Шепетівські "Стандарти демократії"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лют. 2011 16:06 #61031 від
Так в тому-то і діло, що автори таких от істеричних закликів завдяки своїй анонімності і в той же час настирності набагато більше складають враження засланих тролів.От зверни увагу, спитав він: "Ти готовий?". Відповідаю: "Готовий, що далі?". У відповідь - знов череда слів, які зробили б честь будь-якому політінформатору в піонерські часи. І в той же час - нічого толком. Чому нормальну відповідь (згоден я з твоєю точкою зору чи ні, діло десяте, все рівно це нормальна відповідь) мені даєш ти, а не той, кого я питаю? Складається враження, що балаболи прибігли, передрукували виданий текст с папірця і в кущі))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лют. 2011 17:10 #61032 від
а хто такий Гудима Святослав дядя років під 60,дівчат полюбляє сама з ним мала відносини.Хто він є насправді може який чиновник, цікаво ж з ким маю діло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лют. 2011 23:50 - 27 лют. 2011 15:35 #61121 від Alois

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 лют. 2011 13:22 #61142 від litandsh
Шановні шепетівчани! З цікавістю прочитав багато форумів і ще більше коментарів. Приємно, що є в нашому місті патріоти і люди яким не байдуже, що відбувається навколо. Лунають гасла "На майдан!" і т.д. Описуються махінації міської влади, дії президента і його команди(братви), і цілком зрозуміло, що це викликає бурю емоцій в населення, бажання схопити вила і відновити справедливість. Але на жаль на цьому "відновлення справедливості" і закінчується, а, ще вона може "відновлюватись" на форумах, на кухнях, за чашкою запашного чаю, на лавках біля під'їзду, на маленьких мітингах зацікавлених людей і т.д. Все це нагадує "роботу" нашої (української) влади перед виборами, і не тільки перед виборами, а й взагалі, - поговорили і розійшлися по своїх справах. Не так вона відновлюється. Велика біда нашої Нації, життя за принципом: "Моя хата скраю..." Подивіться новини: бастують шахтарі, на мітингу присутні тільки вони і їх родичі, ну і СМІ, те саме з протестами підприємців стосовно "Секонд-Хендів", на мітингу тільки власники і продавці магазинів данного напрямку, те саме з лікарями, вчителями, представниками інших професій. А ти сидиш собі дома на дивані і думаєш: Як добре, що я не шахтар, чи не вчитель, оце так не повезло "тим" чувакам. "Ті" чуваки - такі самі українці, як і ми, вони також хотять достойно жити і працювати, а не "виживати" ледь зводячи кінці з кінцями. І МИ не повинні стояти осторонь ЇХ проблем, бо коли-небудь, це торкнеться і нас. Нема в нас єдності, кожен в своїй "норі" з думкою: "В мене пока "всьо нормальок". Ситуація в Україні нагадує політ людини, яка впала з 100-го поверху, і пролітаючи повз 50-й думає: Ще не так все погано, я ще живий. Ми ніяк не реагуємо на "разводи" нашої влади з цукром, з ліками (під час свиного грипу), з борошном і з гречкою, та вже й не згадаєш скільки раз нас "кинули". Не пам'ятаю, кому належить цей вислів, але він дає відповідь на проблеми України: "Кожен народ отримує ту владу, на яку, він заслуговує". Отже, ми самі дозволили, щоб нас "ставили раком" і "кохали" як їм захочеться. Тільки МИ-українці, народ, нащадки славних козаків, можемо САМІ докорінно змінити ситуацію, а не чекати, коли наступний "слуга народу" чи мер, чи губернатор, чи голова прийде і зробить нам нормальне життя. Візьмемо приклад з таких країн як: Єгипет, Туніс, Ємен, Лівія, я в тому сенсі, що якщо зміни вимагають крові, то її треба пролити, а не труситись за своє "очко". А можна нічого не робити, і далі спостерігати, як наші "верхи" жирують за наші кошти, купують дорогі авто, нерухомість, відпочивають на курортах, їздять п'яні і збивають(вбивають) людей, займаються педофілією в таборі "Артек"(наскільки я знаю, ніхто не "сів",а справу "порешалі і зам'ялі"), ділять земельку, черпають грошики з коритця і відчувають себе безкарними "божками" української землі. Висновки, кожен повинен зробити для себе сам. Зробити висновки тільки початок, потрібно діяти, діяти не язиком, бо так ми "уподобимось" до "слуг народу", а конкретними справами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лют. 2011 20:00 #61163 від Filini
Прочитавши статтю стає зрозуміло відразу хто за чим прйишов у міську раду. Впринципі таких безвідповідальних депутатів вистачало і минулого скликання, але так безцеремонно переступати як через регламент та закони, так і плювати на думку шепетівчан. Чи відомо їм слово "порядність"?Вже пройшла не перша сесія, а серед питань які вирішуються нема жодного стратегічного яке потрібно місту, лише дерибан землі та портфелів. Тим часом місто реально гине!Особисто я вже натерпівся! Якщо хтось не пожаліє сил та часу задля організації референдуму недовіри владі чи протестної акції, обов'язково піду на барикади. Тому що це моє місто і якщо ми його не захистимо від хабарників і злодіїв, то хто ж тоді?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів