Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 вер. 2014 17:51 #93513 від Dj Os
Після публікації цієї новини вже почались гарячі дискусії про майбутні вибори. Так що думаю пора відкривати тему. Поки що відомий лише склад виборчої комісії та те шо Буряк не буде балотуватись.

Як вам?

Одномандатний виборчий округ № 190
Кількість членів комісії: 18
Прізвище, ім'я, по батькові Посада Суб'єкт подання кандидатури до складу ОВК
Олешко Валентин Валентинович Голова окружної виборчої комісії Політична партія "Зелені"
Раддац Олексій Миколайович Заступник голови окружної виборчої комісії Комуністична партія України
Поліщук Валентина Миколаївна Секретар окружної виборчої комісії політична партія "Наша Україна"
Андрійчук Антоніна Григорівна Член окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Барчук Микола Панасович Член окружної виборчої комісії Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Дегтярьов Денис Вікторович Член окружної виборчої комісії Радикальна Партія Олега Ляшка
Дудар Олександр Олексійович Член окружної виборчої комісії Соціалістична партія України
Збаравська Тетяна Миколаївна Член окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Кондратюк Альона Петрівна Член окружної виборчої комісії Українська партія "Зелена планета"
Коробейко Наталія Анатоліївна Член окружної виборчої комісії партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
Лихобаба Олександр Миколайович Член окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Мєщєрякова Наталія Вікторівна Член окружної виборчої комісії Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Нестерчук Світлана Гаврилівна Член окружної виборчої комісії ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Новіцька Галина Олександрівна Член окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Романчук Оксана Іванівна Член окружної виборчої комісії Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
Стельмах Лариса Петрівна Член окружної виборчої комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Холява Петро Ярославович Член окружної виборчої комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Янчевська Аліна Анатоліївна Член окружної виборчої комісії Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 вер. 2014 17:57 #93514 від Dj Os
Поки що нам відомий лише один кандидат, який планую балотуватись по нашому округу - Роман Мацола, який, як написали в коментарях на сайті, дійсно має відношення до першої приватної броварні.
Цікаво чому він проживаючи у Львові, вирішив балотуватись саме у нас?
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10375150_1375114932778431_404815147660180240_n.jpg?oh=65234bd9a58b8e2037a12638786238f5&oe=549798CE

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 вер. 2014 18:22 #93515 від Dentist
Бо Буряк відмовився, отже найстрашнішого конкурента немає. Може в московському пархаті будуть толкаьти дурні чутки що це якийсь там родич нашого мацоли))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 вер. 2014 19:12 #93516 від
Та він ніякий не родич нашого Мацоли, просто однофамілець. Я його знаю - нормальний пацан. А те, що він поки що один в нашому окрузі - це тому, що мабуть, більше немає достойних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 вер. 2014 19:30 #93517 від Dj Os

Анонімність пише: Та він ніякий не родич нашого Мацоли, просто однофамілець. Я його знаю - нормальний пацан. А те, що він поки що один в нашому окрузі - це тому, що мабуть, більше немає достойних.

Ну все таки схоже, що родич. У нього навіть на фейсбуку написано місце роботи "Перша приватна броварня"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 вер. 2014 21:13 #93521 від kredit
Ще один пі...рас, який за допомогою галош пройде в ВР, або й взагалі без подарунків Шепетівчанам :whistle: .
Ос а там на його сторінці не можна задати питання ""А що ти сцуко зробив для Шепетівки ?"
p.s. - можна і без "сцуко" :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 вер. 2014 21:23 #93522 від Dentist
Фраза від Аноніма Я його знаю - нормальний пацан ну прям мене вбила, ну все, дочекався найкращого серед найкращих, піду голосувати тільки за нього, бо він же нормальний паца, анонім же його знає, певно, особисто)))
Ці користувачі подякували: kredit, Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
11 вер. 2014 09:12 #93530 від maroshka
Да..... цієї осені Шепетівка пролітає по повній

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2014 13:30 #93534 від Dj Os
Пролітає в якому сенсі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2014 13:51 #93535 від Dentist
Буряк не побудує ще один майданчик надурняк

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.208 секунд
0
репостів
0
репостів