Супермаркет "Лоток"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 січ. 2015 18:54 #95274 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"

Не можу з Вами погодитись стосовно відповіді рос.мовою,тому що це можна сприйняти ,як "расизм"вимагаючи від людини відповіді на ту мову, з якою звертається покупець.Продавці не повинні бути поліглотами .

Почнемо з того, що расизм - це ненависть до іншої раси. Рас є чотири - європеоїдна, негроїдна, монлогоїдна та австралоїдна. Так от якби хтось заперечував, щоб продавцем або касиром працював негр чи китаєць - то був би расизм. А допоки державна мова у нас українська, а не російська, зулуська чи мова племені тумба-юмба, то це абсолютно нормальне право покупця спілкуватися саме українською. Бо ж покупці теж не повинні бути поліглотами. А якщо у вас з цього приводу інша думка, то може візьмете мене на роботу? Обіцяю розмовляти і з покупцями, і з вами тільки англійською, італійською та німецькою! А що - продавці ж не повинні бути поліглотами, розумійте мене, як самі хочете!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2015 21:31 #95277 від Vent
Відповідь від Vent у темі Супермаркет "Лоток"

Аліса пише:

Не можу з Вами погодитись стосовно відповіді рос.мовою,тому що це можна сприйняти ,як "расизм"вимагаючи від людини відповіді на ту мову, з якою звертається покупець.Продавці не повинні бути поліглотами .

Почнемо з того, що расизм - це ненависть до іншої раси. Рас є чотири - європеоїдна, негроїдна, монлогоїдна та австралоїдна. Так от якби хтось заперечував, щоб продавцем або касиром працював негр чи китаєць - то був би расизм. А допоки державна мова у нас українська, а не російська, зулуська чи мова племені тумба-юмба, то це абсолютно нормальне право покупця спілкуватися саме українською. Бо ж покупці теж не повинні бути поліглотами. А якщо у вас з цього приводу інша думка, то може візьмете мене на роботу? Обіцяю розмовляти і з покупцями, і з вами тільки англійською, італійською та німецькою! А що - продавці ж не повинні бути поліглотами, розумійте мене, як самі хочете!


:evil: БЕНДЕРА

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2015 21:37 #95278 від Vent
Відповідь від Vent у темі Супермаркет "Лоток"

Громадянин пише: Підтримую шо проблеми це асортимент, ціни незнаю не вивчав, і проблема персонал, але зато дохуя камер там які замінюють певно той персонал. Дратує шо на полках один і той самий товар, а не різноманіття, проте є вермішель ролтон (самий дешевий аналог мівіни) це точно знаю бо на салат брав і так іноді балуюсь.
Касса дуже не зручна, касири не привітливі, одне спасає цей магазин шо він поруч з "Альфою" при нагоді хліба та молока мона взяти попутно до "відбілювача" ))


Якщо б не було б камер,то в вашому меню була б не тільки мівіна,а і ковбаска,шинка,так ? Коли я захожу в магазин то не дивлюсь де стоять камери,а шукаю товар який я хочу купити.


Уважаемый Вам за пост на форуме доплачивают? Или как?
Замечание ни о чём...
А если Вам интересно то "ковбаску і шинку" покупаю на оптовой, там вибор и дешевле на 30%-40%.
Мы тут просто обсуждали магазин Лоток по сравнению с другими, в любом другом подобном мясной отдел в разы лучше. Вот что Я хотел донести.

P.S. :whistle: что за люди.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 січ. 2015 15:38 #95282 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"

:evil: БЕНДЕРА


то пан відрекомендувався? чи свідомість пана просто продукує образи без зовнішніх подразників? :unsure: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2015 22:04 #95289 від Vent
Відповідь від Vent у темі Супермаркет "Лоток"

Аліса пише:

:evil: БЕНДЕРА


то пан відрекомендувався? чи свідомість пана просто продукує образи без зовнішніх подразників? :unsure: :lol:


Ещё один "СВІДОМЫЙ"
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 січ. 2015 21:26 #95325 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"
Прикро ,що ви сприняли слово расизм так буквально,тому я виділила його в лапках...Але я всерівно дотримуюся своєї думки.Мені байдуже на якій мові до мене будуть звертатися,для мене це не принципово.Мені здається в теперішній час не доцільно потикати мовою,навіть тому,що ми зараз намагамося зберегти схід,та захистити російс.мовних наших громадян.
Раді будемо Вас запросити в наш колектив.Дотримайте своє слово....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
09 січ. 2015 12:59 #95350 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Супермаркет "Лоток"
А че круто, буду тоже на ломанном английском в ответ голову морочить продавцу, раз такие пироги, кому хуже будет то?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2015 13:10 #95353 від Vent
Відповідь від Vent у темі Супермаркет "Лоток"

GoBLin пише: А че круто, буду тоже на ломанном английском в ответ голову морочить продавцу, раз такие пироги, кому хуже будет то?


:woohoo: "мне пліз ван млеко і ту круасан, фенкью енд фак ю."
Ці користувачі подякували: LaCKy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2015 19:52 #95576 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Супермаркет "Лоток"
Хочу відмітити позитивні зміни в лотку. Видно, що таки дослухаються думок, які тут викладаються.
Ціни стали дуже і дуже адекватними, дещо розширили асортимент, точніше не розширили а почали возити саме ті товари, що потрібно. Лишилось тільки окрім курячого мяса, продавати свинину та говядину і мені вже не доведеться їздити за покупками у Вопак. Ну і проблема з касою залишилась, там завжди якісь проблеми)
Коротше продовжуйте в тому ж дусі, вірним напрямкой йдете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2015 08:44 #95585 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Супермаркет "Лоток"
Ну думаю за "Ціни", то це вже точно повпливали не на форумі, а асортимент так

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів