Кав'ярня "Ватра". Відгук

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 січ. 2015 00:44 #95582 від Dj Os
Бачу тема з моїм відгуком відгуком про Челентано не пройшла поза увагою як потенційних відвідувачів так і людей безпосередньо пов'язаних із закладом. Тому вирішив продовжити цикл моїх думок про наші кав'ярні.

На цей раз відвідав самий перший заклад, який почав радувати кавоманів міста більше 10 років тому. Це знаменита "Ватра"


З моменту відкриття, кав'ярня вже не раз змінювалась. Змінювався інтер'єр, персонал, екстер'єр, побудували пристройку, почали продавати пиво та квас...Були навіть часи коли попри те, що в наявності була кавова машина, капучіно робили з пакетиків 3в1 :-) Але я хочу написати відгук стосовно саме нещодавнього візиту.

Інтер'єр закладу не має якось чіткої концепції, там намішано на купу різних елементів. Тим не менш особисто мені там знаходитись комфорто, маю на увазі основне приміщення, а не пристройку. Хоч і старі, але зручні дивани розслабляють, акваріум також додає заспокійливого ефекту. Кольорова гама стін не дратує і разом з приглушеним світлом створюють інтимну обстановку, саме тому заклад полюбляють закохані парочки.

Все це зіпсували, коли почали продавати пиво, але добудова пристройки дещо виправила ситуацію, любителі пива частіше сидять там. Таким чином різну аудиторію розмежували і правильно зробили.

Ціни на напої та випічку на рівні інших подібних закладів, не сильно б'ють по кишені. Капучіно коштує 13 грн, тістечка також біля 10 грн, зелений чай для прикладу 11 грн.

Але ось ми підходим до мінусів і самим болючішим знову стає якість приготування кави. Як і в Челентано я замовив капучіно і воно мене відверто розчарувало. Якість самого еспрессо була доволі посередня, молоко було взбите просто жахливо - пінка вивітрилась лише після кількох рухів ложечкою, а головне чого я не розумію - навіщо поливати капучіно шоколадним соусом, хіба я це просив? Який сенс взагалі вбивати аромат та смак кави якимись добавками? Якщо це якийсь авторський рецепт, то хоча б залиште право за відвідувачами вирішувати чи хочуть вони його скуштувати.

Словом виходить, якщо судити заклад як звичайне кафе, то його можна рекомендувати для тих хто хоче спокійного спілкування без гучної музики і гулу натовпу. Але якщо розглядати Ватру саме як кав'ярня, то власникам ще є над чим працювати.

А які у враження від Ватри? Що подобається чи не подобається вам у цьому закладі?
Долучення:
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 січ. 2015 11:47 #95588 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
...в мене таке враження, що деякі громадяни-кавомани міста поставали такими собі гуру-космополітами, що своїми естетськими уявленнями пішли у відрив від реального повсякденного життя в місті і районі.
нам треба пам"ятати: які доходи в людей - такий і сервіс, в т.ч. кавовий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 січ. 2015 14:20 #95590 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Але тут не стоїть питання ціни. Якби хотіли то зробили би сегментацію як я і казав: дорожчу і дешевшу каву з різних сортів.
Вся біда в тому, що виникає враження, що в кав'ярнях не знають як і з чого варити каву. От яким чином в ларьку біля базару кава дешевша в півтори рази, але набагато смачніша?
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2015 16:01 #95592 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук

Sposterigach пише: ...в мене таке враження, що деякі громадяни-кавомани міста поставали такими собі гуру-космополітами, що своїми естетськими уявленнями пішли у відрив від реального повсякденного життя в місті і районі.
нам треба пам"ятати: які доходи в людей - такий і сервіс, в т.ч. кавовий.


а якими мають стати/бути люди відповідно до реального повсякденного життя міста та району?

чому раптом стає "поганим" висвітлювати смаки кави в наших кав'ярнях?

я - не кавоман, проте полюбляю випити філіжаночку смачної кави 1-2 рази на місяць і мені цікаво знати де кава смачніша

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 січ. 2015 18:03 #95594 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Перестала ходити в цей заклад кілька років тому після того, як мені три рази поспіль продали несвіжі тістечка. Сподіваюсь за цей час ситуація змінилась на краще.
P.S. Колись там готували смачнющий молочний коктейль
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2015 18:58 #95595 від kredit
Відповідь від kredit у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук

olhavs пише: Перестала ходити в цей заклад кілька років тому після того, як мені три рази поспіль продали несвіжі тістечка. Сподіваюсь за цей час ситуація змінилась на краще.
P.S. Колись там готували смачнющий молочний коктейль


Нажаль не змінилася ((, був там в середині жовтня - розчарувався ..... мало того що офіціантка була м"яко кажучи не привітна, так ще дуже чітко проявлялася нотка зневаги та зверхності (ехідності).... мені то якось було всерівно, а от моїй дівчині та гостям це не дуже, короче настрій який був до Ватри зник, більше того після тістечок - трохи нудило..., а так інтер"єр як був 10 років тому, такий і залишився, хіба що пристройка і диванчик кований для курців - коли входиш то не можна пройти через них
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2015 12:33 #95620 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
У Ватрі реально хороше приміщення і розташування, але асортимент і якість не дуже. Якийсь він трохи совдепоський. Через дорогу в Маминому хлібі кава, капучіно, латте значно смачніші.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 19:03 - 24 січ. 2015 19:28 #95626 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
Симбіозе, яким, кажеш? Та в місті Шепетівці логічніше розливати горілку по 8 грн за стопку, ніж різні види кав продавати. Вандалізм памятника Шевченку - тому доказ. Не доросло громадянство тут до культури вживання кави.
Дж Ос, види кав в Шепетівці таки продають. Наприклад - у "Вопаку" при вході справа дівчинина сидить із різними банками і готова змолоти при тобі і дати продегустувати. Але зато в "Дружбі" - апофєоз ідіотизму: каву мелять, продають на развєс, а от апарата, щоб ту каву клієнту на місці приготувати, там досі не завели. Мабуть економить підприємець, як і його "друзі по розуму" скрізь по Шепетівці)))
Останнє редагування: 24 січ. 2015 19:28 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2015 19:28 #95628 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
У Вопаку каву не пробував, але ми тут говоримо саме про заклади, а не лавки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2015 19:30 - 24 січ. 2015 19:31 #95629 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Кав'ярня "Ватра". Відгук
"От яким чином в ларьку біля базару кава дешевша в півтори рази, але набагато смачніша?"
Тобто виходить, що наші ларки і "лавки" поважають кавоманів краще, ніж хвальоні кав"ярні? :P
Останнє редагування: 24 січ. 2015 19:31 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.199 секунд
0
репостів
0
репостів