Повернемо вул. Островского в Шепетівку

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 січ. 2017 09:36 #110555 від Іван
Нагадує комуну, тільк тоді говорили,що як москоаія скаже так і буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 січ. 2017 13:51 #110601 від Novaya

О В Островський пише: Лажанулись обласні чиновники, а не місцеві. Вулицю і музей все одно перейменують, хай но лише в Києва руки дійдуть.

Ох не дає цей Микола Островський другому пану Островському спокійно "жучити" містян. Да в області, можливо, давно вже зрозуміли ту дурість по декомунізації Островського, тому і спеціально "лажанулись", як з сумом каже вже наш сьогоднішній пан О. Островський. Недарма там в місті Островського ніхто не декомунізовував. А щодо Києва - то там вже розібрались . А Ви, шановний О. Островський, ще чогось чекаєте від Києва? До чого ще мають дійти руки Києва? Поясніть, будь ласка всім шепетвчанам.
"...По словам преподобного Ефрема Сирина, «без елея не будет гореть светильник; и без веры никто не приобретает доброй мысли». Сколько было в мире утопий, радикальных движений, революционных программ и прочее, вожди и участники которых без Бога и против Бога, опираясь на свой падший разум, хотели доставить «счастье» человечеству. История хранит печально-трагическую память об этом. Так и отдельный человек, находящийся в слепоте неверия, желая исполнить свои намерения, которые ему кажутся благими, часто причиняет зло и боль окружающим..." (Иеромонах Иов (Гумеров)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 14:28 #110602 від Anykey

Вулицю Миколи Островського не перейменують, або хто запізнився — той не декомунізував
Як нещо­дав­но з’ясувалося, в Шепе­тів­ці таки не пере­йме­ну­ю­ть вули­цю Мико­ли Остров­сько­го на вули­цю 200-річ­чя Тара­са Шев­чен­ка. Отож, при­хиль­ни­ки ста­рої назви можу­ть не хви­лю­ва­ти­ся. Хоча в жов­тні від­по­від­не роз­по­ря­дже­н­ня прийня­ли на обла­сно­му рів­ні.
Вияв­ля­є­ться, поса­дов­ці обла­сті про­сто не вкла­ли­ся у визна­че­ні зако­но­дав­ством тер­мі­ни. В трав­ні 2016-го року вже завер­шив­ся тре­тій етап деко­му­ні­за­ції. А роз­по­ря­дже­н­ня дату­є­ться 18 жов­тня 2016 року.
— Назва вули­ці Мико­ли Остров­сько­го зали­ша­є­ться незмін­ною, — в теле­фон­ній роз­мо­ві під­твер­див інфор­ма­цію Воло­ди­мир Дон­ков, началь­ник від­ді­лу місто­бу­ду­ва­н­ня та архі­те­кту­ри. — В обл­держ­адмі­ні­стра­ції не дотри­ма­ли­ся тер­мі­ну дії зако­ну «Про деко­му­ні­за­цію».
У роз­по­ря­джен­ні голо­ви обла­сної дер­жав­ної адмі­ні­стра­ції №449/​2016-​р від 18.10.2016 року «Про пере­лік об’єктів топо­ні­мі­ки у м. Шепе­тів­ка, які під­ля­га­ю­ть пере­йме­ну­ван­ню» вули­цю Мико­ли Остров­сько­го та від­по­від­ний про­ву­лок запро­по­но­ва­но назва­ти 200-річ­чя Тара­са Шев­чен­ка. Роз­по­ря­дже­н­ня під­пи­сав голо­ва адмі­ні­стра­ції О. Кор­ній­чук.
Від­по­від­но до ста­тей 6, 39 Зако­ну Укра­ї­ни «Про місце­ві дер­жав­ні адмі­ні­стра­ції», Зако­ну Укра­ї­ни «Про засу­дже­н­ня кому­ні­сти­чно­го та націо­нал-соці­а­лі­сти­чно­го (нацист­сько­го) тота­лі­тар­них режи­мів в Укра­ї­ні та забо­ро­ну про­па­ган­ди їхньої сим­во­лі­ки», про­то­ко­лів засі­да­н­ня комі­сії з пита­нь нових назв та пере­йме­ну­ва­н­ня вули­ць, площ і про­вул­ків міста Шепе­тів­ки реко­мен­до­ва­но вико­нав­чо­му комі­те­ту Шепе­тів­ської міської ради про­ве­сти від­по­від­ну робо­ту, пов’язану з пере­йме­ну­ва­н­ням об’єктів топо­ні­мі­ки, які зазна­че­но у пере­лі­ку роз­по­ря­дже­н­ня.
В 2016 році у Шепе­тів­ці було змі­не­но назви одні­єї пло­щі, 24-х вули­ць та про­вул­ків. Які нові назви отри­ма­ли вули­ці вка­за­но на онов­ле­ній план-схе­мі міста на 8–9 сто­рін­ках газе­ти «День за днем» №2 від 11.01.2017.
Іри­на Погре­бняк

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 15:25 - 15 січ. 2017 15:28 #110603 від Іван
ОО, а про Пана архітектора можна окремо тему створити.
Останнє редагування: 15 січ. 2017 15:28 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 16:07 #110604 від Anykey
Отже, з вулицею, музеєм і першою школою (все імені Островського) все вже устаканилось. Тепер справа за кінотеатром (якщо хто забувся, він також імені Островського). Отут я не проти, щоб його перейменували, аби хоч якийсь рух там відбувався. Знаю, знаю, офтоп... )) Переходимо в іншу тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 18:42 #110613 від Іван
Перейменування на зміни ніяк не вплине,вам же ж наглядний приклад дали в місті!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2017 21:50 #110626 від Dj Os

Ох не дає цей Микола Островський другому пану Островському спокійно "жучити" містян.

Що ви хотіли сказати цим реченням? Я Щось не дуже суті зрозумів. Мені Микола Островський абсолютно байдужий, хоч я і не розумію, що ви з ним носитесь як зі святим. Його твори літературно мене не вразили, як і більшість світових літературних критиків, а оця вся комуністична міфологізація мене не цікавить і дедалі менше цікавить і інших, в тому числі і китайців з росіянами. Чи ви десь бачили екскурсійні групи з цих країн в останній час?

Отже, з вулицею, музеєм і першою школою (все імені Островського) все вже устаканилось.

Питаю вже який раз, з чого такі далекоглядні висновки? При всій повазі до ДЗД і Ірини Погребняк зокрема, я би не наважився робити такі висновки. Є Закон і є заключення Інституту національної пам'яті, який на користь саме декомунізації. Я вже написав запитання в міністерство культури та Інститут національної пам'яті, поки що жоден не підтвердив, що музей чіпати не будуть. Все що є наразі це те що до пам'яток архітектури віднесли саме будівлю музею, але аж ніяк його назву чи експозицію.
Подобається вам чи ні, але ні бюрократичні помилки обласних чиновників, ні внесення в реєстр пам'яток архітектури не означають, що музей не будуть декомунізовувати як і вулицю та назви установ.
І я тут не топлю ні за одних, ні за інших, я констатую факти. А представникам обох таборів пропоную трішки охолонути і дати змогу розібратися історикам, а не диванним експертам та ностальгуючим.
Навіть якщо припустимо музей не декомунізують і все залишиться як було, то що далі? Кому музей потрібен в старому вигляді? Це питання не риторичне, мені справді цікаво.
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 22:03 #110629 від Іван
В нашому місті я бачу давно вже нічого не потрібно ні підприємства , ні дороги, може й люди скоро стануть не потрібні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2017 22:09 #110633 від Dj Os
От до чого цей коментар чи ви просто не можете сформулювати кому потрібен музей?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 22:14 #110636 від Іван
Та проведіть вже соцопитування в місті, якщо не знаєте як зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів