Церква в Шепетівці

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 серп. 2009 01:09 #42148 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Ой даремно я бачу вв'язався в цю дискусію. Для адміністратора це неприпустимо. Тому вибачайте всі якщо чим образив, але нехай моя думка залишиться при мені.Але ЭККЛЕСИАРХ malmyk прохожый KUM якщо ви гадаєте що написавши під різними ніками ніхто не здогадається що ви є одна і та сама людина ви дуже помиляєтесь. Прошу по чесному зареєструватись і писати від одного ніку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2009 02:07 #42149 від IIIkinep

Кіка;42147 пише: Я впринципі нічого проти подертв не маю. Але по перше вони мають бути добровільними а по друге машини якщо такі необхідні можна і скромніше купити!!!!!!!!.

Згідний,що до машин.Наскільки мені відомо то йому цю машину подарували.Судья якогось славутського суда.Не знаю чи це правда.Тому можете важити як за мою версію,а не факт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 серп. 2009 11:09 #42153 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Admin;42148 пише: Ой даремно я бачу вв'язався в цю дискусію. Для адміністратора це неприпустимо. Тому вибачайте всі якщо чим образив, але нехай моя думка залишиться при мені.Але ЭККЛЕСИАРХ malmyk прохожый KUM якщо ви гадаєте що написавши під різними ніками ніхто не здогадається що ви є одна і та сама людина ви дуже помиляєтесь. Прошу по чесному зареєструватись і писати від одного ніку.

Уважаемый Администрато!Я вкурсе про айпишки и т.д. и т.п. айпишка моя, но к сожалению остальное я не писал. (есть среди нас разногласия) сорри.Извините, щас не со своей пишу. (объяснение для всех).Когда-то регистр, но не помню что и как. попробую по новой и буду писать за ся.На мой взгляд тема должна быть закрыта. ниче интересного, поливают друг друга грязью и только.Спасибо всем кто "потрудился"!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 вер. 2009 08:31 #42229 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
почула досить цікаву думку знайомоїЯ бачу Бога В кожному світанку, але не бачу Його в церковних обрядах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 вер. 2009 21:59 #42256 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Nino;42229 пише: почула досить цікаву думку знайомоїЯ бачу Бога В кожному світанку, але не бачу Його в церковних обрядах

Скажите плиз зачем тогда Христос пришол за землю и основал церковь???Да, и еще на счет 7 заповеди - она подразумевает то, что если даже посмотрел на женщину с вожделением, то ты уже согрешыл этим грехом! Кто не смотрел??????"Не знаешь броду - не лезь в воду" наро мудр.
Додано о 21:59
Попереднє повідомлення було написане в 21:53
"Я бачу Бога В кожному світанку..." - это естественное откровение называется!А сверхестественное откровение - в церкви - телом которой является Христос!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lenin
  • Lenin аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
03 вер. 2009 21:24 #42273 від Lenin
Відповідь від Lenin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Правослабие Головного Мозга и Шизофазия

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 вер. 2009 00:31 #42515 від ganibes
Відповідь від ganibes у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
А хто бачив, як матушка мацолу тримала за бороду і лупила по пиці, бо той прогулювався по парку біля церкви з якоюсь лярвою...А простий люд тішився...І я там був ....Бога потрібно мати в серці, а не ходити до церкви, в якій священики в ньбого не вірять і грішать кули більше простолюдина...В тій церкві, навіть немає тої атмосфери і враженьЮ, які залишаються після відвідин нормальної церкви....Я вважаю, що ту саму паску і мед краще самому вдома посвятити....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 вер. 2009 13:59 #42570 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Тему закрывать никто не будет... просто все зациклились на Соборе...Проскакивало несколько фраз на счет "нормальных" церквей и богослужителей...Может о них расскать? А то уцепились за одного и все тут! Как-будто одна церковь в городе)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 вер. 2009 10:19 - 21 вер. 2009 10:29 #42607 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
вчора по ТСН був цікавий фільм- журналістське розслідування "У Бога за пазухою".Про таксу на послуги у церкві.Виявляється єдиної такси не існує!!!Її встановлюють священнослужителі самостійно.Плата виявляється взагалі то повинна бути,але не конкретна сумма,а хто скільки може.І про свічечки цікаво розповіли)))та,що коштує оптом 11 коп,прродається як мінімум за 1 гривню. Передача була направлена не проти релігії ,а проти деяких недобросовісних представників.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2009 22:54 #42773 від Aristarx

Натка;42121 пише:

ЭККЛЕСИАРХ;42115 пише: цікаве питання - Церква в Шепетівці?!!!як ви гадаєте, чи на ваші кошти можна було б купи щось подібне (автівку і так далі)На лично мои деньги (пожертвование) купить машину и т.д. нет, но извените меня я туда прихожу не одна, а приходит сотня тисяч людей, и каждый с них дает хоть пару гривен!!! Итак делаем вывод, что за наши деньги можно купить всё!!!(а если пособирать хоть годик-два!!!.... )Я ненавижу наш собор там тока деньги дерут, за то дай , за то заплати .... даже расценки есть за венчание, исповедь , крещение.... и т.д. Ты приходишь денег нет, просишь :"Повенчайте",- тебе в ответ скажут досведание и покажут на дверь !!!! Священик должет быть духовным человеком, он является примером для нас !!!! Скажите что можно взять с Мацолы , какой он пример для подрожание??? Иметь любовниц , обманывать своих прихожан, жить розгульной жизню и потом идти в Божий храм и проповедывать !!!! БРЕД!!!!Если что то не так сказала прошу извенить!!! Это мое личное мнение

Згоден з Вами на всі100%!!!! Мацолак повинен бути прикладом для своїх прихожан!!! Хоча.... З ким поведешся.... Можливо і прихожани знають чого його захищають:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів