Шепетівські "Стандарти демократії"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 лют. 2011 20:32 #60996 від

5+5;60991 пише: ГРОМАДЯНИН! ТИ готовий захистити майбутнє своїх дітей і онуків, щоб вони могли вільно жити у ВІЛЬНІЙ державі?!

ГОТОВИЙ!!!!!І що? На майдан? То чого ти там ще не стоїш, а дописи в теплі пишеш? Чи влаштуємо погром і всіх ворогів Шепетівки переріжемо по твоєму списку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 лют. 2011 21:59 #60998 від

monax;60996 пише: ГОТОВИЙ!!!!!І що? На майдан? То чого ти там ще не стоїш, а дописи в теплі пишеш? Чи влаштуємо погром і всіх ворогів Шепетівки переріжемо по твоєму списку?

Всі революції 2011 року почалися в соціальних мережах, потім люди почали виходити на вулиці міст - тисячі, десятки, сотні тисяч, мільйони. І багатолітні диктатури падали, диктатори ганебно втікали!!!Одна відмінність - Україна - християнська країна - нікого різати не будемо, обійдемося без погромів - регіональна влада і так достатньо погромила країну. це зараз бандитський режим має списки - кого в СІЗО, кого катком, кому зламати бізнес, кого звільнити з роботи.Наша задача - покласти край цьому бєспрєдєлу, треба жити не по понятіях, а по Конституції і Закону.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 лют. 2011 22:26 - 23 лют. 2011 22:31 #61001 від

Гість777;60998 пише: Всі революції 2011 року почалися в соціальних мережах, потім люди почали виходити на вулиці міст - тисячі, десятки, сотні тисяч, мільйони. І багатолітні диктатури падали, диктатори ганебно втікали!!! Одна відмінність - Україна - християнська країна - нікого різати не будемо, обійдемося без погромів - регіональна влада і так достатньо погромила країну. це зараз бандитський режим має списки - кого в СІЗО, кого катком, кому зламати бізнес, кого звільнити з роботи. Наша задача - покласти край цьому бєспрєдєлу, треба жити не по понятіях, а по Конституції і Закону.

Як-як? "Всі революції 2011 року, в результаті яких падали багатолітні диктатури та ганебно втікали диктатори"???? Людино добра, ти хоча б розумієш, про що пишеш? Бандитьский режим має списки, кого звільнити з роботи? Це мені нагадує мою престарілу сусідку, яка час від часу щось губить, а потім впевнена, що це в неї вкрав сам Сатана. Отак прийшов до бабусі і особисто забрав тапки, він без них не може.... Тепер що, кожне звільнення буде результатом бандитського режиму? Слуууухайте.... А пам'ятаєте тему "Білий Вітер"? Однозначно - перша ластівка діяльності Антонюка, там практикантів звільняли і грошей не давали.... На майдан!!! Всі мільйони шепетівчан - на майдан!!!!!!:bm::be: ПС: І все ж таки, скажи толком - що ж ти від форумчан хочеш?ППС: В тебе покурити ще лишилось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 лют. 2011 22:54 #61003 від

monax;61001 пише: Як-як? "Всі революції 2011 року, в результаті яких падали багатолітні диктатури та ганебно втікали диктатори"???? Людино добра, ти хоча б розумієш, про що пишеш? Бандитьский режим має списки, кого звільнити з роботи? Це мені нагадує мою престарілу сусідку, яка час від часу щось губить, а потім впевнена, що це в неї вкрав сам Сатана. Отак прийшов до бабусі і особисто забрав тапки, він без них не може.... Тепер що, кожне звільнення буде результатом бандитського режиму? Слуууухайте.... А пам'ятаєте тему "Білий Вітер"? Однозначно - перша ластівка діяльності Антонюка, там практикантів звільняли і грошей не давали.... На майдан!!! Всі мільйони шепетівчан - на майдан!!!!!!:bm::be: ПС: І все ж таки, скажи толком - що ж ти від форумчан хочеш?ППС: В тебе покурити ще лишилось?

Невже monax вже весь свій драп викурив, що почав стріляти на форумі?А щодо революцій 2011 року - Єгипет, Туніс (продовжити список). Все почалося в соціальних мережах, ці революції вже назвали як такі, які спричинені завдяки Інтернету! І Україна не виняток!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лют. 2011 22:55 #61004 від Dj Os
Я гадаю він хоче щоб форумчани накінець зрозуміли що рано чи пізно, з таким ставленням аля пофігіст, всі зостануться з голими задами. Всі сидять думають - сало є, гарілка є. Шо ше треба? Хай том собі верхи розбираются?Небісь якщо якийсь злодій до хати залізе, то всі за вила беруться чи рушницю щоб злодія прогнати. Чому ж всі вважають що тут інша ситуація?Чи хтось з вас хоча б цікавится що на сесіях міської ради вирішують? Кому скільки вже земельки роздали? Скільки коштів розграбували? На яких підставах піднімають тарифи і які є для цього обґрунтування?Шепетівчан за лохів тримають і судячи по всьому не дарма. От мені цікаво якими словами себе заспокоюють ті хто голосували за таку владу? У нас на форумі також таких вистачає. На сайті прочитавши останні статті за голову берешся. А реакцію в суспільства ніяка, всі очима лупають і ждуть манни небесної.Багато хто каже "ай шо я зроблю? хай подавляться" Почніть з малого, хоча б на сесії міської ради приходьте. Як гадаєте проголосує депутат за дерибан якщо за спиною люди будуть сидіти і слідкувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 лют. 2011 23:29 #61006 від
Ну от, прийшов чоловік і зрозуміло написав.Трохи своєї думки:Діло не в тому, що всі сидять на своїх сідницях і чи то чекають, чи то бояться. Задоволених всим тим, що зараз відбувається в місті, нема, це я ризикну сказати про всіх. Особисто про себе: в одному з перших своїх дописів я писав, що нова влада викликає в мене негатив.Але чого я завівся з номерними гостями: мене роздратовує така подача інформації. Всі оці гасла, лозунги, заклики. На рівні підсвідомості. Ще ні разу в нашій країні (навіть якщо враховувати СРСР) революції, які починалися з подібних речей (на майдан, звернемо владу, захопимо вокзали пошту і мости) нічим добрим не закінчувалися. Причому якось так виходило, що ті хто закликав до цього, дуже навідь непогано устроювалися, а страждали ті, хто майданах і простоював. Це по-перше.По-друге: всі, хто так жваво закликає до продовження найвеличніших революцій 2011 року, так і залишаються анонімами, хоча пишуть досить регулярно. І це ще слабо сказано. А от якщо це напише той же Ос, відношення буде зовсім друге.Ну і по-трєте. Але це мій особистий глюк)))) Коли людина ставить стільки знаків оклику, в мене складається думка, що вона б'ється в істериці....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лют. 2011 00:26 #61008 від Dj Os
Особисто у мене також всі подібні заклики захвату не викликають. Але в певній мірі я цих людей розумію, багато хто, а особливо бюджетники вже відчули на собі приход нової влади. І багато хто пише анонімно, адже їм ще треба якось сім'ю годувати. Тим не менш мовчати не можна. Ми вже підійшли до рубежу за яким майбутнього не видно. Тим часом як сусідні райцентри працюють, запускають нові виробництва, шукають інвесторів, Шепетівка все далі котиться в провалля.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лют. 2011 07:50 #61009 від KrOt

АТАМАН;60543 пише: ВОТ ЭТО ДА - ИННА ЦАРИК!!! ТОГДА ТОЧНО - НЕ "ШЕПЕТІВСЬКИЙ ВІСНИК", а "ГОЛУБАЯ ЛУНА"!!!ПОЗОР ПРЕДАТЕЛЯМ, КОТОРЫЕ ТАК НАПУГАНЫ, ЧТО СМЕНИЛИ НЕ ТОЛЬКО ИМЯ, НО И ПОЛ!!!

царика на цьому форумі трогати немона,зразу-БАН:bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лют. 2011 08:34 #61011 від

Dj Os;61008 пише: І багато хто пише анонімно, адже їм ще треба якось сім'ю годувати.

А що, в Шепетівці можуть бути репресії в зв'язку з дописами на форумі?
Добавлено в 08:34
Предыдущее сообщение было написано в 08:33

Toha;61009 пише: царика на цьому форумі трогати немона,зразу-БАН:bj:

Вірте Тохі, він знає:af:)))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лют. 2011 15:09 #61026 від Dj Os

А що, в Шепетівці можуть бути репресії в зв'язку з дописами на форумі?

Гадаю що так. Під час виборів на сайт вже наїжав секретар міської ради, тому що на сайті виклали перелік всієї замельки що має він у своїй власності. Ще про те що влада читає форум свідчить те, що вона постійно засилає своїх тролів щоб відбрехувались та міняли акценти, коли пишуть про їх діяння. Цей сайт - це останній оплот свободи слова в нашому місті. Всі інші ЗМІ нашого міста лише пишуть те що хочеться Антонюку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів