Вівторок, 03 жовтня 2017 17:08

Село Цмівка святкувало храмове свято

Автор

Нещодавно жителі села Цмівка (Шепетівський район Хмельницької області) святкували храмове свято. Клубні заклади Михайлюцької сільської ради вирішили об’єднати свої зусилля, щоб привітати краян. Так, колектив аматорів будинку культури с.Михайлючка вирушив на виїзний концерт у клуб с. Цмівка.

У ході свята з теплими словами поздоровлення до цмівчан звернувся сільський голова Богдан Книш. Учасники драматичного гуртка клубних закладів Михайлюцької сільської ради представили глядачам міні-виставу «У неділю рано зілля копала» за романом Ольга Кобилянської. Місцеві аматори підготували дві комічні сценки, показали односельчанам відео «Моє село».

З теплотою сприйняли земляки і вокальні номери у виконанні солістів клубних закладів сіл Цмівка та Михайлючка. Родзинкою концерту стали «Індійський» та «Східний» танці, які подарували гості зі студії східних танців, що діє при будинку культури с. Михайлючка.

Шепетівська райдержадміністрація

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Судячи з зовнішнього вигляду сцени, клуб с. Цмівка вже давно пора здавати в музей.
Це село і раніше було невеличким. А тепер цього села вже майже нема. Школа кілька років як закрита, хоча одне з її приміщень розташовувалося в старовинному...

Судячи з зовнішнього вигляду сцени, клуб с. Цмівка вже давно пора здавати в музей.
Це село і раніше було невеличким. А тепер цього села вже майже нема. Школа кілька років як закрита, хоча одне з її приміщень розташовувалося в старовинному будинку, який будували ще Потоцькі.

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением