Час   

 Від  

  До  

Автобус

Регулярність

05:10 Шепетівка Хмельницький МЕРСЕДЕС 22 Щоденно 87%
05:35 Шепетівка Львів 2 НЕОПЛАН Щоденно 84%
05:50 Шепетівка Яблунівка(Слав)# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
06:00 Славута Хмельницький ЕТАЛОН Щоденно 100%
06:00 Шепетівка Конотоп# ПАЗ-3205 Щоденно 100%
06:10 Шепетівка Марківці(Шеп)# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
06:15 Шепетівка Пашуки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
06:20 Шепетівка Хутір# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
06:25 Шепетівка Хмельницький МЕРСЕДЕС 35 Щоденно 100%
06:25 Шепетівка Серединці# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
06:35 Шепетівка Ізяслав СЕТРА Щоденно 100%
06:40 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
06:45 Славута Хмельницький МЕРСЕДЕС Щоденно 100%
06:50 Шепетівка Тернопіль БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
07:00 Шепетівка Пиляї# ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно 100%
07:00 Шепетівка Сошки# ПАЗ-32054 ПНСРЧТ-нет Щоденно 100%
07:00 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
07:05 Шепетівка Поляни# БОГДАН21 Щоденно 100%
07:05 Нетішин Хмельницький БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
07:10 Хмельницький Рівне БОГДАН 27 Щоденно 97%
07:20 Шепетівка Березна(Шеп)# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
07:20 Шепетівка Чотирбоки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
07:40 Шепетівка Чернівці БАЗ А 079.23 Через деньПС 94%
07:40 Шепетівка Чернівці БАЗ А 079.23 Через деньПС 100%
07:50 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 Щоденно 100%
08:00 Шепетівка В.Медведівка# ПАЗ-32054 ВС-нет Щоденно 100%
08:00 Шепетівка Славута РУТА Щоденно 100%
08:05 Рівне Хмельницький БОГДАН 27 Щоденно 100%
08:05 Хмельницький Рівне ISUZU Щоденно 100%
08:10 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
08:20 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
08:25 Шепетівка Мокіївці# ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно 100%
08:40 Нетішин Хмельницький ЕТАЛОН Щоденно 100%
08:45 Шепетівка Серединці# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
08:55 Славута Кам.Подільський ИВЕКО Щоденно 100%
09:10 Шепетівка Лозичне# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
09:10 Шепетівка Жолудки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
09:25 Рівне Хмельницький ЕТАЛОН Щоденно 94%
09:25 Хмельницький Климентовичі# МЕРСЕД ВТ-нет Щоденно 100%
09:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
09:30 Шепетівка Михайлючка# ПАЗ-3205 Щоденно 100%
09:40 Хмельницький Рівне БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
09:55 Нетішин Тульчин ИКАРУС-250 Щоденно 100%
10:00 Ізяслав Київ Ав СЕТРА Щоденно 100%
10:10 Шепетівка В.Медведівка# ПАЗ-32054 ВС-нет Щоденно 100%
10:15 Хмельницький Луцьк БОГДАН Щоденно 100%
10:20 Берездів# Хмельницький ЕТАЛОН Щоденно 97%
10:25 Шепетівка Ізяслав ПАЗ-3205 Щоденно 100%
10:30 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
10:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
10:30 Кам.Подільський Нетішин НЕОПЛАН Щоденно 90%
10:35 Рівне Хмельницький БАЗ А 079.23 Щоденно 97%
10:35 Шепетівка Яблунівка(Слав)# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
10:45 Шепетівка В.Медведівка# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
10:45 Шепетівка В.Шкарівка# ПАЗ-32054 Щоденно 84%
10:50 Нетішин Вижниця ЕТАЛОН Щоденно 97%
11:00 Шепетівка Поляни# БОГДАН21 Щоденно 100%
11:05 Хмельницький Славута ЛАЗ-699 Щоденно 100%
11:10 Шепетівка Лавринівці# ПАЗ-32054 Щоденно 0%
11:10 Шепетівка Хутір# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
11:10 Шепетівка Лозичне# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
11:20 Шепетівка Хмельницький МЕРС-814 Щоденно 68%
11:20 Шепетівка Рівне ЕТАЛОН-30 Щоденно 100%
11:25 Шепетівка Ізяслав СЕТРА Щоденно 97%
11:25 Шепетівка Мокіївці# ГАЗЕЛЬ 12 ПНВС-нет Щоденно 100%
11:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
11:45 Хмельницький Славута МЕРСЕДЕС Щоденно 97%
11:50 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
11:50 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 Щоденно 100%
12:00 Шепетівка Славута РУТА Щоденно 100%
12:03 Рівне Кам.Подільський БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
12:10 Шепетівка Жолудки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
12:15 Хмельницький Рівне МЕРСЕД Щоденно 100%
12:25 Шепетівка Чотирбоки# ПАЗ-32054 Щоденно 97%
12:25 Шепетівка Березна(Шеп)# ПАЗ-32054 Щоденно 97%
12:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 97%
12:35 Луцьк Хмельницький МЕРСЕДЕС Щоденно 97%
12:40 Климентовичі# Хмельницький МЕРСЕДЕС ВТ-нет Щоденно 100%
12:45 Тульчин Нетішин ИКАРУС-250 Щоденно 100%
12:45 Шепетівка Пиляї# ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно 100%
12:50 Шепетівка Пашуки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
12:55 Шепетівка Сошки# ПАЗ-32054 ПНСРЧТ-нет Щоденно 100%
12:55 Славута Хмельницький ЕТАЛОН Щоденно 93%
13:10 Шепетівка В.Медведівка# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
13:10 Шепетівка Лозичне# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
13:15 Шепетівка Ізяслав ПАЗ-3205 Щоденно 93%
13:30 Шепетівка Марківці(Шеп)# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
13:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
13:35 Рівне Кам.Подільський ЕТАЛОН Через деньПС 100%
13:35 Рівне Кам.Подільський ЕТАЛОН Через деньПС 100%
13:45 Хмельницький Нетішин БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
13:45 Шепетівка Конотоп# ПАЗ-3205 Щоденно 100%
13:50 Шепетівка Хутір# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
13:55 Шепетівка Ізяслав СЕТРА Щоденно 67%
14:00 Кам.Подільський Рівне ЕТАЛОН Через деньПС 100%
14:00 Шепетівка Поляни# БОГДАН21 Щоденно 100%
14:00 Кам.Подільський Рівне ЕТАЛОН Через деньПС 100%
14:05 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
14:10 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 ПН-нет Щоденно 100%
14:15 Шепетівка Волочиськ ЛАЗ-699 ПТСБВС 93%
14:15 Шепетівка Хмельницький МЕРСЕДЕС 35 Щоденно 100%
14:25 Хмельницький Славута СЕТРА Щоденно 100%
14:25 Славута Хмельницький МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно 97%
14:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
14:35 Шепетівка Яблунівка(Слав)# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
14:55 Хмельницький Рівне ЕТАЛОН Щоденно 93%
14:55 Шепетівка Чотирбоки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
15:00 Нетішин Хмельницький БОГДАН 27 Щоденно 93%
15:00 Шепетівка Жолудки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
15:15 Хмельницький Нетішин МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно 87%
15:20 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 Щоденно 100%
15:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
15:45 Славута Хмельницький СЕТРА Щоденно 100%
15:50 Шепетівка Пашуки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
16:00 Шепетівка Славута РУТА Щоденно 100%
16:10 Шепетівка Сошки# ПАЗ-32054 ПТВС 0%
16:10 Шепетівка Лозичне# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
16:20 Кам.Подільський Рівне БАЗ А 079.23 Щоденно 97%
16:30 Нетішин Кам.Подільський НЕОПЛАН Щоденно 90%
16:30 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
16:30 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
16:40 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 ПН-нет Щоденно 100%
16:40 Хмельницький Берездів# ЕТАЛОН Щоденно 97%
16:50 Рівне Хмельницький ISUZU Щоденно 100%
17:00 Шепетівка Жолудки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
17:05 Хмельницький Славута МЕРС-814 Щоденно 77%
17:10 Шепетівка Поляни# БОГДАН21 ВС-нет Щоденно 100%
17:10 Шепетівка В.Медведівка# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
17:15 Шепетівка Серединці# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
17:20 Хмельницький Нетішин ЕТАЛОН Щоденно 100%
17:30 Шепетівка Лавринівці# ПАЗ-32054 Щоденно 0%
17:35 Хмельницький Рівне БОГДАН 27 Щоденно 100%
17:35 Шепетівка Яблунівка(Слав)# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
17:40 Шепетівка Пліщин# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
17:50 Рівне Хмельницький БАЗ А 079.23 Щоденно 100%
18:00 Шепетівка Полонне ПАЗ-3205 Щоденно 100%
18:00 Шепетівка Пашуки# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
18:00 Шепетівка Хутір# ЛАЗ-695 Щоденно 100%
18:05 Хмельницький Славута ЕТАЛОН Щоденно 97%
18:05 Шепетівка Березна(Шеп)# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
18:20 Шепетівка Славута РУТА Щоденно 0%
18:35 Славута Хмельницький МЕРС-814 Щоденно 77%
18:50 Нетішин Хмельницький МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно 87%
18:55 Шепетівка Рівне ЕТАЛОН-30 Щоденно 100%
19:00 Рівне Хмельницький БОГДАН 27 Щоденно 97%
19:05 Хмельницький Луцьк МЕРСЕДЕС Щоденно 100%
19:15 Хмельницький Славута МЕРСЕД-БЕНЦ Щоденно 93%
19:20 Шепетівка Серединці# ПАЗ-32054 Щоденно 100%
19:25 Хмельницький Нетішин БОГДАН 27 Щоденно 93%
19:50 Луцьк Хмельницький БОГДАН 27 Щоденно 100%
19:50 Шепетівка Гриців ПАЗ-32054 ПТВС 100%
19:51 Кам.Подільський Славута ИВЕКО Щоденно 100%
19:55 Шепетівка Ізяслав СЕТРА Щоденно 50%
20:10 Кам.Подільський Брест ВОВА Щоденно 100%
20:15 Хмельницький Рівне БАЗ А 079.23 Щоденно 0%
20:20 Рівне Хмельницький МЕРСЕД Щоденно 100%

Телефон для довідок:
(03840) 5-40-76 Адреса: Староконстантиновское шоссе,42
{jcomments off}