Кармано минус чи Covid 19 Люди майте розум читайте попередження!

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2021 13:35 #120967 від myron
     Думав смішки але коли почала хворіти моя родина стало невесело!  А тут саме цікаве моя мати з ковідом підтвердженим разом з хворою людиною на цю заразу приїхали до ПСМД 3,4 на власному авто. На вхідних дверях напис великими буквами Ізолятор і з верху стрілочка направо ! Я години дві сидів в авто і спостерігав спочатку всі йдуть в двері з написом ізолятор а потім виходять і йдуть направо! Не було такої людини яка в ті двері не зайшла зате на прийом до ЛОРа ,Хірурга, та іншого спеціаліста треба візит до сімейного! Так інфікуються саме в ПСМД наплив людей який? Прийшов вуха помить корону приніс! Посадіть мадам з реєстратури перед дверима та хай запускає по одному з вулиці! Чи краще Нечипорука поставте хай перевіряє хворий чи здоровий направляє прямо чи напрво! Хоч Табличку змініть з текстом УВАГА людям хворим на ковід направо! Як не будем дотримуватись правил карантину мед працівниками і в побуті вимрем як собаки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І ще одне там де ізолятор справжній без стрілочки зверху пристройка (собача будка) люди які прийшли мерзнуть на вулиці вхід по одному! Неподалік харчоблок лікарні медсестри з відрами ходять повз хворих на ковід! Знову наражають на небезпеку мед персонал! Здається напевне хтось хто керує цим зоопарком ПСМД 3,4 разом з тим хто керує всіма ПСМД недопрацьовують!
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 бер. 2021 05:55 #120969 від myron
Спілкувався з двоюрідним братом на рівненщині почув відповідь в нас те саме!  Або цим ПСМД-шникам така вказівка або я не знаю????????   При умові, що в нашому місті мруть сім'ями! Шановні любіть ближнього, дотримуйтесь правил карантину як в побуті так і в громадських закладах, тим паче лікарні, місця загального користування. 
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 бер. 2021 15:47 #120972 від Dj Os
Та ніяких вказівок, елементарна халатність та неорганізованість.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 квіт. 2021 13:35 #120973 від myron
Що Ви пане модератор хочете ???? Коли там в керівництві ПСМД є люди навіть з мех.освітою які в медицині як баран в зорях! Хоть щось змінилось після оприлюднення дебілізму? Хто був відпишіться? 

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 квіт. 2021 21:31 #120980 від muko

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.153 секунд
0
репостів
0
репостів