11.04.2011 ВО "Свобода" зустрічає у Львові Януковича

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 квіт. 2011 18:52 #64531 від ZzZ
11 квітня 2011 року Львівська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела акцію протесту проти політики Президента Віктора Януковича біля Палацу залізничників у Львові, де відбувалося засідання Регіонального комітету з економічних реформ під головуванням Президента. Підступи до палацу близько трьом сотням пікетувальникам перегородила міліція та "беркутівці". Тому пікетування відбулося з боку вул. Героїв УПА під пильною "охороною" посиленого наряду.

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 квіт. 2011 23:48 #64585 від IIIkinep
правильно.Охорона потрібна.Мітинг це організована форма політичних рухів, тому у неї має бути організатор.І оскільки ніхто не знає як проявить себе цей організатор,може він ворожнечо налаштований.Чи ти хотів суд Лінча щоб відбувся? Так що мітинг, багатолюдне зібрання, але може перерости в стихійно некерований процес і супроводжуватися різними не адекватними.Адже ст. 39 КУ , говорить про те що потрібно согласовувати з місцевими органами влади або ж адміністрації. + рішення суддів. А суддя вже вирішує чи не приведе це до массових безпорядків. Такий документ був?не знаеш?хочу скажу по правді. така дирява стаття )) сама собі суперечить в 3 пунктах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 квіт. 2011 23:52 #64586 від ZzZ

IIIkinep;64585 пише: правильно.Охорона потрібна.Мітинг це організована форма політичних рухів, тому у неї має бути організатор.І оскільки ніхто не знає як проявить себе цей організатор,може він ворожнечо налаштований.Чи ти хотів суд Лінча щоб відбувся? Так що мітинг, багатолюдне зібрання, але може перерости в стихійно некерований процес і супроводжуватися різними не адекватними. Адже ст. 39 КУ , говорить про те що потрібно согласовувати з місцевими органами влади або ж адміністрації. + рішення суддів. А суддя вже вирішує чи не приведе це до массових безпорядків. Такий документ був?не знаеш? хочу скажу по правді. така дирява стаття )) сама собі суперечить в 3 пунктах.то не так стаття як відео );-)


Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.103 секунд
0
репостів
0
репостів