П'ятниця, 06 жовтня 2017 15:26

У Грицеві традиційно відбувся Староволинський Бал

Автор

Щороку, в третю суботу вересня, у маєтку Грохольських, що чудом зберігся в Грицеві, відбувається Староволинський Бал. Про цьогорічний захід розповіли у Грицівській школі сприяння здоров'ю

Учасники балу отримали можливість поринути в епоху класичної досконалості, натхнення та мистецтва. Атмосферу, за словами господині балу, Президента Хмельницької обласної громадської організації «Фонд Сталого Розвитку Стара Волинь» Наталії Гнатюк, створював струнний квартет "Гармонія Нобіле" Івано-Франківської філармонії.

Бал – надзвичайна подія, що дає можливість долучитися до того чистого й високого, що відчувають, напевно, тільки європейські аристократи. Цього дійства грицівчани з нетерпінням чекають цілий рік.

Лідери учнівського самоврядування "Планета Здоров'я" школи сприяння здоров'ю було представлено 2 танцювальних номера: "Осіння рапсодія " , "Сон Графа" .

Безумовно, такі дійства як Староволинський бал у Грицеві, роблять світ людей барвистішим, змістовнішим, цікавішим. Благодійний Староволинський бал 2017 року відкрив ще одну цікаву культурну сторінку життя сільської громади Грицева.

Фотозвіт із балу

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением