НЕМА ЗАКОНУ ДЛЯ ВЛАСТІ..!!!!

  • patriot87
  • patriot87 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
05 груд. 2011 16:50 #73426 від patriot87
Всім доброго дня!Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся..Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ???? :cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 груд. 2011 17:37 #73429 від Карабас-Барабас
смішна це газетка. поки що...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2011 17:43 #73430 від Dj Os
Жесть)) Я думав тыльки бюджетників таким напрягають))
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2011 19:33 #73441 від Filini

patriot87;73426 пише: Всім доброго дня! Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся.. Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ???? :cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx:

Саме так, регіоналу, а саме Антонюку Сергію Андріювичу. А хто саме змушує підписуватись? Директор фірми? Радив би фільмувати такі випадки і викладувати сюди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 груд. 2011 12:10 #73665 від Boogor

patriot87;73426 пише: Всім доброго дня!Не знаю чи тут де треба пишу так ,що зарання вибачаюся..Питання таке в нас в фірмі заставили підписатися поголовно на газету "шепетівка" чи щось вроді таке от і питаю : що за газета , кому належить ,яким чином так робить. хтось про неї щось чув.. мабуть якомусь регіоналу кишеню набиваїм чи ні ???? :cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx::cx:

І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять.То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті.А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати...Якась така типово українська поведінка. Нажаль.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • patriot87
  • patriot87 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 груд. 2011 14:47 - 09 груд. 2011 14:50 #73687 від patriot87
"І в чому, власне, полягає мета Вашого допису?" --- Мета мого запису полягала довідатися що за газета,хто власник. як прикриваючись властю набивати собі кишеню з простих громадян."Ви, по команді начальства виписали газету, а потім на форумі написали, що вас гноблять. То треба було відстояти свою позицію і відмовитись виписувати непотрібну Вам пресу. А після цього надавати ситуації розголосу. І це булоб по совісті. А так перед начальством Ви паїнька, а на форумі бунтар чи то жертва ситеми котрій всі мають співчувати..." -- Нас дійсно заставили написати заяву але ніхто незнав навіщо ,через тижнів два стало відомо, що повиписували нікому непотрібну "Шепетівку" , хотів би я побачити ваші дії в такій ситуації а не теривенити язиком на форумі "які ви паєнька" перед начальством, я просто ще хочу деяке времмя тут пропрацювати, адже всі знають що роботу непогану в Шепетівці знайти дуже важко."Якась така типово українська поведінка. Нажаль." -- А ви що психолог ,що критикуєте українців чи можливо москаль? знаєте як кажуть "несудіт і небудете судимі"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 груд. 2011 14:58 #73688 від Dj Os
А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2011 15:10 #73690 від Dentist
Ос, попруть. Знайдуть чого поперти, або ж буде на роботу ходити і коси погляди будуть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 груд. 2011 15:16 #73691 від Dj Os
Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсьАле вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.
Ці користувачі подякували: milka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • patriot87
  • patriot87 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 груд. 2011 15:44 - 09 груд. 2011 15:46 #73692 від patriot87

Dj Os;73688 пише: А чому ви так впевнені, що якщо колектив відмовиться підписувати газету то вас одразу попруть з роботи? Радив би вам почитати закони про звільнення працівників. Якщо ви оформлені легально, то вас без причини поперти з роботи не можуть.

Закон я четаю. І ви повині знати що причину звільнити можня для будь кого знайти абино захотіти, навіть при поводом скорочення обсягу фірми :bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi:
Додано о 15:42
Попереднє повідомлення було написане в 15:21

Dj Os;73691 пише: Шо попроуть весь колектив разом? Дуже сумніваюсьАле вже подібна тема піднімалась, там тоже почали нити коли гроші на памятник Ядухі здавали.Коротше я скажу так, ми живем так як живем не через те шо у нас влада така, а через те шо люди такі лемки, їм срать за пазуху будуть а вони будуть далі плакати. Адже так важко зкооперуватиь навіть в рамкі колективу на роботі.

не всі люди в колективі одинакові . попруть тільки завзятих бунтарів . кажиш що люди терплять коли їх гноблять , лічно мені втрачати нічого і можу виступити проти начальства але луче працювати ніж вдома сидіти .Тоді постає питання за які шиши жити ,як нізким неспрацюїшся. Лічно мені нежалко тих 70 гриваків за ту газети і нити за них несобираюся . але нема закону для влаті все через жопу роблять аби було вигодно тільки їм . був вислів якоїсь відомої людини "Україна буде жити як франція тільки українців там небуде " такщо панове це деградація націїї яку незупинити. OS питання : ти десь працюїш чи начитавшись форумів розказуїш про свободу слова?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів