Общественные слушания в г. Нетешин

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 трав. 2011 10:49 #66786 від
Да я знаю, что он не руководит, я же именно поэтому и спрашиваю, причём тут фамилии. Я в том смысле, что у нас в городе сейчас идёт политика замалчивания. Так будет ли какая-то реакция, если сёла начнут "революционировать"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 трав. 2011 23:41 #66793 від Symbioz

Boogor;66755 пише: Абсолютно згоден. За такі кошти можна наворотити купу геотермальних установок, вітроелектростанцій, малих ГЕС. І при цьому не влазити в залежність по яденному паливу і утилізації відходів. Але для влади це не цікаво.

Частково згоден - з "нашими" реаліями, тільки ферми будувати, або як в анекдоті про японську конференцію - "дети у вас хорошие, а то что вы делаете руками - ну оцень плохо". А з іншої сторони атомна енергетика вважається найбезпечнішою з традиційних (виключаючи людський фактор). Малі ГЕС та вітроелектростанції більш небезпечні - затоплення території, зміна рельефу, низькі частоти (тварини поблизу вітрових електростанцій не живуть), тощо. Недарма вся енергетика Франції (деяких інших країн Європи) базується на атомних електростанціях. Ми просто в 1986-му не виключили людський фактор, а японці в 2011-му - природній.Хоча повторюсь, з нашими реаліями, я не хочу під боком Шепетівки не те, що 4 блоки - ЖОДНОГО!

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
31 трав. 2011 15:41 #66958 від sergei

Lego;66670 пише: Мне вот интересно - при работе 1-2 реакторов зона отчуждения должна сосавлять 30 км, а при 3-4 реакторах?

При новых реакторах даже Славута не войдет в зону наблюдения. Зона наблюдения будет ограничиваться 10 км. Т.е. теоретически когда закроют 1-й и 2-й блоки, то могут сузить зону наблюдения чтобы не платить лишние деньги.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.106 секунд
0
репостів
0
репостів