Супермаркет "Лоток"

Більше
12 лист. 2014 12:13 #94665 від Білочка
Відповідь від Білочка у темі Супермаркет "Лоток"
чому неправдива?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 груд. 2014 20:21 #94970 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"
Гарного вечора.Ваше зауваження приняла,візьму під контроль.Стосовно "Шайби","Версаль"мені ці магазини не є прикладом(я не хочу образити персонал та власників ,цих закладів)в мене на багато більші вимоги..Якщо ви вважаєте ,що є недоліки,я готова Вас вислухати та приняти міри.З повагою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 груд. 2014 11:13 #94978 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Супермаркет "Лоток"
Приємно коли до думки простих споживачів прислухаються продавці (це я про Руслану)

1. Переваги "Лотка":
- асортимент розширився
- чистота
- неконфліктність персоналу
- наявність блокнота на столику для покупок
- зручний графік роботи
- помірні ціни

2. Недоліки "Лотка":
- в приміщенні не затишно, а якось "по-вокзальному"; немає АУРИ місцевого магазину, наприклад такої як у "Версалі"
- досі проблематично купити щось свіженьке, мабуть тому, що на м"ясо чи овочі/фрукти там невеликий попит?
- всі продавці чомусь часто на касі тусуються, тож інколи за ними (продавцем ковбас) потрібно бігати
- немає своїх особливих "родзинок" (наприклад - такої цікавої компанєйської продавщиці, як в "Економі" на кондитерці)
- часто немає здачі (хоча це проблема більшості шепетівських закладів торгівлі)
- на звернення українською чоловік-продавець постійно відповідає російською. Так робити - не личить поважному закладу торгівлі, а тим більше якщо це супермаркет.

П.С. Не погоджуюся щодо "Версалю". Бо, м"яко кажучи, "Лотку" до нього ще рости треба. Справа не в чистоті, шику чи крутизні. Справа зовсім в іншому. За асортиментом і АУРІ ваш заклад йому поки що програє.

Загальна оцінка "Лотка" станом на 18.12.2014 р. (за 5-бальною шкалою) - "4". Але прогрес є)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 груд. 2014 21:01 #95118 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"
Добрий вечір.Дякую Вам за Ваші зауваження.Я зрозуміла про що ви намагаєтесь сказати,це все прийде з часом,бо персонал міняється,тому відчуття затишку немає,але над цім працюємо..Лише з одним не можу погодитись з овоч. та м'ясо,я стежу за цім,але дякую,більш буду звертати увагу.Стосовно персоналу(скупчення на касі)це питання вирішу.
Не можу з Вами погодитись стосовно відповіді рос.мовою,тому що це можна сприйняти ,як "расизм"вимагаючи від людини відповіді на ту мову, з якою звертається покупець.Продавці не повинні бути поліглотами .
Можливо асортимент малий,але ви завжди можете вказати нам на продукцію,яку ви хотіли б бачити.Ще,ми є відкриті,ми є платниками податків,тому постачальникам ми не вигідні,на податкову не завжди є товар котрий ми хотіли бачити в нас.
Дуже вдячна за Ваші коментарі.Хочу привітати Вас з наступаючими святами .Дякую.З повагою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 груд. 2014 21:32 #95119 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"
Версаль у приклад смішно,нехай для початку почнуть платити податки так як платять великі магазини,а продавці не обдурювати покупців

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 груд. 2014 21:47 #95120 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Супермаркет "Лоток"
Версаль дійсно трошки не той заклад, який треба ставити в порівняння з Лотком. Лотку треба тянутись до Економу та Вопаку. Є дві проблеми: ціни та асортимент. Поки що Лоток по обох пунктах програє. Нам вигідніше з дружиною заплатити 10 грн за маршрутку (туди назад), але поїхати скупитись у Вопак ніж йти у Лоток, який під боком. Ціни занадто задерті.
З асортиментом взагалі біда. Ми скуповуємось нечасто, раз в неділю, але суми в чеку у нас завжди чималі. Так ось у Вопаку ми можем купити все що нам необхідно, починаючи овочами, завершуючи яйцями. У Лотку вибору овочів немає, м'ясо невідомо звідки і по великих цінах, вибору риби немає...Я розумію, що Вопак більший, але для прикладу Шайба при менші площі, має більший асортимент.
З персоналом дійсно вам треба щось вирішувати, бо працює довго, не завжди є на робочому місці.
От коли підтягнете ці пункти, то і скуповуватись будем у вас, не доведеться далеко ходити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 груд. 2014 18:29 #95136 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Супермаркет "Лоток"
Дж Ос,

не можу з вами погодитися стосовно цін "Лотка". Ціни помірні. У "Нашому краї" "мої" харчі коштують дорожче, у "Вопаку" - ще дорожче;

щодо "Версалю" - якби Ви жили неподалік, були б іншої думки. Я ніколи з цього магазину не виходив без покупки, яку запланував. Так що не кількість кв. метрів важлива.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 січ. 2015 23:59 - 02 січ. 2015 00:00 #95235 від Vent
Відповідь від Vent у темі Супермаркет "Лоток"

Dj Os пише: Версаль дійсно трошки не той заклад, який треба ставити в порівняння з Лотком. Лотку треба тянутись до Економу та Вопаку. Є дві проблеми: ціни та асортимент. Поки що Лоток по обох пунктах програє. Нам вигідніше з дружиною заплатити 10 грн за маршрутку (туди назад), але поїхати скупитись у Вопак ніж йти у Лоток, який під боком. Ціни занадто задерті.
З асортиментом взагалі біда. Ми скуповуємось нечасто, раз в неділю, але суми в чеку у нас завжди чималі. Так ось у Вопаку ми можем купити все що нам необхідно, починаючи овочами, завершуючи яйцями. У Лотку вибору овочів немає, м'ясо невідомо звідки і по великих цінах, вибору риби немає...Я розумію, що Вопак більший, але для прикладу Шайба при менші площі, має більший асортимент.
З персоналом дійсно вам треба щось вирішувати, бо працює довго, не завжди є на робочому місці.
От коли підтягнете ці пункти, то і скуповуватись будем у вас, не доведеться далеко ходити.


Підтримую шо проблеми це асортимент, ціни незнаю не вивчав, і проблема персонал, але зато дохуя камер там які замінюють певно той персонал. Дратує шо на полках один і той самий товар, а не різноманіття, проте є вермішель ролтон (самий дешевий аналог мівіни) це точно знаю бо на салат брав і так іноді балуюсь.
Касса дуже не зручна, касири не привітливі, одне спасає цей магазин шо він поруч з "Альфою" при нагоді хліба та молока мона взяти попутно до "відбілювача" ))
Останнє редагування: 02 січ. 2015 00:00 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 січ. 2015 15:07 #95240 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Супермаркет "Лоток"
Під свята асортимент трііішки підтягнувся, але м'яса до цих пір немає. Працюйте в тому ж напрямку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 січ. 2015 13:02 #95272 від
Відповідь від у темі Супермаркет "Лоток"
Підтримую шо проблеми це асортимент, ціни незнаю не вивчав, і проблема персонал, але зато дохуя камер там які замінюють певно той персонал. Дратує шо на полках один і той самий товар, а не різноманіття, проте є вермішель ролтон (самий дешевий аналог мівіни) це точно знаю бо на салат брав і так іноді балуюсь.
Касса дуже не зручна, касири не привітливі, одне спасає цей магазин шо він поруч з "Альфою" при нагоді хліба та молока мона взяти попутно до "відбілювача" ))
Якщо б не було б камер,то в вашому меню була б не тільки мівіна,а і ковбаска,шинка,так ? Коли я захожу в магазин то не дивлюсь де стоять камери,а шукаю товар який я хочу купити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів