Кроки нової влади

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 19:37 #61398 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Кроки нової влади

Alois;61394 пише: Він в курсі, що тут пишуть.

А ти його радник наверно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 19:40 #61400 від Alois

monax;61397 пише: Все-все-все, далі можна не продовжувати, Ви все рівно не відповідаєте на конкретні питання, а на гасла та "ми заставимо" я вже надивився. ПС: Не вгадали, Монах за Антонюка не голосував.

А Монакс? А й справді за кого? Чи соромно зізнатись? Я чесно кажу, що за Полодюка і не шкодую.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 бер. 2011 19:48 #61404 від

Alois;61400 пише: А Монакс? А й справді за кого? Чи соромно зізнатись? Я чесно кажу, що за Полодюка і не шкодую.

За Синюту. І теж не соромлюсь, я його знаю близько 15 років. А якби не було Синюти, голосував би за Слісарчука. І якби в нього нічого не вийшло б, теж не соромився. І чесно кажучи, якби я свідомо, а не як баран, голосував би за Антонюка, то не звертав би уваги на тих, хто ганьбив би його такою методою)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 бер. 2011 20:40 #61413 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Кроки нової влади

що далі?підем до мера всім форумом?чатовка у мера!

Ніно ти вже чесне слово дістала зі своїм скепсисом що ми нічого зробити не можемо, хай все буде як є. Чувак толково розписав що хоча б для початку треба. Якби хоча б половина на цьому форумі не думала як ти то можливо би і жили по другому. Єдине що ти людина не бідна, а більшість шепетівчан і в їжі багато собі не можуть дозволити.Ось скоро будуть громадські слухання з приводу цін на проїзд, чом би дійсно як ти написала не зробити чатовку всім там разом і послухати що там буде росказувати наш любий медик. Якщо до нього на прийом не попасти то хоч так подивитись в очі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 бер. 2011 15:06 #61566 від
Відповідь від у темі Відповідь: Кроки нової влади

Filini;61387 пише: Так за Полодюка, і на відміну від вас мені за свій вибір не соромно. В тому що ви намагаєтесь виправдати свій вибір, замість того щоб реально дивитись на стан речей.1. Заставити нашу владу публікувати всі свої рішення для загалу, для чого ж тоді ще їм потрібен сайт? В Нетішині всі рішення міської ради публікуються. При чому без виключень.2. Вимагати щоб рішення приймались не одноособово, а після громадських слухань і спілкування з Шепетівчанами.3. Змусити владу не тиснути на ЗМІ і якщо і публікують свою пропаганду то підкріплювати її фактами. Те що зараз публікують в День за Днем та Шепетівському віснику на вуха не налазить.4. Мер має по закону приймати громадаян особисто!!! в чітко вказані години прийому. При чому звернення громадян мають фіксуватись. Мер має звітувати про виконання таких звернень. Думаю для початку буде достатньо. В когось є заперечення?

пункт 4 уважно читайте вісника там вже два рази за цей рік були публікації із цього приводу між іншим (самі бачили)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 бер. 2011 18:34 - 03 бер. 2011 18:41 #61585 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади

Dj Os;61413 пише: LuK ти вже чесне слово дістала зі своїм скепсисом що ми нічого зробити не можемо, хай все буде як є. Чувак толково розписав що хоча б для початку треба. Якби хоча б половина на цьому форумі не думала як ти то можливо би і жили по другому. Єдине що ти людина не бідна, а більшість шепетівчан і в їжі багато собі не можуть дозволити.Ось скоро будуть громадські слухання з приводу цін на проїзд, чом би дійсно як ти написала не зробити чатовку всім там разом і послухати що там буде росказувати наш любий медик. Якщо до нього на прийом не попасти то хоч так подивитись в очі

пацани,то робіть!!!вперед!!!я ж не проти:ag:,ще скажіть що я вам заважаю.:ag: я вже багато таких чула.тільки далі слів не йшло!надіюсь у вас все буде по іншому.удачі вам! а на рахунок достатку,то я тебе розчарую.ти більше мене заробляеш сайтами.можеш цим пишатись:ag::bf: але обіцяю виправитись)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 бер. 2011 18:45 #61588 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Кроки нової влади
Вот-вот. А де реальні кроки протестуючих. Як і у влади - тільки на словах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 бер. 2011 00:09 #61643 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Кроки нової влади
Гість! вісник я перестав читати з того моменту як там написали як наш бравий мер чистить сніг, хоча нашу вулицю замело аж по пояс. Єдине що я можу читати це цей сайт. Дуже шкода що статей мало.Щодо прийому громадян то якщо мер і буває в рідких випадках присутній то на питання ніколи не відповідає. З ним завжди сидить свита яка все робить за нього. "Не барское ето дело"LuK а що тобі заважає приєднатись? Я на громадські слухання прийду обов'язково, звичайно якщо пустять...ARTIST і тебе запрошую також, буде тобі власний крок.І взагалі люди, давайте не будем пасивні! Якщо хто хоче йти гуртом то пишіть в ПП. Я йду на громадські слухання обов'язково.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 бер. 2011 07:24 #61645 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади

Filini;61643 пише: Гість! вісник я перестав читати з того моменту як там написали як наш бравий мер чистить сніг, хоча нашу вулицю замело аж по пояс. Єдине що я можу читати це цей сайт. Дуже шкода що статей мало.Щодо прийому громадян то якщо мер і буває в рідких випадках присутній то на питання ніколи не відповідає. З ним завжди сидить свита яка все робить за нього. "Не барское ето дело"LuK а що тобі заважає приєднатись? Я на громадські слухання прийду обов'язково, звичайно якщо пустять...ARTIST і тебе запрошую також, буде тобі власний крок.І взагалі люди, давайте не будем пасивні! Якщо хто хоче йти гуртом то пишіть в ПП. Я йду на громадські слухання обов'язково.

Filini а чому б вам не поповнити сайт своїми статтями?Бачу ви у курсі проблем міста.І краще нас за них знаєте.А нам цікаво буде почитати та обговорити.І цензура їх тут пропустить.І можна не підписуквати хто автор.Адмін думаю буде тільки за. За пропозицію приєднатись дякую.Але поки утримаюсь.Вчитель з мене кращий.:ag:чим опозиціонер.Виховувати підростаюче - покоління для мене важливіше завдання.та й вільного часу обмаль для контрреволюційної діяльності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2011 18:23 #61747 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Кроки нової влади

Гість! вісник я перестав читати з того моменту як там написали як наш бравий мер чистить сніг, хоча нашу вулицю замело аж по пояс.

))) Десь я про це писав на форумі. Саме цікаво, що писав зовсім протилежні речі, свідком яких, між іним, був.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів