Індивідуальне опалення

Більше
04 січ. 2018 18:41 #116248 від Шепетівчанин
Створю окрему тему для обговорення можливості встановлення індивідуального опалення.

Так от, сьогодні отримав технічні умови в ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест", заплатив за них 684,65 грн. По часу зайняло менше тижня з дня оплати, заяву писав раніше, але тоді про оплату ніхто не говорив. Платив в касі підприємтсва, але можна заплатити і через банк.

Далі треба йти в обслуговуючу компанію, взяти розгортку димових каналів, і з цими документами йти робити проект у "газконтору", є ще кілька організацій що можуть цим зайнятися, тільки я не знаю які саме, можливо ви підкажете?

Далі після 15-го квітня звернутись в ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест" для механічного відключення від мережі.

Далі уже встановлювати індивідуальне опалення.

Можливо у когось є ще якась інформація, підказки і т.п.? Як краще це все зробити, вибрати котел, підрядну організацію, як робили ви, якщо у вас уже встановлене індивідуальне опалення.

Можливо у когось є інформація про ціни на виготовлення проекту, та саме встановлення?
Ці користувачі подякували: Dj Os, Djura

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 січ. 2018 20:26 #116249 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Індивідуальне опалення
А як там щодо Закону, де має бути більше 50% бажаючих?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2018 20:51 #116250 від Шепетівчанин

Dj Os пише: А як там щодо Закону, де має бути більше 50% бажаючих?


У багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.


Закон вступає в силу від 09.05.18р можливо якось через це, типу набрати необхідну кількість бажаючих до вступу.
Мені дали таку пам'ятку, говорили це буде на сайті, але я там такого не знайшов, та і текст не гуглиться, фото додаю.

Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 січ. 2018 20:17 #116257 від Шепетівчанин
Назріло ще одне питання, труби опалення повині закільцювати, я живу на останьому поверсі, підімною у квартирі також інд.опалення, чи можна в такому випадку закільцювати труби на поверсі нижче, щоб у мене їх взагалі не було?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 січ. 2018 20:18 #116258 від Шепетівчанин
Ходив сьогодні в управляючу компанію, у моєму випадку це "Управдом" брати розгортку димових каналів. Сказали зроблять на протязі місяця, так як вже велика черга з бажаючих.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 січ. 2018 21:29 #116261 від Старик Хотабыч

Шепетівчанин пише: Назріло ще одне питання, труби опалення повині закільцювати, я живу на останьому поверсі, підімною у квартирі також інд.опалення, чи можна в такому випадку закільцювати труби на поверсі нижче, щоб у мене їх взагалі не було?

Можна, якщо хазяї тієї квартири знизу не проти, якщо проти, типу ремонт і т. д., то будеш мати автономку, а повітря прийдеться все одно спускати.
Ці користувачі подякували: Шепетівчанин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2018 16:58 #116512 від Шепетівчанин
Забрав у управлінської компанії розгортку вентиляційних каналів, за документи заплатив 450 грн, зробили за три тижні.

Далі треба йти в газконтору робити сам проект, для цього потрібно мати технічні умови, розгортку вентиляційних каналів, і тех. паспорт на квартиру. Ціна 1985 грн.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Іван, Djura

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2018 16:01 #116548 від Шепетівчанин
Інформація з "газконтори"

Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2018 17:11 #116551 від Іван
Відповідь від Іван у темі Індивідуальне опалення
Крім інвеста в місті техумови й інші установи можуть зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2018 21:26 #116555 від
Відповідь від у темі Індивідуальне опалення
Яка норма підключення газових котлів в 9 поверховому будинку на штатний газопровід (без виведення газової труби назовні)?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів