Церква в Шепетівці

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2009 23:11 #41966 від Immortal
а як же волга? також праставницька машина свого часу )))

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 серп. 2009 15:15 #41978 від Lawrik
Відповідь від Lawrik у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
А скажіть тоді для чого ви до церкви ходите? На машини духовенства подивитись чи Богу молитись, щоб помилував вас та простив ваші гріхи??????????Кожен хороший ( в прямому значенні цього слова) священник має багатьох духовних чад.І дарувати такі коштовні подарунки ніхто не забороняє.Хто на що заслужив.! А кожен Владика по свому статусу зобов язаний мати своє авто( для зручності у пересуванні, бо за один день треба інколи побувати в декількох місцях не тільки єпархії, а й області), водія або келейника, та окреме житло, де він може приймати людей, гостей та ін.Окрім цього кожна єпархія, як і інша державна установа, наприклад, повинна десь розміщатися, мати так би мовити власний офіс.Ось ці хороми, що будуються біля Собору і призначенні як єпархіальне управління."Горе( наверх, к небу) имеем сердца"..............

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 серп. 2009 16:01 #41980 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Lawrik;41978 пише: А кожен Владика по свому статусу зобов язаний мати своє авто( для зручності у пересуванні,

Скажіть, а кожен Владика коханку теж зобов язаний мати (для зручності і т.д.) ? Все ж місто знає, що це правда :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 серп. 2009 20:03 #41986 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Lawrik;41978 пише: А скажіть тоді для чого ви до церкви ходите?

а я і не хожу,мені посередники при спілкуванні з Богом не потрібні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2009 11:02 #42013 від Lawrik
Відповідь від Lawrik у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
А якже ви можете спілкуватися з Богом без посередників,для чого ж в такому випадку Святі Отці писали тексти для Богослужіння, для чого тоді Таїнства Церкви? а якже ж тоді Таїнство Причастя?Необходимость причащения указана самим Господом: [FONT=&quot]'Истинно, истинно говорю вам: если не будите есть Плоти Сына Человеческого и пить Крови Его, то не будет иметь в себе жизни. Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь имеет жизнь вечную; и Я воскрешу его в последний день'. (Ин.6, 56) Церковь есть Тело Христово и нельзя считать себя христианином, то есть принадлежащим Христу,Его Церкви, и не причащаться Христовых Таин.Святая Церковь от каждого своего члена требует не только веры, а и действительной духовной жизни во Христе, главный признак которой -участие в Божественной Евхаристии.[/FONT] [FONT=&quot]Слово 'Евхаристия' в переводе с греческого языка означает 'благодарение'.[/FONT]Это Таинство совершается на Литургии.Слово "Литургия" означает общественное Богослужение. [FONT=&quot]Евхаристия занимает центральное место в богослужении и в духовной жизни Православной Церкви. [/FONT][FONT=&quot] МИР ПРЕДСТАВЛЯЕТ СВОИ БОЛЬШИЕ МАТЕРИАЛЬНЫЕ ПРЕИМУЩЕСТВА, НО НИЧЕГО НЕ ДАЕТ ДЛЯ ЛЮБВИ. [/FONT]
Додано о 11:02
Попереднє повідомлення було написане в 10:46

Гiсть;41980 пише: Скажіть, а кожен Владика коханку теж зобов язаний мати (для зручності і т.д.) ? Все ж місто знає, що це правда :)

"Каждый за себя даст ответ Богу, а ты в себя смотри.Злобы берегись. "Святой праведный Иоанн Кронштадский.Простите, если,что не так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 серп. 2009 14:34 #42027 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

А якже ви можете спілкуватися з Богом без посередників,для чого ж в такому випадку Святі Отці писали тексти для Богослужіння, для чого тоді Таїнства Церкви? а якже ж тоді Таїнство Причастя?

А де докази що їх писали Святі Отці?

"Каждый за себя даст ответ Богу, а ты в себя смотри.Злобы берегись."Святой праведный Иоанн Кронштадский.

Цитата чудова але суті справи не міняє. Невже після цього людина має право служити в церкві?Чесно кажучи тема байдужа для мене але дуже цікаво почитати як цитатами з біблії намагаються прикрити неподобства в нашій церкві

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 серп. 2009 23:39 #42115 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
цікаве питання - Церква в Шепетівці?!!!як ви гадаєте, чи на ваші кошти можна було б купи щось подібне (автівку і так далі)?І скільки іх треба збирати???для Мorkovka - робіть більше пошертв на храм віри, надії, любові, щоб він швидше збудувався, а то ж скільки років робите пожертви і нічого...???а хто може відповісти на слідуючі питання - чи багато добрих справ я зробив? скільки бомжів приютив, накормив і напоїв? скільки милостині роздав немаючим??? і тому подібне!!!можна подумати десятками тисяч кожен жертвує на церкву, ще й ображається?чому ми не говоримо: де шпільченко (та інші) гроші діває? і на яких машинах їздить? і за які кошти?церква нікого не змушує податки платити. а ви спробуйте державі не заплатіть і що буде?як би ми уважно читали БІБЛІЮ, де сказано у старому завіті, що 10-ту частину віддай на Боже.А Іісус Христос, у новому завіті, сказав віддайте кесарю кесарево, а Богові Боже.Якщо ми справді віруючі люди, то ми віримо, що Бог бачить нашу жертву, про яку не потрібно трубити всім і скрізь.В церкві звістно є свої проблеми, бо її складають такі ж самі люди як і ми звами.але що ж таке церква? церква - це є сіспільство віруючих люде, а отже церква складається з усіх нас (віруючих).біда наша в тому, що ми, як сказано в Святому Письмі, скалку в оці ближнього помічаємо, а колоди в свому оці не бачимо.ми повинні пам'ятати, що ми приходимо до храму (дому Божого) не дивитися як хто одягнений, і скільки я пожервував, і в чому я кращий за їнших, а для того, щоб задуматись про життя вічне і своє спасіння, тому що всі ми гості на цій землі. ))"давайте все подадимся в попы! раз там такой суперовый бизнес!""а я і не хожу,мені посередники при спілкуванні з Богом не потрібні." - ви дуже помиляєтесь і якщо так думаєти ви не знаєти в що ви вірите! Народ БІБЛІЮ читайте, там все пописано.Не судіть і судимі не будете!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 серп. 2009 00:12 #42116 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Як вже казав

Чесно кажучи тема байдужа для мене але дуже цікаво почитати як цитатами з біблії намагаються прикрити неподобства в нашій церкві

На церкву принципово не даю пожертв. А бідним милостиню завжди подаю (окрім циган та алко- нарко- залежних)

церква нікого не змушує податки платити. а ви спробуйте державі не заплатіть і що буде?

А ви спробуйте не дати гроші за відспівування, вінчання, хрестини чи абощо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 серп. 2009 11:18 #42121 від Натка

ЭККЛЕСИАРХ;42115 пише: цікаве питання - Церква в Шепетівці?!!!як ви гадаєте, чи на ваші кошти можна було б купи щось подібне (автівку і так далі)На лично мои деньги (пожертвование) купить машину и т.д. нет, но извените меня я туда прихожу не одна, а приходит сотня тисяч людей, и каждый с них дает хоть пару гривен!!! Итак делаем вывод, что за наши деньги можно купить всё!!!(а если пособирать хоть годик-два!!!.... )Я ненавижу наш собор там тока деньги дерут, за то дай , за то заплати .... даже расценки есть за венчание, исповедь , крещение.... и т.д. Ты приходишь денег нет, просишь :"Повенчайте",- тебе в ответ скажут досведание и покажут на дверь !!!! Священик должет быть духовным человеком, он является примером для нас !!!! Скажите что можно взять с Мацолы , какой он пример для подрожание??? Иметь любовниц , обманывать своих прихожан, жить розгульной жизню и потом идти в Божий храм и проповедывать !!!! БРЕД!!!!Если что то не так сказала прошу извенить!!! Это мое личное мнение

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 14:52 #42123 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
В церкві, а зокрема в нашому суспільстві, є набагато важливіші критичні питання, ані ж ті, які тут обговорюються. Бажаю всім зробити якись хоча б мізер для нашого суспільства, щоб наші люди стали кращими!(наприклад: помити ліфт у під'їзді, не смітити, допомогти літнім людям і так далі - та все це робити безкорисно!!!)Пам'ятайте: зависть - то є самий страшний гріх, який народжується від гордості!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів