Поставити віндовс

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2015 14:41 #95265 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

Vent пише: А моя система Windows 7 тем временем продолжает работать с 2009 года. Без переустановки! Хотя и пережила уже 4 материнки и столько же процессоров (одного семейства) + кучу видеокарт винтов и прочего ))))) :P

Головне не забувай робити "Подвинчивание винтиков с заменой или нет" ну "а также замена SATA шнуров на новые самые качественные стандарта SATA3-6Gb/s ASUS" (а то валяється дома ящик шнурків, куди ж їх дівати - ясне діло, лохам парити ), і все буде ок. До речі, з тими шнурками можеш взагалі дефрагментацію не робити, вінти в ssd перетворюються ))). Жгі ісчьо.)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2015 21:10 - 04 січ. 2015 21:20 #95276 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс

Gjcnfdbnb dsyljdc пише:

Vent пише: - час два - зимой да! Но не летом, не тупи!
- 1,5 Гигабайта сцуко читай унимательней, опять же не тупи.
- потому что нет в сети непеределанного образа выше SP1 ! Всё остальное сакс переделанный.
- включи дефрагментатор только что утсановленной системы и прозреешь фрагментиции участков, и её делаю только на HDD (ибо на SSD смысла нет), а на старых машинах с медленными винтами и особено нотиках очень таки помогало!
- а цена была 0 грн 00 копеек. Кто особенно настойчив - давал 100 UAH (гривен по укр.)

Шо исчё не так?

трошки поменше знаков оклику, а то несерьозно якось виходить.
- Не знаю з яких сел тобі пішки носять компи, але дві години прогрівати до кімнатної температури - навіть не розказуй про необхідність, тут теж не дурні сидять.
- Я не тільки уважно прочитав, я навіть твої слова процитував. Написав ти про терабайти, так що пиши, "сцуко, внімательнєй".
- Ото тільки не треба про те що нема в мережах оригінального образу, в якого всі зміни - це встановлені обнови, на які ти витрачаєш "ночь і цєлое утро".
- Ну, якщо ставити "сімку" на машини 10-15 річної давності без апгрейду - мови нема, дефрагментатор форева))))) Зовсім тормозити не буде, факт.

- Після твого "непомітного" редагування фрази про терабайти питання про вінт знімається...

В продовження теми - яку ціну просять шепетівські установщики на сьогодні? І який результат ви хотіли б мати ?

Саме менше сотня, і то вже зі скрипом. Раніше можливо було за 80 десь. А якщо з віїздом на дом, чисткою-перерозміткою, то грвень 150, не менше.


Не вумничай.
- за прогрів - це образно кажучі, всі зрозуміли один ти спориш, Я навіть коли купую собі те шо дуже сильно мріяв, якшо в зимку то не дістаю з упаковкі мінімум годину! Хоча руки чешуться, можливо це моя фішка така, шоб стабілізувалась температура, і по коробкам з моніками ногами не лажу як деякі в складах. Це моє особисте відношення до технікі.
- знайди мені оигинальний сімкі образ з оновленнями сервіс паком 2 або 3. Найдешь отримаєшь грошовий великий БОНУС.
- за твої терабайти забуть, якшо помилився признай, а взагалі не чипляйся до орфопомилок, не вумнічай ще раз кажу.
- за дефрагментатора тут шось комусь доказувати, тим паче вєлікому спецу як ти не буду, діло своє, хуже він не робе це навіть і ти погодишся, добавлю лише шо використовую не встроєного дифрагментатора, і писав я в минулому часі, тобішь цим займався колись з 1995 до 2008, тоді можливо це було дотепніше, але зара все одно зробив би.

Саєшь своє мненіє то сиди тут і не вставляй свої 5 копійок, погодся або ні і не дойо--ся пжл.
Останнє редагування: 04 січ. 2015 21:20 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 січ. 2015 19:06 #95299 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс
нет смысла гонять хард проверками, если все ясно из SMARTA. Там есть инфа и по бедам и по тому нуждаются ли кабели SATA в замене.
для оперативной работы с клиентским компом есть внешний USB-HDD на которм стоит полноценная ХР с антивирем (а не тормозным CUREIT кстати) дефрагментатром (опять же не тормозным виндосовским) Виктория-Виндовс. Загрузился с него и понятно - почему нет выхода в инет например (софтовые проблемы или железячные) что делать с винтом, какие температуры устройств и прочее. Всё это экономия времени.
Сборки есть с интегрированными обновлениями, без остальной пошлятины. Активируются и обновляются как оригиналы. Время сборок, в которых заблочено обновление, давно уже миновало. Наоборот, предостерегаю клиентов от установок свисто-перделок, дабы не сломали систему. Не до всех доходит. Что касается WIN7 с уже интегрированными обновлениями то у них есть огромный плюс - они содержат уже проверенные и оттестированные обновы. Без тех косячных, которыми время от времени нас "радует" Мелкософт. После установки уже добиваю до актуального состояния через штатное обновление. Итог тот же, но риски краха системы минимальны и экономия времени огромна.

С Хрюшкой немного по другому. Там применяю сборку (проверенную годами) с интегрированными обновами и некоторыми утилитами, которые в принципе один хрен ставят все кто хоть немного рубит в этом. Например Unlocker и HashTab (для проверки контрольных сумм) ну и тема изменена. (Тема тоже проверенная и применяется много лет) . Нет, ну если есть тяга к дефолтной хрюшной теме - то ради бога, все это есть и не удалено и не выпилено. Плюс этой сборки еще в том что там интегрированны AHCI дрова. Обновлен DirectX 9.
Так что если не выполнять некий ритуальный священный обряд, а просто делать качественно свою работу по установке, - то достаточно 3 +/- часов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 08:37 - 08 січ. 2015 09:17 #95303 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс

Staruy пише: нет смысла гонять хард проверками, если все ясно из SMARTA. Там есть инфа и по бедам и по тому нуждаются ли кабели SATA в замене.
для оперативной работы с клиентским компом есть внешний USB-HDD на которм стоит полноценная ХР с антивирем (а не тормозным CUREIT кстати) дефрагментатром (опять же не тормозным виндосовским) Виктория-Виндовс. Загрузился с него и понятно - почему нет выхода в инет например (софтовые проблемы или железячные) что делать с винтом, какие температуры устройств и прочее. Всё это экономия времени.

Так точно это и используем, есть версия и для флешки давным давно идял CD/DVD и для HDD внешнего. Но Я не экономлю времени, тут принцип использую такой "ТИШЕ ЕДЕШЬ ДАЛЬШЕ БУДЕШЬ" и "ЛУЧШЕ ПЕРЕБЗДЕТЬ ЧЕМ НЕДОБЗДЕТЬ" а иначе еще бы раз приносили, то есть лучше Я за свой счет сделаю больше работы но увеличу вероятность успеха до максимума. Вот и Вся формула.
Кстати многие пользователи помнят сколько геморроя иногда бывало из за некачественного шнура SATA, а тем времени смарт показывал ошибки работы с контролером, и работу самого кабеля он не показывает вообще. Так что 5-10 грн. чтобы предостеречься от этого геморроя с возможностью убить хард, не такая уж и высокая цена.
Да и какая кому разница, Я брал теже деньги что и все но делал всё дольше из за проверок и т.д., чтобы мне было спокойнее, что не схалтурю и клиент останется довольным и не вспомнит плохим словом. А кто спешил - отправлял к другим установщикам.

Staruy пише: Сборки есть с интегрированными обновлениями, без остальной пошлятины. Активируются и обновляются как оригиналы. Время сборок, в которых заблочено обновление, давно уже миновало. Наоборот, предостерегаю клиентов от установок свисто-перделок, дабы не сломали систему. Не до всех доходит. Что касается WIN7 с уже интегрированными обновлениями то у них есть огромный плюс - они содержат уже проверенные и оттестированные обновы. Без тех косячных, которыми время от времени нас "радует" Мелкософт. После установки уже добиваю до актуального состояния через штатное обновление. Итог тот же, но риски краха системы минимальны и экономия времени огромна.

Возможно но Я консерватор, люблю консервы и никуда не спешу, недоверяю Я сборкам после того что помню бывает после них, и не могу гарантировать работу этой системы со всякими будущими обновлениями аля были в том году после которых все падало, решалось только путем удаления этих обновок или переустановки, а мои винды проглатывали те обновления на валидности и работают по сей день! Так что Я давал людям 99,99% гарантию безотказности без риска. Но за счёт потери времени на установке, да меньше зарабатывал то больше отказоустойчивости.

Staruy пише: С Хрюшкой немного по другому. Там применяю сборку (проверенную годами) с интегрированными обновами и некоторыми утилитами, которые в принципе один хрен ставят все кто хоть немного рубит в этом. Например Unlocker и HashTab (для проверки контрольных сумм) ну и тема изменена. (Тема тоже проверенная и применяется много лет) . Нет, ну если есть тяга к дефолтной хрюшной теме - то ради бога, все это есть и не удалено и не выпилено. Плюс этой сборки еще в том что там интегрированны AHCI дрова. Обновлен DirectX 9.

Так точно уважаемый, наконец-то приятно пообщаться. С ХР полностью согласен, сборки вполне приемлимы, жаль только любимая сборка от LEX-PEX которая ставилась с акронисовского образа уже начинает требовать проверки на валидность и ругаться на пиратство, очень жаль, самая была быстрая версия, на все про всё уходило 10-15 минут и со всем пакетом софта сразу же в образе. Но кстати и не брезговал Я и тогда оригинальными образами XP, некоторые люди хотели "орижинал" и Я сам больше все такие доверяю, а еще потому что получить официальный ключ регистрации для XP в майкрософте не составляет труда, думаю если знаете поймете.

P.S. свяжитесь со мной в личке, Я давно уже отошел от этих вышеописанных дел (сменил работу), только иногда друзьям и родне, хотел бы посоветоваться кое о чем.

Staruy пише: Так что если не выполнять некий ритуальный священный обряд, а просто делать качественно свою работу по установке, - то достаточно 3 +/- часов.


Ну не могу Я за 3 часа быть уверенным в том компе что он будет хорошо работать (что касается семерки), а вдруг там что-то с видеокартой, а я не прогнал её игрой или 3-дмарком, и при включении она сразу вылет в синий экран, что подумал бы клиент? "Наибали, развели на деньги, херовый мастер". А ХР вполне возможно уложится и в 2 часа и в час если поторопится и проверок не страивать, но тогда совесть замучает и денег бы взял бы половину.
Да забыл добавить, часто и всегда когда новый комп Я еще записывал на него гиг 100-300 фильмов мультов, устанавливал с образов 5-10 игрушек топовых, + настройки онных и т.п.
То был ритуал получается. По себе знаю когда первый комп покупают то хочется чтоб на нем было сразу и всё а не пустая винда с офисом и антивирем и косынкой. Да и клиенты довольные как слоны были такому изобилию всего, и своих знакомых подгоняли. Вот так и было.
А с организациями Я не работал, т.к. представлял фирму "Технари" которая обслуживает фокстроты и другие подобные сети и магазины по Украине, т.е. получал наряды на установки, настройки и т.п. в основном новых компов и нотиков, а также телевизоры (смарт), андроиды тел, планшеты, и другое в Хм. обл. приобретенные обычными людьми для домашнего использования. Интересная работа, познакомился с многими людьми, бывали и интересные, и директора заводов крупных в ХМ области, и священники колоритные ))) и просто люди. И платили там немало, мне уже с фирмы напрямую и времени бывало в основном дофига...
Ладно надоело обсасывать уже эту тему, Я делаю долго потому что старюсь сделать как можно лучше и всё проверить, Я не зарабатываю этим себе на жизнь, это уже просто удовольствие и чтобы не терять навыки. С этого форума есть люди - подтвердят. Мне понтоваться не зачем, просто рассказал как Я делаю, даже за сухарик здал схему.
Останнє редагування: 08 січ. 2015 09:17 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 10:32 - 08 січ. 2015 11:46 #95304 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс

Anykey пише:

Vent пише: А моя система Windows 7 тем временем продолжает работать с 2009 года. Без переустановки! Хотя и пережила уже 4 материнки и столько же процессоров (одного семейства) + кучу видеокарт винтов и прочего ))))) :P

Головне не забувай робити "Подвинчивание винтиков с заменой или нет" ну "а также замена SATA шнуров на новые самые качественные стандарта SATA3-6Gb/s ASUS" (а то валяється дома ящик шнурків, куди ж їх дівати - ясне діло, лохам парити ), і все буде ок. До речі, з тими шнурками можеш взагалі дефрагментацію не робити, вінти в ssd перетворюються ))). Жгі ісчьо.)


Не вийо. Шнурки беру самі кращі томущо недорого можу і кращі для цих потреб. Ні в кого їх ящиками нема, купую нові на сландо та аукро.
Подивись на фото, де ти бачив шоб такі шнуркиі завалялись в такіх кількостях нульцеві. Я їх як ти кажешь парю аж по 10 грн кому окремо тре, і якшо переустановка платна була то 0 грн за свій рахунок.

Дивись шоб в тебе от переізбитка розуму голова не перетворилася на шось. Жгі далі, під-буй всіх і буде тобі "респект" тут. Людей за лохів вважаєшь? не боїшся?

Я бачу на цьому форумі ноль модерства, тікі одне одного підйобують, а всі інші тішаться.
Шось не подобаєця ? Пишіть в лічку, відповім.

P.S. ANK СІПАРАТІСТ
Долучення:
Останнє редагування: 08 січ. 2015 11:46 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 січ. 2015 10:52 #95305 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Поставити віндовс
покупал комп у Venta винду ставил у него же. да винду он ставит долго но качественно. у меня 7ка стоит уже больше трёх с половиной лет. сейчас всех знакомых отправляю к нему. все довольны. нехотю никого срать но в других точках зачастую лохотрон полный. ставят побыстрячку. там конвеер по впариванию гавна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 15:56 #95309 від T-S
Відповідь від T-S у темі Поставити віндовс

kolbasnik пише: да винду он ставит долго но качественно.

А можна критерії якісної установки? Чим вона відрізняється від неякісної? :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 січ. 2015 16:32 #95310 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Поставити віндовс
Працюю адміном з 2005 року, спочатку в Києві у канторі по зборці і ремонту ПК потім в Шепетівці у різних установах. За весь час роботи з компютерами і зібрав, перебрав і установив різних систем(Він, Лінукс, ос/2) дуже велику кількість(не порахую навіть приблизно). Ще в Києві навчили, якщо передаєш комп клієнту ти маєш тестанути вінт на бади і запустити 3дмарк, тому погоджуюсь з Vent, коли вже береш гроші з людей то потрібно зробити нормально.

А можна критерії якісної установки? Чим вона відрізняється від неякісної? :woohoo: - щоб не обсирати один з магазинів, який поставив систему за годину скажу: форматуєш системний диск, береш зборку звєря і з неї ставиш автоматом вінду, пачку драйверів і автоматичну установку вагону програм більшість з яких ніколи не знадобляться, після чого збривають з клієнта бабло, а на заперечення стосовно незбереження даних які були на диску морозяться, що їх зберегти не виходило.
Зняти дані клієнта, поставити чисту систему, скачати потрібні драйвери з нету, поставити необхідні проги, це все обновити, видути технічним пилесососм всю пилюку, вкласти провода і постягувати їх стяжками і тестанути у мене це все займає від 2 до 4 годин, у мене система ХР працювала з 2007-по 2012 рік, він7 3 2012 до цих пір
Ці користувачі подякували: kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 17:58 - 08 січ. 2015 18:04 #95311 від Vent
Відповідь від Vent у темі Поставити віндовс

vasyok пише: Працюю адміном з 2005 року, спочатку в Києві у канторі по зборці і ремонту ПК потім в Шепетівці у різних установах. За весь час роботи з компютерами і зібрав, перебрав і установив різних систем(Він, Лінукс, ос/2) дуже велику кількість(не порахую навіть приблизно). Ще в Києві навчили, якщо передаєш комп клієнту ти маєш тестанути вінт на бади і запустити 3дмарк, тому погоджуюсь з Vent, коли вже береш гроші з людей то потрібно зробити нормально.

А можна критерії якісної установки? Чим вона відрізняється від неякісної? :woohoo: - щоб не обсирати один з магазинів, який поставив систему за годину скажу: форматуєш системний диск, береш зборку звєря і з неї ставиш автоматом вінду, пачку драйверів і автоматичну установку вагону програм більшість з яких ніколи не знадобляться, після чого збривають з клієнта бабло, а на заперечення стосовно незбереження даних які були на диску морозяться, що їх зберегти не виходило.
Зняти дані клієнта, поставити чисту систему, скачати потрібні драйвери з нету, поставити необхідні проги, це все обновити, видути технічним пилесососм всю пилюку, вкласти провода і постягувати їх стяжками і тестанути у мене це все займає від 2 до 4 годин, у мене система ХР працювала з 2007-по 2012 рік, він7 3 2012 до цих пір


От респект і уважуха! Зразу видно коллега. Я теж писав що робив на не маленьку Київську кантору "Технарі" по обслуговуванню клієнтів всякіх мережевих магазинів (розетка тощо) і фокстротоподібних, там є свої правила і норми, від того як розмовляти з клієнтом, вдягати бахіли та перчатки (шо ми не завжди вдягали, майже ніколи)) ) до системи штрафів і т.д. Все дуже сурёзно було. Можу викласти інструкціі наші по роботі з клієнтами - офігєєте.

В мене деякі підозрілі не нові компи на тестуванні 3дмарків стояли сутками не вимикаючісь, тоді була проблема шо в кліента в онлайн грі не дуже требовательна відбувалася перезагрузка проїзвольна , а в мене такого не відбувалося добами, а в нього зазвичай пару годи і всё, як потім оказалось (це дойшли за пару місяців возіння туди сюда і тестів) що в нього, від провайдера по мережевому кабелю йшла наводка фази, десь пробивало так шо било током по пальцях і світився індикатор, сітьова карта витримувала до якоїсь межі потім десь мікропробой на нуль і перезавантаження. Мда довго Я мучався з тим компом, в мене робе а в нього ні. От і таке бува.
Останнє редагування: 08 січ. 2015 18:04 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2015 19:17 #95315 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Поставити віндовс

Vent пише:

Anykey пише:

Vent пише: А моя система Windows 7 тем временем продолжает работать с 2009 года. Без переустановки! Хотя и пережила уже 4 материнки и столько же процессоров (одного семейства) + кучу видеокарт винтов и прочего ))))) :P

Головне не забувай робити "Подвинчивание винтиков с заменой или нет" ну "а также замена SATA шнуров на новые самые качественные стандарта SATA3-6Gb/s ASUS" (а то валяється дома ящик шнурків, куди ж їх дівати - ясне діло, лохам парити ), і все буде ок. До речі, з тими шнурками можеш взагалі дефрагментацію не робити, вінти в ssd перетворюються ))). Жгі ісчьо.)


Не вийо. Шнурки беру самі кращі томущо недорого можу і кращі для цих потреб. Ні в кого їх ящиками нема, купую нові на сландо та аукро.
Подивись на фото, де ти бачив шоб такі шнуркиі завалялись в такіх кількостях нульцеві. Я їх як ти кажешь парю аж по 10 грн кому окремо тре, і якшо переустановка платна була то 0 грн за свій рахунок.

Дивись шоб в тебе от переізбитка розуму голова не перетворилася на шось. Жгі далі, під-буй всіх і буде тобі "респект" тут. Людей за лохів вважаєшь? не боїшся?

Я бачу на цьому форумі ноль модерства, тікі одне одного підйобують, а всі інші тішаться.
Шось не подобаєця ? Пишіть в лічку, відповім.

P.S. ANK СІПАРАТІСТ

Не перекручуй фактів. Справа не в 10 грн. за шнурок. а можливо ти їх і дійсно безкоштовно ставиш. Справа в тому, шо ти реально робиш купу непотрібної роботи, витрачаєш на це купу часу, і вважаєш лохами всіх, хто так не робить. Можливо, ти дійсно все це робиш по доброті душевній, але повір мені, вінда, софт і драйвери, поставлені з перевіреної десятками тисяч юзерів збірки послужать не менше, ніж оригінальні версії (які все одно прийдеться так чи інакше крекнути), і збережуть тобі купу часу. І складають, і тестують ці збірки дуже не дурні люди, навіть той самий майрософт це признає.
А скільки проживе та вінда, більше залежить від користувача, а не від "якісності" вінди. Якшо ти атішнік, чи прото з компом "на ти" - 3-5 років не межа. А якшо ти ставиш вінду на сімейний комп, де четверо звичайних користівачів, з них двоє - діти, то тут аби на рік вистачило. І тут ніякі підкручавання чи супер-шлейфи не допоможуть. До речі, а чого ти не пишеш про заміну термоінтерфейсу? Про необхідність перевірки батарейки CMOS, про обов"язкову чистку і змазку вентиляторів? "Жвачка" під радіатором, сівша батарейка чи заклинивший вентилятор вб"ють вінду (і не лише її) дуже швидко.
PS. Я дійсно без образ, я лише за конструктив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.185 секунд
0
репостів
0
репостів