Знищення регiонального ландшафтного парку "Мальованка"

Більше
26 трав. 2017 17:23 #112914 від либерман
Фото загрузив. Судячи з гугл мапс то територія парку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 трав. 2017 20:43 #112921 від Dj Os
По-перше, за "баняків" в наступний раз відправляю до бану на місяць.
По-друге, дуже дякую за фото. Я не експерт в цих справах, але на віники так березові гілки не заготовляють, для цього не ріжуть дерево під корінь. А також видно, що ділянка більше схожа на занедбане поле ніж ліс.
По-третє, давайте для початку розбиратись по фактам, а тоді кидати звинувачення на будь яку адресу. Дійсно не лишні були би жпс координати щоб перевірити кадастр.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2017 21:52 #112922 від либерман
Чому вас так обурює слово "баняк" що зборонено його використовувати на форумі?
Баняк — це не обов’язково тільки «чавунний горщик», але також бляшаний горщик, казан, котел, в якому варять білизну, тримають дощівку, варять їжу тощо. Таке значення має баняк і в говірках Галичини, і в польській мові, звідки він запозичений.
Якби ви там були то побачили б що це не схоже на поле. Поля там майже чисті з поодинокими молоденькими соснми. А поряд сосновий ліс який переходить в березняк.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2017 22:06 #112924 від Dentist
Після червоного судилківського моста також колись було поле, зараз там схожі на ці хащі.
з.і. Але ж ви слово баняк використали не про посуд, а про певну людину, тому навіщо ці дитячі відмазки?
www.google.com.ua/maps/@50.1885364,27.11.../data=!3m1!1e3?hl=ru

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2017 22:41 #112925 від либерман
Та хай буде поле, степ, тундра яка різниця? Тема про інше, почитайте назву! Вчіпилися за ту землю, вам до сраки що там натворили. Це заповідник і крапка. Всі землі навколо села на багато кілометів то заповідна зона в якій заборонена будь яка діяльність

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2017 23:09 #112926 від Dentist

Либерман пише: Це заповідник і крапка. Всі землі навколо села на багато кілометів то заповідна зона в якій заборонена будь яка діяльність

Отже, якщо я в Мальованці буду мати город/свою землю, я не маю права різати дерева на ній?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2017 10:38 #112927 від Повсталий з пекла

Dentist пише:

Либерман пише: Це заповідник і крапка. Всі землі навколо села на багато кілометів то заповідна зона в якій заборонена будь яка діяльність

Отже, якщо я в Мальованці буду мати город/свою землю, я не маю права різати дерева на ній?

Вікіпедія
Регіональний ландшафтний парк «Мальованка» — природоохоронна територія в Україні, в межах Шепетівського та Полонського районах Хмельницької області.

Створений у 1998 році загальною площею 7560 га з ініціативи співробітників Міжвідомчої комплексної лабораторії наукових основ заповідної справи Національної Академії Наук України та Міністерства екологічних ресурсів України з метою збереження унікальних типів і форм рельєфу, рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин, занесених до Червоної книги України.. В 2004 р. рішенням Хмельницької обласної ради територію парку розширили, і тепер вона становить 16919,4 га, в тому числі заповідної зони — 3160,4 га (18,7%).

Парк розташований на півночі Хмельницької області у межах Шепетівського, Полонського, Славутського та Ізяславського адміністративних районів. Ця територія належить до Малого Полісся.
Зароджується питання - а хто ж виділяв ці землі для ведення сільського гос-ва, якщо по прив язкам буде видно ,що вони відносяться до заповідної зони?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2017 12:00 #112929 від либерман
Колгоспа немає давним давно і землі його обєднали і тепер відносяться до парку який створени 1998. В заповідні зоні городи і ділянки для приватзації не виділяються. Дентист на моїх фото городи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 трав. 2017 13:39 #112935 від Dj Os
Ви так і не надали координати щоб ми могли звіритись чи належать ті землі парку чи ні. Тому давайте без оцих передчасних висновків.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2017 22:37 #112955 від myron
Шановний не перекручуйте факти! Кожен баран повинен носити свої яйця! А то в нас як завжди діванники - це ті хто висвітлює якісь події чи з чимось не згоден! А Вам пане чи документ подай, чи звернення, чи в поліцію напиши заяву, потрібні
документальні факти! Для цих всіх дій є ряд людей які за це все дійство відповідають ( орендарі, власники, відповідальні особи, правоохоронні органи)! Чим вони займаються? Якщо не можуть виконувати свої прямі обовязки тоді на---х! А на їх місця прийдуть люди які хочуть працювати! Навіть пан Островський створив тему стосовно вирубки лісу! Коли побачив що це таке! Картина жахлива!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.278 секунд
0
репостів
0
репостів