Я новенькая))

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2008 14:58 #17853 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Я новенькая))
<div class='quotetop'>(ilna.lna @ 12.2.2008, 18:48) [snapback]33529[/snapback]</div>

А ти що з першої школи??? Чи просто знаєш когось??? 8-) [/b]

Я навчалась всі 11 класів в першій школі)))

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лют. 2008 12:49 #17923 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Я новенькая))
<div class='quotetop'>(Морковка @ 15.2.2008, 13:02) [snapback]33738[/snapback]</div>

Ой, Морковка привіт!!! А ти часом не Катя!!! Якщо так, то я тебе знаю!!! Я з першої школи!!Часом Катя)) А ти часом не Ілона?[/b]

Вгадала, це Ілона!!! :-) Ну як в тебе справи??? А навчання???<div class='quotetop'>(Настуся @ 15.2.2008, 14:58) [snapback]33759[/snapback]</div>

Я навчалась всі 11 класів в першій школі)))[/b]

То я, напевно, тебе знаю!!! Ти скажи, коли ти закінчила школу!!! :-)

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лют. 2008 13:42 #17936 від -DORADO-
Відповідь від -DORADO- у темі Я новенькая))
<div class='quotetop'>(MiniRaper @ 1.11.2007, 12:05) [snapback]22809[/snapback]</div>

:- :- :- я тут новенькая..примите мя???? звать Ярослава))))))ток я не с вашего города))Но несколько человек отсюда знаю)))))))))))) :D/ :D/[/b]

кумедна ти мала

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лют. 2008 10:29 #18000 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Я новенькая))
Вгадала, це Ілона!!! Ну як в тебе справи??? А навчання???Справи ок, навчання йде!

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2008 16:13 #18111 від PLAGIATOR
Відповідь від PLAGIATOR у темі Я новенькая))
<div class='quotetop'></div>

Ну, привіт-привіт!!! Мене вже просвітили, хто ти!! Після неділі був дужеее важкий понеділок!!! До речі, пам&#39;ятаю, що тобі було дуууже чудово, чи не так??? [/b]

Хай, Віт, гадьониш, засвітив мене! До речі, мені тоді було нормально, я такий завжди! Буває набагато краще! Бу-га-га! Приєднуйтеся до мене на хату в суботу, будєм жостко гнати! Такого дєбоша ше не було!

Будь реалістом-вимагай неможливого!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 лют. 2008 16:18 #18113 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Я новенькая))
ой ненаю чи вийде, ти ж бачив що я в афіші вишу, я і так з сд не дружу поки, а тут ще й на буху голову...кароч буду дома позвоню ;)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лют. 2008 18:52 #18125 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Я новенькая))
<div class='quotetop'>(PLAGIATOR @ 18.2.2008, 16:13) [snapback]34053[/snapback]</div>

Хай, Віт, гадьониш, засвітив мене! До речі, мені тоді було нормально, я такий завжди! Буває набагато краще! Бу-га-га! Приєднуйтеся до мене на хату в суботу, будєм жостко гнати! Такого дєбоша ше не було![/b]

Привва!!! Ну як там Житомир ще стоїть??? Я б до вас приєдналася, так вот одна біда: не знаю, де живеш!!! Просвітив би адреском!! :-)

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 лют. 2008 20:38 #18131 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Я новенькая))
адресок вже пару разів випалювався на форумі ))))Якшо шо звони, координати передам з точністю до собачої будки :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2008 17:38 #18235 від PLAGIATOR
Відповідь від PLAGIATOR у темі Я новенькая))
F*CK z Житомир! Набрид він мені!МІсця ті самі, люди теж. Щодо моєї адреси, то її мабуть знають абсолютно всі. Якщо шось потрібно, то дзвони за номером, мля який в мене номер. а 80631143681. Чекаю! Крім того, сам не знаю чи доживу, бо не просихаю котрий день, будь ласка, закодіруйте мене, бо скоро я не зможу виконати Катіну обіцянку! Піс!

Будь реалістом-вимагай неможливого!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2008 18:08 #18250 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Я новенькая))
Так, PLAGIATOR, ти там сильно алкоголем не захоплюйся!!!!В здоровому тілі - здоровий дух!!!А то ж ти розумієш мене: людству потрібні нормальні нащадки!!!Так що.... дивись там!!!

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів