Байдужість лікарів! Силіцея

Більше
08 груд. 2015 17:07 #103890 від Sposterigach
Гм, дивно, україномовні - критикують, російськомовні - захищають. Тож де собака зарита? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2015 17:20 #103891 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Байдужість лікарів! Силіцея

Спостерігач пише: Гм, дивно, україномовні - критикують, російськомовні - захищають. Тож де собака зарита? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:


А вирішальне слово, як всігда, за юдеям... ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 18:34 #103895 від Старик Хотабыч
Буду писати суржиком. Колись також туди звертались з дитиною, яку колись також "залікували" антибіотиками, які нам щедро виписували. Було замкнене коло. Хвороба-антибіотик-видужання, але ослабший імунітет, і знов хвороба. Були в Понятовської, показала, розяснила, так за гроші, але допомогла. На мою думку навіть ті лікарі, яких вона туди перетягнула, ну не вибирала ж вона в свою клініку найгірших, правда? А те, що там гроші тягнуть, то це вже звиняйте, платна медицина, їм гроші треба заробляти, зарплати платити. Мені от що справді не подобається, то це те, що в нашій ЦРЛ як тільки на УЗД то в Сіліцею, в них там тіпа УЗД нема, або черга велика. В дитячому відділенні також отропед був- зараз нема, лор- йдіть в дорослу, невропатолога також здається вже нема. Це там треба вимагати порядку, в нашій ЦРЛ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 19:01 #103897 від nata2012
Відповідь від nata2012 у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Я ходжу в сіліцею багато років і з старшою дитиною і молодшою тепер ходжу мені все дже подобається!Завжди посміхнені що не мало важно завжди приділять увагу дитині.Дякую медичному центру сіліцея і працівниткам що ви є!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 19:09 #103898 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Мені щастить не завжди з діагнозами...Ходили декілька разів до Ренкас,але і в неї бувають проколи в лікуванні,хоча ніякої гомеопатії і зайвих аналізів нам ніколи не пропонували.Є ж право вибору,не хочете платити гроші-йдіть в поліклініку,там "безкоштовно"...А щодо байдужості...я б не сказала,що вони байдужі,вони скоріш не завжди відповідальні,бо претензії до них мати марно...Ніхто за вашу дитину не буде турбуватися,окрім вас самих.І за вас також.Навіть за гроші.І це ралії сьогоднішнього сьогодення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 20:08 #103904 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
мені цікаво,де Ви бачили українську мову, особливо у Юри.Помилки в кожному реченні, йому треба не дітей робити, а школу закінчити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 20:29 #103905 від Кудряшка Сью
Раніше завжди ходили з дитиною в Силіцею, подобалось, поки вони не гналися за грошима, а лікували!!!!! Після кількох невдалих іхніх лікувань перестали туди ходити. До того ж там вже працюють всі лікарі з ЦРЛ. ( По грошах дешевше виходить з їздити в Рівне мед. центр і ставлення персоналу неперевершене) Лікарям з Сіліцеї є чому повчитися!!!! Особливо паняньці, яка сидить на касі (такої неприємної і жахливої людини ніколи не зустрічали)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 груд. 2015 21:35 #103909 від LuK
Відповідь від LuK у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Писати можна що завгодно ! Не подобається- не ходіть! Сама туди не ходжу ))) але відпишуть в темі , бо минулого тижня прийшлось там побувати Вперше ( і надіюсь в останне) . Лікарі та іх послуги то таке.....
Особисто я була шокована побачивши клітку з бідним кроликом у так званому " фо'є " . Ще ж жах так утримувати тварину :angry:
Без опалення, освітлення, прогулянок... Ну і харчування. Люди! Не мучить бідну тварину!!! Або віддайте у хороші руки, або на крайній випадок "поцупте" його хтось, бо тварина там довго не протягне :dry: помре або від застуди або від інших вірусів що принесуть хворі...
П, с. Таких бідних тварин по місту багато. Бачила парочку папуг у декількох аптеках, теж відразу виникло бажання іх поцупити...бо утримання там теж жахливе ....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2015 22:00 #103912 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Байдужість лікарів! Силіцея

Наташа пише: Я ходжу в сіліцею багато років і з старшою дитиною і молодшою тепер ходжу

Кращої "реклами" і не потрібно ! ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2015 22:15 #103914 від Mykola1
Відповідь від Mykola1 у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Шановний пане, Юро. Ви зовсім не експерт у сфері гомеопатії, щоб щось про неї розповідати, казати яка вона жахлива і тому подібне. Поодиничні випадки цьому не є підтвердженням. Особисто мені і моїм знайомим, тим хто користувався цими ліками, шкоди вони аж ніякої не зробили. Швидше навпаки. Допомогли. Часом антибіотики можуть викликати величезні проблеми. Якщо Ви вважаєте те, чим займаються у Сіліцеї, ''здирництвом'' вас туди ніхто насильно не заставляє ходити, користуватись їхніми послугами, робити все, що вони вважають за потрібне. Якщо якісь проблеми, звертайтесь у відповідні органи, у вас є на це право. Особисто я хотів би сказати велике СПАСИБІ тим, хто працює у цьому медичному центрі. Таких закладів потрібно більше. Де буде приділятись увага Вам, буде відповідна до всіх норм чистота, відповідне обладнання, якісне обслуговування і надання усіх лікувальних послуг. У вас є право вибору, ходіть у державні поліклініки та лікарні. Їхня ''безкоштовна медицина'' ніколи ж не приносила людям проблем. Для чого з цієї теми потрібно роздувати бозна-що. Якби Сіліцеї люди не довіряли, в них би не було нікого, а всі ходили б до державних закладів, це є привід для того щоб задуматись. Не займайтесь тут тим, щоб паплюжити заклад, чи конкретних лікарів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.268 секунд
0
репостів
0
репостів