РЕС! Що за ...?

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 груд. 2016 09:53 #109915 від LuK
РЕС! Що за ...? був створений LuK
Вже другий місяць не можу добитися правди! І бачу що я не одна така.
Мені нарахували якусь космічну суму за спожиту електроенергію, хоча плачу регулярно щомісяця по показниках, які мені нараховують.
Неодноразово зверталась на гарячу лінію хмельницькобленерго. Там два різні оператори визнали помилку при нарахуванні за жовтень, і подали на перерахунок, але наш рес чомусь відмовляє.
вже отримала попередження про відключення, мабуть буду писати на прокуратуру...
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2016 17:21 #109918 від bomba
Відповідь від bomba у темі РЕС! Що за ...?
Думаю, кур'єр накосячив. Створіть "особистий кабінет" на сайті "хмельницькобленерго", введіть правильні показники і комп'ютер сам виправить і перерахує. Там же і сплатите.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2016 18:38 - 12 груд. 2016 18:42 #109920 від Vent
Відповідь від Vent у темі РЕС! Що за ...?
пояснюю: оскількі данні про спожиту ел. енергію надаються приблизно в середині місяца то вони нещодавно почали помножувати іх на два, таким чином брати наперед з споживачів за ел-енергію яку ви по їхнім розрахункам ще накрутите до кінця місяця. Тобіш авансом ))) По другим даним вони просто додають 50% авансом наперед.
а кому не подобаєця то дзвоніть з 28 по 30/31 число в обл енерго на гарячу лінію (тел на рахунку безкоштовний) і кажіть їм реальні дані.
От і всьо. Я вийшов з цієї ситуації просто, завжди платив приблизно за 300 кват, в нас дані подаються в середині місяця і нарахували мені за 450 кВт, то в слідуючому місяці показав 100кВт нарахували 150, і вийшло що повернулись мої 150кВт надлишково нараховані у попередньому місяці.
Останнє редагування: 12 груд. 2016 18:42 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 груд. 2016 18:48 #109921 від LuK
Відповідь від LuK у темі РЕС! Що за ...?
Косяк ресу 100%
Це мені підтвердили вже 3 різні спеціалісти кулцентру.також визнали що то є системна помилка.особистий кабінет створила давно.але наш рес відмовляє у перерахунку. Кіловати пляшуть .а сума ні...
Переплачувати 300 грн ні за шо не збираюсь
Лишила скаргу...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2016 18:56 #109922 від Vent
Відповідь від Vent у темі РЕС! Що за ...?
можливо не зрозумів що саме у вас.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2016 19:06 #109924 від bomba
Відповідь від bomba у темі РЕС! Що за ...?
Не думаю, що в ресі дебіли сидять. Чим вони обгрунтовують свої дії? Хоча, якщо заплатите наперед, нічого страшного не буде, наступного місяця менше платити будете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 груд. 2016 10:57 #109979 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі РЕС! Що за ...?

bomba пише: Не думаю, що в ресі дебіли сидять. Чим вони обгрунтовують свої дії? Хоча, якщо заплатите наперед, нічого страшного не буде, наступного місяця менше платити будете.

а чим тоді пояснити цю математику?

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 груд. 2016 16:20 #109982 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі РЕС! Що за ...?

LuK пише: Вже другий місяць не можу добитися правди! І бачу що я не одна така.
Мені нарахували якусь космічну суму за спожиту електроенергію, хоча плачу регулярно щомісяця по показниках, які мені нараховують.
Неодноразово зверталась на гарячу лінію хмельницькобленерго. Там два різні оператори визнали помилку при нарахуванні за жовтень, і подали на перерахунок, але наш рес чомусь відмовляє.
вже отримала попередження про відключення, мабуть буду писати на прокуратуру...

странно звучит "хоча плачу регулярно щомісяця по показниках, які мені нараховують". У тебя есть счётчик, и судя по всему интернет если тут пишешь) то есть ты могла зарегистрироваться на сайте облэнегро и сама вносить данные и платить. Ок, не додумалась, тогда возвращаемся к ТВОЕМУ счетчики, который стоит у ТЕБЯ дома или на площадке, а не в РЕС. То есть ты сама видишь показания сколько ты использовала и зная стоимость (а она общедоступна) ты можешь подсчитать, всё какие проблемы? тем более операторы подтвердили что всё ок, а местный все во лишь их филиал. Далее вообще не понятно, если давно есть личный кабинет то там есть все счета (ранее было за лет 10, теперь пару лет, и можно поднять всю нужную инфу) Так же на сайте можно сделать обращение и получить оф.ответ. В общем тема мутная, и тут не понятно кто её намутил больше РЕС или пользователь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 груд. 2016 09:24 - 20 груд. 2016 09:26 #110123 від LuK
Відповідь від LuK у темі РЕС! Що за ...?
Ти мабуть неуважно читав.
Кабінет є , покази подаю.але не може в мене накручувати в місяць понад 300 грн за світло ( каміна та бойлера нема), а за один місяць накрутили у два рази більше.
Замовила заміну счетчика.чекаю майстрів...
В мене НІК 2102.
Щойно найшла цікаву статтю
www.vseprosto.net/2013/08/elektroschyotc...t-v-dva-raza-bolshe/
Не полінувалася , порахувала.В мене регулярно щелкає на 32...в сусіда так само
Кому не лінь, перевірте в себе.
П.с. Блін , це мабуть все шиномонтажник)))))з своїми установками)))))
Останнє редагування: 20 груд. 2016 09:26 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2017 16:51 #110607 від T-S
Відповідь від T-S у темі РЕС! Що за ...?

bomba пише: Не думаю, що в ресі дебіли сидять. Чим вони обгрунтовують свої дії?

Як бачите, така ситуація дивно співпала з кінцем року, коли підводяться результати господарської діяльності. Я думаю не варто говорити який для енергетичної компанії від цього профіт. Не просто так розрахункова кількість спожитих кВт*год подвоїлась у грудні.

bomba пише: Хоча, якщо заплатите наперед, нічого страшного не буде, наступного місяця менше платити будете.

Пані Бомба, тарифи різні. Все, що вище спожитих 500 кВт*год рахується за тарифом 1 грн. 638 коп. Ось вам "приписали" 100 кВт*год, і ви вже рахуйте переплатили 34,8 грн (тариф від спожитих 100 кВт*год, до 500 кВт*год - 1,29 грн). А приписують і більше. І приписують багатьом. Така ось математика.
Звичайно довести щось для енергетичної компанії досить складно, не випадково вони в нижній частині квитанції приписочку додали: "Для уникнення непорозумінь сплачуйте за електроенергію щомісяця та передавайте покази за два дні до кінця місяця або протягом трьох днів по закінченню місяця!".
Можливо тільки групова скарга у правоохороні органи допоможе, і то, не факт.
:dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів