Індивідуальне опалення

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2018 01:40 - 30 січ. 2018 01:45 #116625 від Іван
Відповідь від Іван у темі Індивідуальне опалення
Цікаво, як це ви хочете збільшити потужність до на квартиру???? Хочете з підїзду аж до самої трансформаторної підстанції дроти замінити??? 1200 грн дво зонний лічильник , на протязі трьох днів поставлятть.
Останнє редагування: 30 січ. 2018 01:45 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 11:29 - 30 січ. 2018 14:58 #116636 від Шепетівчанин

Іван пише: Цікаво, як це ви хочете збільшити потужність до на квартиру???? Хочете з підїзду аж до самої трансформаторної підстанції дроти замінити??? 1200 грн дво зонний лічильник , на протязі трьох днів поставлятть.


Ось порядок для ПАТ «Хмельницькобленерго»: www.hoe.com.ua/page/elektroopalennja

Є таке поняття як запас потужності.
Останнє редагування: 30 січ. 2018 14:58 ким Шепетівчанин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 14:34 #116639 від Шепетівчанин
Переглянув договір, у мене виділена потужність 1.8 кВт. Тобто по суті я можу встановити електропалення, наприклад, на 1.5 кВт без збільшення виділеної потужності на квартиру і отримати тариф на електроопалення? Але чи вистачить його в холоди?)

У РЕМ не додзвонився, на гарячу ліпію ПАТ «Хмельницькобленерго» також. Треба напевно все ж таки до них зайти і дізнатися детально.

Збільшення виділеної потужності на квартиру буде ще той геморой, пункт 2.4. у посиланні вище.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 14:42 #116640 від Шепетівчанин
hoe.com.ua//Content/Uploads/Pridnannya_e...k/info/Шепетівка.pdf - інформація щодо завантаження трансформаторних підстанції Шепетівського РЕМ станом на 01.08.2017.

Резерв майже скрізь є, тільки як дізнатися яка підстанція обслуговує мій будинок?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2018 14:52 #116642 від Іван
Відповідь від Іван у темі Індивідуальне опалення
Влетите в копійочку з тими тех умовами і всим іншим, заземлення і все таке. Погодять лише якщо будинок будувався під елетроплити, якщо газовий - ніколи! В комуністовському гуртожитку електроопплення в деяких є, так як там були електроплити та вкладалися дроти більшого поп.розрізу , будинок для цього пристосований.
Самий економний електрокотел качає всередньому 5-7 кіло в день, так от подумайте чи вам це потрібно , додайте ще пралку , праску та нагрівач води. Воно того не варте з нашими цінами на світло. Бо інакше вже було б.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 15:00 - 30 січ. 2018 15:09 #116643 від Шепетівчанин
В будь якому впадку треба все точно взнати, тоді вже буду зважувати.

Можна ж встановити не котел, а нагрівальні панелі, керувати ними через систему "Розумний будинок", точно регулювати потрібну температуру, включати більше на ніч, коли тариф 0.5 і т.д.

Останнє редагування: 30 січ. 2018 15:09 ким Шепетівчанин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2018 17:15 #116645 від Іван
Відповідь від Іван у темі Індивідуальне опалення
Справа ваша. Тільки , коли ж воно окупиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 19:17 - 30 січ. 2018 19:19 #116648 від Шепетівчанин
Ну в такому випадку думаю навпаки грошей піде менше:
1. Економимо на покупці газового котла (15-17 тис грн)
2. Не ведемо по фасаду нову газову трубу (приблизно 25 м труби і саму роботу оцінити важко, хай буде 3 тис для прикладу, думаю це мінімум)
3. Роботи по розведенню труб до радіаторів і самі радіатори (Оціню в тис. 10 грн)

Ітого маємо 30 тис. єкономії, купляю три нагрівальні панелі по 2000 грн. Залишаємося в плюсі на 24 тис. грн. Якщо ще на документи і т.п. піде тисяч 10, все одно в плюсі. Накидаємо ще 5 тис грн на систему "Розумний будинок" і в нас все працює на автоматі, опираючись на температуру і вологість в приміщенні, відеонагляд, керування всім в тому числі і світлом зі смартфону і т.п.
Проводку в квартирі і до лічильника все одно буду міняти на нову.
Ідеальний варіант.

Та і електроенергія мені більше подобається ніж газ, як буде вільний час зайду в РЕМ і напишу тут що скажуть.
Останнє редагування: 30 січ. 2018 19:19 ким Шепетівчанин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 19:44 #116649 від extrimal.77
Відповідь від extrimal.77 у темі Індивідуальне опалення
А які є варіанти потеплення зі сторони виразка?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2018 19:48 #116650 від Шепетівчанин

extrimal.77 пише: А які є варіанти потеплення зі сторони виразка?


Мова про "чердак"?)
Перше що можна зробити це замінити старий утеплювач на новий, в мене там здається скловата, криша декілька разів протікала, думаю це не пішло на користь. Збільшити його кількість.
Можна роздивитися і інші варіанти матеріалів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів