П'ятниця, 02 березня 2018 16:04

Дитину з матір'ю госпіталізували в лікарню через холодне помешкання

Автор Купрацевич К.В.

28 лютого та 2 березня 2018 року службою у справах дітей спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції було організовано та проведено два профілактичних рейди по обстеженню умов проживання дітей у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Дані заходи проводились у зв'язку зі значним пониженням температури повітря.

Було відвідано 5 кризових сімей, батьки попереджені про відповідальність за неналежне виховання та утримання дітей. Одну дитину, яка проживала у холодному помешканні з відсутнім опаленням через поломку газового котла, разом з матір'ю госпіталізовано у дитяче відділення Шепетівської ЦРЛ. Ще одну матір зобов'язано пройти лікування від алкогольної залежності.

З настанням морозної зимової погоди дуже часто виникає загроза життю та здоров'ю малолітніх дітей через недостатній догляд за ними та неналежне утримання з боку батьків. Це трапляється, насамперед, у неблагополучних, багатодітних та малозабезпечених сім'ях. У зв'язку із зазначеним просимо небайдужих громадян повідомляти про відомі Вам випадки залишення дітей у небезпеці службу у справах дітей за телефоном 4-01-50 або поліцію за телефоном 102.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

С воскресенья возвращаются морозы, надеюсь коммунальщики и теплосеть мониторят ситуацию, на всякий случай обращаю ваше внимание что бы не застало врасплох.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением