Поставити віндовс

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 21:13 #89115 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Anykey пише:

lamer85 пише: 1. Не означає - знаю людей які щотижня вінду переставляють. Криворукість, звісно ніхто не відміняв. Але система тут нідочого.

Я радий, що ти нарешті це зрозумів. Тиждень- це явний перебор, 10 років - недосяжна величина для системи, на якій працюють, а не вмикають час від часу лище для того, щоб пересвідчитись, що вона жива.

2. Найуреканіший зі всіх що я бачив - на Windows 98 - причому ще й німецькій. Привезений з цією системою з Германії. З нею і працює.

Як ПРАЦЮЄ ? Ти має на увазі "загружається"? ЩО можна робити на компі, знайденому на помойці в Німеччині? Ти все це серйозно ?

3. Ееее... Навіть важко відповідати. Якщо поставлю вінду без активації, на 30 днів - навряд мені за це захочуть заплатити хоча б 10, не те що 100 грн. Тому мені потрібно КУПИТИ ліцезійний диск. З якого я можу ОБМЕЖЕНЕ число раз вставновити систему. Коштує він не дешево. Здається тут арифметика цілком зрозуміла. Чи ви думаєте, що я можу встановити "Зверя"? У мене СБУ буде через пів-години. У нас в Шепетівці уже 2 "установщика" засипалось - по 15 штук віддали, наскільки знаю.

Ну, те що ти найзаконослухняніший установщик Віндовс зрозуміли вже всі.
Але ж мова була не про те. Які проблеми ти мав на увазі

Якби у нас люди платили СПРАВЖНЮ ціну за встановлення копії "вінди" (не 100 грн., а в 10 разів більше) - проблем з цією ОС стало б значно менше

, я так і не зрозумів.

Якісь всі нєрвні сьогодні.
Ну добре, продовживмо цю нікому не цікаву розмову :whistle: .
10 років величина цілком досяжна. Навіть 40 років - хоча це більше юніксів стосується. Якщо конкретно по випадку з компом німецьким - він працює у бухгалтерії одного з шепетівських підприємств (тобто режим роботи 8 годин 5 днів на тиждень). Якщо дуже хочеш побачити ХP 13-тилітньої витримки - просто пройдись по установам міста - там і DOS з Norton Commander ще можна побачити. І нічо - фуричить. B)
Про останнє речення ("проблеми") - почитай Булгакова - "...розруха в головах..." :) Чесно - аж нудно такі елемнтарні речі розжовувати. Ну невже логіка (як і почуття гумору) від "ВКонтакта" так вже сильно атрофувались? Сам зрозумієш чому "проблем поменшає", чи пояснювати як маленькій дитині? Пишеш грамотно - значить дорослий вже. Так?
Чесний... Ну так - стараюсь. Мушу. :pinch:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
15 січ. 2014 23:35 - 16 січ. 2014 00:50 #89134 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс
Два человека пострадало? 15 000 грн штраф? Не верю. Я уже лет этак 7 даю обьявления еженедельно и никому не нужен. Потому что работаю только по домашним вызовам, а фирмы посылаю нахер. Если в то время как я не могу найти работу они экономят и ищут разового айтишника то вот им болт а не установку ОС.
100 грн? Это дохера. 50-70 в основном. 100 может быть если надо почистить, термопасту поменять, а так - 100 гривен за что? совесть надо иметь. Нет, может кому то это очень сложно и он напрягается, вот и дерет 100-ку. Для меня уже рутина.
пиратка или лицуха. Думаю, если бы я заикнулся человеку и начал его разводить на лицуху это был бы мой последний к нему визит. Друзья и соседи потом объяснили бы ему за сколько им поставили ОС и какой он лох. Пока еще копирайтеры не ходят по домам и не проверяют наклейки на системном блоке покупать лицуху верх тупости и пижонство. А тех кто разводит людей на бабки надо гнать ссаными тряпками. Хватит того, что барыги в лабазах, пользуясь неграмотностью населения, разводят людей на Касперского и даже на коробочную Винду.
По теме - у самого SSD 60 гб, свободно около 22 гб. Подкачку - нафиг. 8 гб ОЗУ позволяют. Документы на D. Игрушки на другой хард. Вышеописанную ситуацию с 16 гб подкачкой вообще не понимаю. С одной стороны завели 8 ГБ ОЗУ для того что бы не лезло в ФП и тут же его раздули до 16 гигов. Где логика? Уж если не терпится то сделай его минимальным 400 мб как просит винда, хотя я его делал и 0 размером, не глючило. Единственно, он нужен тем, кто юзает программы, которые требуют ФП независимо от того какого размера ОЗУ в системе. Врядли пересичный домашний юзер такие программы использует. И уж если, по каким-то религиозным соображениям, вам все таки нужен этот гребанный файл, то разместите его на физически другом, не на том что раздел С, HDD. Может меньше тормозить будет.
Останнє редагування: 16 січ. 2014 00:50 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 січ. 2014 00:22 #89136 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Поставити віндовс

Staruy пише: 100 грн? Это дохера. 50-70 в основном. 100 может быть если надо почистить, термопасту поменять, а так - 100 гривен за что? совесть надо иметь. Нет, может кому то это очень сложно и он напрягается, вот и дерет 100-ку. Для меня уже рутина.

Нескромный вопрос - а сколько времени тогда уходит на такую установку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
16 січ. 2014 00:50 #89137 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Поставити віндовс
2-3 часа.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 січ. 2014 01:17 #89138 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Поставити віндовс

2-3 часа.

М-да. Неужели 50 грн. за 3 часа работы - это нормально?
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 січ. 2014 01:57 - 16 січ. 2014 02:04 #89140 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Поставити віндовс
Шепетівка не Львів, тим більше, коли постійної роботи не має
Останнє редагування: 16 січ. 2014 02:04 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Staruy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 січ. 2014 02:06 #89141 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Поставити віндовс

Шепетівка не Львів,

"Україна не Росія..."
Але ж хіба це привід оцінювати власну роботу дешевше за роботу таксиста? Чи може є в Шепетівці таксі, яке возитиме 3 години за 50 грн.? Якщо є - тоді дійсно ви праві.
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 січ. 2014 02:40 #89142 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Поставити віндовс
2-3 години переустановка віндовс? чого так багато? ше пошук дров? чи просто ше софт якийсь доставляєш

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 09:11 #89143 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс
Ну - може й хтось брати і 10 грн. і працювати по хатах. У мене охвіс, знайти мене легко. Штрафи за встановлення неліцензійних продуктів - цілком реальні. Знаю, що один з хлопців із Судилкова. І з фірмами я якраз таки ПРАЦЮЮ - тобто обслуговую організації за договором - не тільки в плані софта, а й ремонту всієї наявної техніки. Працюю по перерахунку. Всі мої доходи можна відслідкувати. Тому варіанти тіпа "Звєря", чи ще якусь самоналаштовну збірку поставити - не для мене. Та й не ставлю я його з принципу. Ібо - гівно (збірка, а не я :) ).
2-3 години установки - цілком нормально. Бо зазвичай драйверів нема, а вдм ставити - собі дорожче. Ну і всім ще й пакет програм треба - теж час забирає. Обовязково антивірус. Ну і т.д. Тому 100 грн. - не великі гроші. Така такса принаймні в Шепетівці, я її не придумував. 100 грн. установка на ПК, 120 на ноут.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 січ. 2014 09:16 #89144 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Поставити віндовс

Green Lord пише:

Шепетівка не Львів,

"Україна не Росія..."
Але ж хіба це привід оцінювати власну роботу дешевше за роботу таксиста? Чи може є в Шепетівці таксі, яке возитиме 3 години за 50 грн.? Якщо є - тоді дійсно ви праві.

Вово... Послухайте розумну людину.
50 грн. можна брати тільки в "подпольє". Податки, оренди, пенсійні - щоб це все покрити по 50 грн, треба вінду переставляти по 5 раз на день, 6 днів на тиждень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів