Чи настане кінець незаконному самогоноварінню в місті?

Більше
08 черв. 2017 18:03 - 08 черв. 2017 18:05 #113102 від Повсталий з пекла

Віктор Мирончук --- пише: Здається мені що Ви Петя потенційний самогоновар! Бо браво відстоюєте інтереси подьків які споюють молодь! Часом не на розі Воровського та Первомайської торгуєте!

Там вже на тому п'ятачку скільки молоді позпивалося.... і без кришування вони б цим не займалися б.
Останнє редагування: 08 черв. 2017 18:05 ким Повсталий з пекла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2017 20:28 #113103 від Старик Хотабыч

Віктор Мирончук --- пише: Здається мені що Ви Петя потенційний самогоновар! Бо браво відстоюєте інтереси подьків які споюють молодь! Часом не на розі Воровського та Первомайської торгуєте!

Так Петя правильно говорить, хрони будуть купувати що дешевше, а що стосується молоді, то вона починає спиватися із слабоалкогольних напоїв, а самогон- наступний етап. І не факт, що магазинна горілка краще самогону, хоть вживаю ну дуже рідко, але перевагу віддаю саме останньому, по одній єдиній причині, ніколи не знаєш, що купиш. Травляться більше якраз підробкою. а не самогоном.При союзі порядку було більше, але самогон гнали, то зараз тим більше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2017 21:40 #113104 від Misha-Voronchuk-facebook
Ну мені цікаво - що кожен особисто зробив, щоб тої самогонки поменьше було? Звертайтесь у правоохоронні органи, до місцевої влади, в кінці кінців, хай вона поліцію напрягає. Кришують, не кришують - але поліція точно нічого не буде робити без звернення громадян. У мене була дещо схожа ситуація, довелось і у відділок походити, і в прокуратуру. Але це в кінці-кінців, хоч трішки, але допомогло. Але ж це я один. Все. Більш нікому воно не треба було. А якби у слідчого чи прокурора лежала не одна моя, а з десяток заяв - справа пішла б куди веселіше.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2017 22:16 #113105 від Повсталий з пекла

S пише:

Віктор Мирончук --- пише: Здається мені що Ви Петя потенційний самогоновар! Бо браво відстоюєте інтереси подьків які споюють молодь! Часом не на розі Воровського та Первомайської торгуєте!

Так Петя правильно говорить, хрони будуть купувати що дешевше, а що стосується молоді, то вона починає спиватися із слабоалкогольних напоїв, а самогон- наступний етап. І не факт, що магазинна горілка краще самогону, хоть вживаю ну дуже рідко, але перевагу віддаю саме останньому, по одній єдиній причині, ніколи не знаєш, що купиш. Травляться більше якраз підробкою. а не самогоном.При союзі порядку було більше, але самогон гнали, то зараз тим більше.

Мова йде не про вживання самогону як напою, а про тих ,хто його незаконно продає!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2017 22:24 #113106 від Повсталий з пекла

Миша Ворончук пише: Ну мені цікаво - що кожен особисто зробив, щоб тої самогонки поменьше було? Звертайтесь у правоохоронні органи, до місцевої влади, в кінці кінців, хай вона поліцію напрягає. Кришують, не кришують - але поліція точно нічого не буде робити без звернення громадян. У мене була дещо схожа ситуація, довелось і у відділок походити, і в прокуратуру. Але це в кінці-кінців, хоч трішки, але допомогло. Але ж це я один. Все. Більш нікому воно не треба було. А якби у слідчого чи прокурора лежала не одна моя, а з десяток заяв - справа пішла б куди веселіше.

Так , в тому то і вся проблема,що всі чекають,щоб хтось. Що хтось піде напише замість низ заяви, що їхні діти зпиваються, а ті до кого треба йти писати заяву будуть чекати ,щоб той хтось прийшов до них і написав, щоб в них була підстава.
Так само було й в 2000-х, коли наркомани варили в своїх квартирах ацетон, теж потрібно було йти писати, бо вони мовляв нічого про це не знають.
Ось така справа. Там куди треба звертатися вже давно все знають, хто і скільки продає.
Ще раз повторюсь - більшість злочинів скоюється в стані алкогольного сп яніння.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 черв. 2017 22:33 #113107 від Misha-Voronchuk-facebook

Орест пише: Ось така справа. Там куди треба звертатися вже давно все знають, хто і скільки продає.
Ще раз повторюсь - більшість злочинів скоюється в стані алкогольного сп яніння.

З останнім ніхто й не сперечається. Але і я повторюсь - без дій з нашої сторони нічого не буде. Ну так у нас система працює. Є профілактика, план, який та ж поліція має виконувати. І вона його виконує. Як наприклад у новині про гральні заклади. А у все інше без нас вона просто не полізе. У вас на Воровського продають самогонку? Когось це не влаштовує? Ні, всім все пододбається, бо звернень нема жодних. То чого ми туди підем? Чим будемо мотивувати обшук, наприклад? Ну так це працює. Треба йти, писати, вимагати і т.д. Само по собі це не вирішиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 черв. 2017 23:43 #113108 від Dentist

Миша Ворончук пише: Ну мені цікаво - що кожен особисто зробив, щоб тої самогонки поменьше було? Звертайтесь у правоохоронні органи, до місцевої влади, в кінці кінців, хай вона поліцію напрягає. Кришують, не кришують - але поліція точно нічого не буде робити без звернення громадян. У мене була дещо схожа ситуація, довелось і у відділок походити, і в прокуратуру. Але це в кінці-кінців, хоч трішки, але допомогло. Але ж це я один. Все. Більш нікому воно не треба було. А якби у слідчого чи прокурора лежала не одна моя, а з десяток заяв - справа пішла б куди веселіше.

Зараз прийде Ліберман і скаже, що в твоєму дописі є мої слова)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2017 11:55 #113129 від Повсталий з пекла
ст.176" Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 51 до 170 гривень.
Це серйозно. Який сенс йти й писати щось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 черв. 2017 11:57 #113130 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2017 12:01 #113131 від Повсталий з пекла
Кримінальна відповідальність за ст. 204 КК України
настає за незаконне виготовлення, зберігання, збут або
транспортування з метою збуту лише таких товарів, до ціни яких
згідно з чинним законодавством включено акцизний збір.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.122 секунд
0
репостів
0
репостів