«Ресторан для людоедов»

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2011 08:03 #73549 від LuK
:be::bm: я коментую конкретний випадок,яким мав місце! а ти вже і Яника сюди приплів:bj:ще Гітлера забув. п.с. не флуди

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 груд. 2011 13:19 #73962 від odin
ru.wikipedia.org/wiki/Майвес,_Армин
Додано о 13:19
Попереднє повідомлення було написане в 13:18
пісенька рамштайна "майн тайль", до речі, про нього

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 груд. 2011 07:33 #74372 від LuK
Телеведущие-каннибалы поедали друг друга в прямом эфире Ведущие голландского телешоу Proefkonijnen ("Подопытные кролики") Деннис Сторм и Валерио Зено добровольно стали участниками необычного эксперимента. Перед началом передачи Сторму удалили небольшой участок плоти с ягодиц, а у Зено отрезали часть живота. После чего повар в прямом эфире передачи прожарил человечину на масле без приправ и соли - для чистоты эксперимента. Пробовать друг друга голландцы решили здесь же, в студии, за накрытым столом со свечами.О своем поступке телеведущие не сожалеют, заявили лишь, что во вкусе мяса не было ничего особенного; впрочем, как справедливо отмечает newsru.com, делиться впечатлениями и описывать вкус человечины они тоже не захотели. Между тем, многие каннибалы характеризуют вкус человеческой плоти как "сладковатый". відео пожирателей людятінки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2011 10:12 #74384 від Міхалич
Анекдот на задану тему. Потрапили на безлюдний острів американець, англієць і українець. Десь на 60-й день американець каже: Ми все одно помремо з голоду, але я з Вами за ці два місяці так зріднився, що хочу зробити подарунок. Після цього він відрізав кусок своєї гомілки та приготував сніданок. Англієць на обід приготував кусок своєї сідниці. Наближається вечір і українець не знаходить собі місця - ходить і думає, думає і ходить, а потім каже: "Ну що, хлопці, по йогурту і спати?..."

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.107 секунд
0
репостів
0
репостів