Какие есть спортивные секции в Шепетовке?

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лют. 2010 19:13 #49199 від НатС
мені подобаються інтерв*ю Емельяненка багато розумних речей каже і взагалі він віруючий

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2010 23:54 #57781 від Andryuha941
Чого в нас немає спортзала де б були мати і гімнастичний турнік???!!!Ато ламають собі багато хто руки ноги....і я в тому числі...тепер на турніку зможу шось робитит тільки з літа

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 груд. 2010 21:35 #57944 від
Народ, а где можно в настольный тенис поиграть? Кто хоть более или менее занимается?..[/QUOTE]На басейні, в ДЮСШ є два класних стола в любий час приходиш і можеш грати скільки заманеться ( 1 год. = 5 грн.)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 11:31 #60243 від jekalord
ЧИтайте істину спортсмени мої)) Гроші щоб заробляти в ліфтингу чи боді то треба в себе вложити немало (не тільки сил і здоровя, а й хімії яка зара дорого). і в 50рочків коньки відкинути або..про пісюн промовчу.. А для себе ходити в качалку, піджираючи вітаміни з креатінчиком то богоугодна справа!А бокс? рукопашка? ну навіщо воно вам? шоб к юності морду комусь набити? хай і тому самому качку..А мати спортивний і впевнений вигляд мона і без цього..А що до карате та інших сейозних шкіл то в Шепетівці з цим туго..можливо це круто погрузитись в систему на все життя і стати практично непереможним ..але життя це не кіно..

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2011 11:39 #60245 від IIIkinep

jekalord;60243 пише: А мати спортивний і впевнений вигляд мона і без цього..А що до карате та інших сейозних шкіл то в Шепетівці з цим туго..можливо це круто погрузитись в систему на все життя і стати практично непереможним ..але життя це не кіно..

впевнений це який?)в буграх ?)не сміши.а займатись бойовими единоборствами треба не для того щоб морди бити.. дивлячись в кого які цілі правда....:bq:а серйозні школи в Шепетівкі є.це можна побачити по тому що ,в збірній Україні більша частина Шепетівських. на всеукраїнських змагання Хмельницька область в 3 кращих. завжди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 11:46 #60247 від jekalord
Бойові єдиноборства? бокс, рукопашка? саме для того шоб бити морди..причому професійно..карате кунг фу ушу айкідо і т. д - то серйозні школи де вчать зовсім другому, але в нас таких НЕМА!А бойове самбо і панкратіон..й звичайно горжусь тим шо наші виходять переможцями і завжди коли є нагода хвастаюсь шо в нашому городі є чемпіони..Але в мене таке врадення шо ці види єдиноборсв дуже мало культивуються..і тому мало конкуренції..хоча я ніяким чином не занижую заслуг Шепетівчан.

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2011 12:15 #60258 від IIIkinep
я ось займаюсь для себе ,щоб в тонусі почуватись і нормально.морди не бью.професійно)ушу яке саме?ушу саньда? пожоще буде самбо і панкратіона.карате в нас є.а якщо ти маєш на увазі духовну підготовку старих стилів карате ,кунг фу. то я називаю це балет.тренування має бути повноціне. з потом і кровью.помиляєшся. конкуренція дуже велика. для прикладу. на Чемпіонаті України 2010 по бойому самбо в ваговій категорій 74 кг було 56 чоловік. да і так багато хороших бійців із Донбасу,Харькова. І кожні змагання так. багато народу і багато класних і "опитних" бійців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 12:31 #60262 від jekalord
я тільки радий з того шо я пимиляюсь з приводу конкуреції..але на рахунок духовної підготовки ..впевнений шо в любій бійці бойовий дух відіграє важливу роль.. і той у кого його нема(сцикун кароч) як його не готуй програє тому що сцикане))їВ скільки років ти пішов займатися? і яка була мотивація? навряд чи просто тренуватися і бути в тонусі.. У когось( у дітей частіше) це набити пику однокласнику ..або для самозахисту..а часто і на жаль просто для понтів...

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2011 13:46 #60269 від IIIkinep
бойовий дух - поняття індивідуальне.в кого він є,а в кого і нема.його не можливо зробити.можливо підняти на деякий час.інше діло азарт...в 8 років.мотивація була проста,зайняти чимось вільний час.Потім кураж зловив... та в мене завжди був спортивний інтерес.але я ж кажу що все індивідуальне. в кого може якісь в дитинстві фобії зявились на грунті образ,може і хоче бити всіх)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jekalord
  • jekalord аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 13:53 #60270 від jekalord
ЗУпинимся на тому що в любому випадку займатись спортом краще ніж всі інші альтернативи які представляє наше місто! а саме наркотики і алкоголь.

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.249 секунд
0
репостів
0
репостів