День Героїв – Шепетівка 2015

Більше
22 трав. 2015 23:38 #98258 від 259051213422@odnoklassniki.com
Чому не влаштовує? Хай моляться люди на здоровья і виражають свої вірування як вважають за потрібне. Просто я у ньому не можу прийняти участі. Це ж навіть не просто молитва - "молебен" це цілий ритуал цілком конкретної християнської деномінації. Ритуал, за моїм особистим переконанням такий, що не подобається тому, до кого, власне, і звернений. Не тому не подобається що за героїв, а тому що сам по собі неправильний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2015 23:51 #98260 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі День Героїв – Шепетівка 2015
Щось не дуже зрозумів, чому неправильний?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 трав. 2015 00:25 #98261 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну якщо коротко (хоча тут коротко не вийде :))- молитись ми, згідно християнського вчення, можемо про що завгодно, при цьому звертаючись лише до однієї Особи - яку ми зазвичай називаємо просто "Бог". Тільки з однією умовою - у цих молитвах є зміст, лише якщо, як казав Син Бога Ісус Христос, вони є "згідно волі мого Батька". Лише такі молитви Бог буде слухати. Молебні ж православні зазвичай складаються з небіблійних ритуалів та молитв, звернених до т.зв. "святих" (скоріш за все будуть молитись до "архістратига Михаїла"), при чому сам зміст цих прохань суперечить "волі Батька". Наприклад, у цьому випадку, прохання за героїв, тобто уже померлих людей - ніяк не вяжеться з біблійним вченням про те що "мертві нічого не знають і заплати нема уже їм". Якщо говорити про молитви за живих - то і тут не все так просто. Той же Христос казав "ви будете не від світу", тобто не будете ніяким боком втручатися у політичні справи світу. В тому числі і молитися наприклад про те, щоб "поменьше наших вбило, а клятих ворогів побільше". Бо ж "хто візьме меча, той від меча і загине" - теж християнське вчення, і воно діє назалежно від того, чи ми нападаємо, чи захищаємось. Хоча це не стосується, очевидно, того випадку, коли наприклад ми просимо за життя своїх близьких, які потерпають від воєнних дій. Я сам час від часу приймаю участь у спільних молитвах, за одновірців які зараз знаходяться в зоні АТО, чи країнах де є переслідування (таких як Росія, наприклад).
Ніхто з людей не вправі судити, звичайно, що Бог буде слухати, а що ні. Щоправда, більшість учасників цього обряду такими речами не будуть особливо перейматись, і просто вистоять тих пів-часа. Я ж до цього відношусь дуже серйозно, і раз прийду на молитву, то маю бути впевнений у тому, що не зроблю того, що може образити Бога. Нажаль, у цій ситуації, я бачу що це станеться. Тим більш під егідою політичної партії (байдуже якої).
Це може бути трохи "не в тренді", зараз "ти або з нами, або проти нас". Але позиція Христа, його учнів і послідовників, принаймні першого століття н.е. була саме такою. І я її розділяю.
Але це більш релігійна дискусія, і власне теми, мало стосується. В кінці кінців, більшість буде скоріш переживати, що партія не така як їм хочеться організовує цей захід, а не про те правильно чи неправильно вони Богу моляться. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 трав. 2015 01:22 #98262 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі День Героїв – Шепетівка 2015
Як же ш у вас віруючих все складно :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 трав. 2015 02:23 #98263 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та ні - все просто. А от пояснювати таке доволі складне питання "с ходу"- дійсно сложнувато :) Але якщо людині справді важливі її стосунки з Богом, то може трішки й напрягтись. Це варте зусиль.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 трав. 2015 18:59 #98283 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі День Героїв – Шепетівка 2015

Островський О.В. пише: Тебе не влаштовує Молебен за Героїв України ????


Я також вважаю, що молебен, в такому форматі, більш показушна, аніж духовна річ. Відтак, не прийняти в ньому участь зовсім не означає не поважати Героїв.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 трав. 2015 23:16 #98290 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі День Героїв – Шепетівка 2015
Хоч і прийшов не на початок, але захід був цікавий та і народу сподобалось. Ось поки що фотозвіт shepetivka.com.ua/fotohalereia/album.html?albumid=891

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів