Біографія Романа Шухевича

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 квіт. 2011 22:29 #64567 від
Відповідь від у темі Re: Біографія Романа Шухевича
Угу... И это меня только что упрекнули в ассоциации "советская власть - национальность")))) И ещё распинаются про двойные стандарты)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 квіт. 2011 22:31 #64568 від praporschik

LuK;64565 пише: тут ти не прав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!тобі хто ближче? слов"яни чи німці?

зверни увагу як у нього нік звучить і все зрозуміло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 квіт. 2011 22:32 #64570 від
Відповідь від у темі Re: Біографія Романа Шухевича
Ну не надо, Алоис не такое уж и немецкое имя. Но и не славянское, это факт)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 квіт. 2011 22:33 - 14 квіт. 2011 22:36 #64571 від Alois
Якщо поставити на шальки терезів кількість загиблих від обох режимів, то більшовики "перемагають", а вони якраз знищували переважно слов'ян. Жиди не є слов'янами, а вони становлять левову частку у структурі жертв фашизму. Це що стосується арифметики. А по-друге, німці силою нікого не заставляли воювати на своєму боці, на відміну від більшовиків, які мобілізували чоловіків на окупованих територіях.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 квіт. 2011 22:33 #64572 від LuK
информация к размышлению...отца Афольфа Гитлера звали Алоис....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 квіт. 2011 22:38 #64573 від Alois

monax;64570 пише: Ну не надо, Алоис не такое уж и немецкое имя. Но и не славянское, это факт)))

Алоїз - французьке ім'я.
Додано о 22:36
Попереднє повідомлення було написане в 22:34

LuK;64572 пише: информация к размышлению...отца Афольфа Гитлера звали Алоис....

Алоїз Шикльґрубер?
Додано о 22:37
Попереднє повідомлення було написане в 22:36
Десь я таке ім'я чув...
Додано о 22:38
Попереднє повідомлення було написане в 22:37

praporschik;64568 пише: зверни увагу як у нього нік звучить і все зрозуміло.

Нік ще ні про що не свідчить. Ти ж також заперечував, що маєш звання прапорщика.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 квіт. 2011 22:47 #64578 від ZzZ

praporschik;64553 пише: а що хіба я писав про це?а той факт що він служив фашистам відомий.і ще скажи що він сидів у штабі і папери перебирав?чи дивізія нахнагель чи як там вона називалась була набрана "для красивих глаз і виступів на парадах".чому не знайдете і не закинете сюди діяльність цієї дивізії?запевніть мене що це було зроблено в мирних цілях.


Додано о 22:11
Попереднє повідомлення було написане в 22:06
Бійці куреня "Нахтігаль". Другій зліва сидить Роман Шухевич - майбутній Головний Командир УПА. shepetivka.km.ua/forum/showthread.php?t=4400

одна справа служити нацистам ,інша справа використати антигітлерівську коаліцію в корисних цілях в боротьбі за незалежну Україну.(отримати зброю, навчити вояків з нею поводитись, форма і т.д.)___

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 00:12 #64589 від IIIkinep

ZzZ;64578 пише: одна справа служити нацистам ,інша справа використати антигітлерівську коаліцію в корисних цілях в боротьбі за незалежну Україну.(отримати зброю, навчити вояків з нею поводитись, форма і т.д.)___

то ж кажуть тобі як простітутки.попользувся і зморозився.порівнювати скільки померло від більшовиків і німців дуже не доречно.одне діло в мирному режимі і всіх не "уместних". я повністю згідний що влада ссср була по плечі в людській крові.а друге діло в воєному реживу по полям і як заяц в полі не знаеш куди дітись.в бік упа,в спину німці.чому ж селяни радянских бійців вихожували і переховували ,а не німецьких.німці вели себе по хамськи....жорстоко.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 00:39 #64591 від Alois
Селяни вихожували молодих хлопців (дітей). А більшовички у хамстві німцям не поступалися. Ти в Туреччині чи Єгипті відпочивав? Там німці себе поводять набагато краще за кацапів, а у тих і інших гени тих, що воювали в першій половині 40-х...До речі, хто тобі розповів, що німці були нахабнішими? Радянські фільми слов'янина Міхаїла Ромма? Німці яйко-млеко купували, а кацапи забирали безплатно (по-братськи).

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 00:55 #64595 від IIIkinep
нашо порівнювати що туристів.Тоді давай ще сарматів порівнювати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів