Дієти

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 квіт. 2009 19:34 #38850 від Sweet
Дієти був створений Sweet
Дієти, їх наслідки та ваше ставлення до них..
Додано о 19:34
Попереднє повідомлення було написане в 19:19
ДИЕТА - совокупность правил употребления пищи человеком или другим живым организмом. Диета может характеризоваться такими факторами, как химический состав, физические свойства, кулинарная обработка еды, а так же время и интервалы приёма пищи. Диеты различных культур могут иметь существенные различия и включать или исключать конкретные продукты питания. Предпочтения в питании и выбор диеты влияют на здоровье человека.Особисто я проти дієт..але до того часу, поки це не стане крайньою мірою збереження життєдіяльності..Найбільше в дієтах мене лякає те, що неможливо визначити, яких наслідків слід очікувати...Звичайно, всім відома така хвороба, як АНОРЕКСІЯ...Саме таким є визначення хвороби:Нервная анорексия (anorexia nervosa) — полный отказ от еды или резкое ограничение приёма пищи в целях похудения или для профилактики набора лишнего веса под влиянием сверхценных или бредовых идей соответствующего содержания. Чаще встречается у девушек. При анорексии наблюдается патологическое желание потери веса, сопровождающееся сильным страхом ожирения. У больного наблюдается искажённое восприятие своей физической формы и присутствует беспокойство о мнимом увеличении веса, даже если такого в действительности не наблюдается.Ну, хто що думає про дієти: загроза чи ні??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2009 19:35 #38853 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Дієти
я проти дієт!категорично притому!!!Виморюється організм,імунітет вбивається і організми яким потрібна їжа для нормального функціювання.Якщо вже на те пішло то я ЗА здорово їжу і спорт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 квіт. 2009 19:39 #38855 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
Сподіваюсь, комусь тема буде цікавою..Можна обійтись і без дієт(звичайно,якщо це не те, що лікар приписав), вони сприймаються організмом ще гірше навіть, ніж ті самі фізичні навантаження..а в результаті, як то кажуть "хотіли якнайкраще, а вийшло, як завжди.."

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2009 19:41 #38856 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Дієти
Звичайно тема буде цікавою,адже цією "проблемую" зайняті 99% жінок і 10% чоловіків))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 квіт. 2009 19:47 #38858 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
В міру можливостей розміщуймо якісь фото анорексичок, наприклад...але не для того, щоб "поржати", а щоб дійсно побачити проблему...:cq:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 квіт. 2009 20:07 #38860 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Дієти
Дивіться, тільки не ржіть...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2009 20:11 #38861 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Дієти
neodix насправді нема з чого "ржати" тут плакати треба!Дієтами можна користуватися але в міру, не виснажувати свій організм до такого!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 квіт. 2009 20:14 #38863 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Дієти
Жах! Я ніколи не займалася дієтою....хочеться їсти, то значить треба! Але кожен повинен себе просто обмежувати у чомусь, щоб бути здоровим...і не тільки ті дієти, які лікар приписав можна дотримуватися. В мене, наприклад, дієта також є. Це обмеження в їжі великої кількості смаженої їжі, вживання гострих страв, великої кількості шоколаду, спецій, а також "зафарбованої" води. Я вважаю це в певній мірі навіть корисно, але дієти, які призводять до вище згаданих хвороб вбивають не тільки целюліт, але і весь організм.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 квіт. 2009 20:22 #38864 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
Ну ось ще пара фоток...Моделі...
Додано о 20:22
Попереднє повідомлення було написане в 20:15
Morkovka, я також такі для себе обмеження ставлю...це необхідність..але, все-таки, не завжди вдається стриматись..=)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 квіт. 2009 20:30 #38869 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Дієти
Цю останню фотку я бачила неоднаразова в газетах та на телебаченні, це якаксь амереканська модель якщо я не помиляюся. Так от, після таких дієт вона попала в лікарню з діагнозом анорексія!!!Зараз в моді вже ввели нові "стадарти краси", приблизно 95-69-95, для того щоб моделі не морили себе виснажливими дієтами, бо трапляється багато випадків смерті!Я взагалі не розумію для чого існують ті стандарти!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів