Перевезення під питанням

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2014 12:37 #90488 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Де ви тут базарну площину побачили не второпаю :lol: Я вам надав інформацію від безпосереднього учасника події, там чітко прозвучала цифра в 6 млн грн. Які ще ви акценти хочете почути? Я вам вже поділив скільки навіть людей можна перевезти за цю суму по тарифам. Я думаю будь кому зрозуміло, що цифра просто нереальна, тому робити жертву з Савчука не потрібно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 бер. 2014 13:21 #90489 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням
Базар - це відсутність конкретної інформації. Безпосередніх учасників там було багато, але чогось прізвище озвучене лише одне, і погода будується лише на ньому. Це я про акценти. А цифри можна аналізувати, лише бачачи їх всі і в контексті конкретних прізвищ "безпосередніх учасників". Це я про стенограму, яку ми, звичайно, не побачимо. І лише тоді можна буде зробити висновки, хто в цій ситуації являється жертвою, а хто її штучно нагнітає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 бер. 2014 13:26 #90490 від Гуманоїд
Кількість пільговиків чітко визначена Законодавством України, а компенсацію за їх перевезення міськвиконком виплачує за рахунок субвенції з державного бюджету. Затримки цієї субвенції були завжди, але при Антонюку Савчуки не виставляли ультимативних вимог. Те, що вони саме тепер вирішили "поставити місто на коліна", ставлячи вимоги, які завідомо неможливо виконати, лише підтверджує, що реальним власником їхнього автопарку є колишній "директор Шепетівки". Але сім’я не враховує того факту, що багато шепетівчан повернулося до рідного міста з Майдану і мають певний досвід підпалу ворожих автобусів... :P :P :P
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2014 13:29 #90491 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Я вам дав конкретну інформацію, якщо сумніваєтесь в її правдивості, то можете уточнити в учасників виконкому. Хто ультиматуми ставив, того призвіще і озвучене.
Який сенс мені вам брехати?
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 бер. 2014 13:35 #90492 від Гуманоїд

Dj Os пише: Я вам дав конкретну інформацію, якщо сумніваєтесь в її правдивості, то можете уточнити в учасників виконкому. Хто ультиматуми ставив, того призвіще і озвучене.
Який сенс мені вам брехати?

Я був присутній на громадських слуханнях з приводу міських перевезень, під час яких Савчук Руслан відверто тролив інших своїх колег і журналістів, погрожуючи віддати свої автобуси "в Данєцк". Тобто його позиція була апріорі контрпродуктивною, як любить повторювати також схожий на пса російський міністр закордонних справ Лавров. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 бер. 2014 13:39 #90493 від Гуманоїд
Щодо "також схожий на пса" - я мав на увазі свою аву і Лаврова

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2014 00:18 #90495 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням
А мені от цікаво - чи цікавився хтось в тих самих пільговиків, за права яких ви так боретесь, в яких автобусах для них буде зручніше? Де стане бабця з кравчучкою, інвалід колясочник, чи мама з дитячим візочком? Чи може для них буде зручніше в маленьких рогатих зелених автобусах перевізника з прізвищем на букву К з числа "безпосередніх учасників" громадських слухать ? Проїдьтеся одиничкою в Судилків, порівняйте. Чи може справа взагалі не в пільговиках, а в мільйонних субвенціях, які мають перейти в більш "правильні" руки?
А з вогнем не шуткуйте, він часом стає некерованим. І не опускайте реальних патріотів до рівня банальних паліїв.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 бер. 2014 01:49 #90496 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Перевезення під питанням
Такого розміру субвенції взагалі нікому в руки не попадуть більше, бо це цифри взяті зі стелі, таким чином дерибанили місцевий бюджет. Хочеться тобі чи ні, але не можуть такі великі автобуси ходити кожні 20 хв в нашому місті, бо це не рентабельно і нічого тут не зробиш, наше місто зараз не в тому становищі. Менші автобуси мають ходити коли менше народу, великі пускати коли більше, а то накупив великих автобусів, а місцевий бюджет має їх за свій рахунок утримувати. Ти що думаєш ці мільйони з неба падають? З твоєї ж кишені тягнуть.
Ти от казав про "базарну площину", сам же її розводиш. Будь кому ясно, що 4 млн пільговиків у нас в місяць не їздить, лише ти чомусь не бачиш цього факту. Бува не товаришуєш з Савчуком?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 бер. 2014 14:35 #90503 від Гуманоїд
В РФ перейшли до такого поняття, як монетизація пільг - грошову компенсацію виплачують не перевізникам, а самим пільговикам, а ті вже самі вирішують на що витрачати кошти - на проїзд чи на щось інше. Адже не всі пільговики користуються громадським транспортом, а субвенція перечисляється з урахуванням усіх...
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2014 21:46 - 23 бер. 2014 21:52 #90505 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Перевезення під питанням

Dj Os пише: Бува не товаришуєш з Савчуком?

Шепетівка - маленьке місто. Тут всі всіх знають. І для цього не обов"язково товаришувати чи знати когось особисто.

Гуманоїд пише: В РФ перейшли до такого поняття, як монетизація пільг - грошову компенсацію виплачують не перевізникам, а самим пільговикам, а ті вже самі вирішують на що витрачати кошти - на проїзд чи на щось інше. Адже не всі пільговики користуються громадським транспортом, а субвенція перечисляється з урахуванням усіх...

В цьому питанні підтримую росіян на на 100% . Адресна компенсація безпосередньо пільговикам вирішила б всі проблеми.
Останнє редагування: 23 бер. 2014 21:52 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів