МНСники врятували коня у Шепетівці)))

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 22:25 #69223 від Anareta

LuK;69221 пише: не флудіть)))

Так-так!!! В цій темі можна балакати лише про кобил, а обговоювти вислови людей (хоча вони і були процитовані автором першого допису,а саме особисто Luk) - ні в якому разі))) Напевно, ще можна щось говорити про відкриту каналізацію, ні?До речі, ніхто не рахував, скільки людей опиняються в подібних ситуаціях? Я сама якось сиділа в машині котра потрапила в відкритий люк біля "Ромашки". А тут маєш тобі, проблема - коняка впала в яму, який стрес, який стрес, в них же така чутлива нервова система, чутливіша ніж у корів... Хоча я чудово розумію що тема була створена з великою часткою гумору)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 22:28 #69224 від Alois
Не варто критикувати модера з ніком Люк у темі, яка опосередковано стосується знову ж таки люків. Вона, хоч і найдобріша на цьому форумі, а може "злити" будь-кого (не хочу втретє повторюватись куди). Що я тут нафлудив?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 22:43 #69225 від Anareta

Alois;69224 пише: Не варто критикувати модера з ніком Люк у темі, яка опосередковано стосується знову ж таки люків. Вона, хоч і найдобріша на цьому форумі, а може "злити" будь-кого (не хочу втретє повторюватись куди). Що я тут нафлудив?...

А де ти побачив критику? Я лише вказала на те що ми обговорюємо слова, які належать самій Люк. А пов'язати її з відкритими люками в мене фантазії не вистачило:bq:Якщо вона найдобріша, то хто тут найзліший?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 22:47 #69226 від LuK
ну,можливо Anareta ви не помітили, на форумі ще є багато різних тем)))не менш достойних уваги.якщо бути точнішою,то їх не менше 3000.чого варта лише флудилка))) ну а якщо не знайшли нічого цікавого - створюйте нові теми,з радістю їх обговоримо! п.с.і ласкаво просимо на форум .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 22:49 - 04 серп. 2011 22:54 #69227 від Alois

Anareta;69225 пише: А де ти побачив критику? Я лише вказала на те що ми обговорюємо слова, які належать самій Люк. А пов'язати її з відкритими люками в мене фантазії не вистачило:bq:Якщо вона найдобріша, то хто тут найзліший?

monax у "творчій" відпустці. А за юнгою Шкіпером я навіть скучив. Скоро "ломка" почнеться.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 22:53 - 04 серп. 2011 23:00 #69228 від LuK

Anareta;69225 пише: Я лише вказала на те що ми обговорюємо слова, які належать самій Люк.

стоп,слова належать не мені,про цю подію я почула у новинах ТСН,і текст зкопіпастила з сайту,ссилку на який вказала.:be: зафлудили тему:ag: по темі: добре що МНС тепер не лише гасінням пожеж займаються.на днях теж потрапила у дуже схожу та скрутну ситуацію, хотіла теж їх викликати,але добре друзі допомогли.і обійшлось без МЧС)))бо мій сюжет був би набагато цікавішим....:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.090 секунд
0
репостів
0
репостів