чи всіх не цікавить питання чому досі наша газконтора не подала до суду на енергоінвест(рука не піднімається писати з великої букви).Шо ті регіонали в минулому,шо інші їхні вишкребки.І думаю шо бабло з цих двох бриє одна "контора".Сама собі боргує,а на решту пох...й.Лишнє бабло з маленького міста небуе. Пічалька.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Суди у Енергоінвеста виграні вже, питання в тому чому не працює виконавча служба

This comment was minimized by the moderator on the site

Також сміялись коли писали це

This comment was minimized by the moderator on the site

продам дорого флянци для газових засовок для енергоінвеста.
Купуйте покамість є.

This comment was minimized by the moderator on the site

LL

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением