Супермаркет "Наш Край"

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лют. 2014 18:31 #90113 від kredit
Відповідь від kredit у темі Супермаркет "Наш Край"
Почалось !!!! ;) :whistle: :lol: то Щедрослав обсирали, а перед тим Економ, тепер Наш край обсирають

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лют. 2014 22:36 #90120 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Супермаркет "Наш Край"

kredit пише: Почалось !!!! ;) :whistle: :lol: то Щедрослав обсирали, а перед тим Економ, тепер Наш край обсирають


Чого зразу - "обсирати"?
Я наприклад написав про ситуацію, коли пішов за продуктами (в малого день народження) зі списком продуктів (не делікатеси :-) ), в цілому по списку знайшов лише філе оселедця, яке на 1 грн(+/-) дорожче ніж у Вопаку, вирішив навіть за цю гривню навіть час на касі не втрачати. От і все - реально асортименту продуктів в магазині немає.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лют. 2014 02:02 #90125 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Супермаркет "Наш Край"
Обсирати і змістовно критикувати - це різні речі. Я написав цей меседж не для того щоб люди перестали туди ходити, а для того щоб представник, який в цій темі відписувався перед відкриттям, зреагував на проблему і вирішив її.
Ці користувачі подякували: ameli

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 квіт. 2014 20:11 #90761 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Супермаркет "Наш Край"
Сьогодні в "Нашому Краї" захотів купити гірчички "Торчин".

Нажаль майже ВСЯ торчиновська гірчиця виявилась простроченою. Брав і з останніх рядів, і різних сортів, всього лиш декілька упаковок з кінцевою датою - 13.04.14, інші - ще раніше здохли.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: odin, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 квіт. 2014 12:56 #90765 від Galina
Відповідь від Galina у темі Супермаркет "Наш Край"
Всім доброго дня!
Дякуємо за ваші коментарі. Всі пропозиції та зауваження враховано, наразі приймаємо відповідні міри.
З 15.04.14 стартують передвеликодні акції, тому ласкаво просимо завітати у Наш Край!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 квіт. 2014 13:16 #90767 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Супермаркет "Наш Край"

Galina пише: Всім доброго дня!
Дякуємо за ваші коментарі. Всі пропозиції та зауваження враховано, наразі приймаємо відповідні міри.
З 15.04.14 стартують передвеликодні акції, тому ласкаво просимо завітати у Наш Край!

Якщо буде звучати російська попса і шансон, то прийдемо зі своїми коктейлями...)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 квіт. 2014 21:11 #90780 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Супермаркет "Наш Край"

Galina пише: Дякуємо за ваші коментарі. Всі пропозиції та зауваження враховано, наразі приймаємо відповідні міри.


Я сподіваюсь, що просто не встигли всі міри прийняти - діжонську та баварську гірчиці, на яких чітко вказано кінцевий (прострочений) термін прибрали, а "Козацьку", на якій вказана лише дата виготовлення і кінцевий термін потрібно рахувати - залишили. Напевно продавці, чи хто там передивлявся, неуважно або невірно порахував)))

Так я порахував за вас. Дата виготовлення, по пам'яті - 21.12.13 р. термін зберігання 60 діб при температурі від 8 до 20 градусів за цельсієм - 60 діб, до 8 градусів - 120 діб. Так як гірчиця зберігається на звичайних, не охолоджуваних викладках, то відповідно термін її придатності завершився в лютому-початку березня 2014 р.

Я ж сподіваюсь, що це просто помилка, а не намагання нажитись на неграмотних покупцях?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 квіт. 2014 21:15 #90794 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Супермаркет "Наш Край"
Я діко ізвіняюсь, але чому мій улюблений тернопільський кефір у Вашому закладі "Наш край" дорожчає щодня? Вчора пляшка (930 грамів) коштувала 12.60, а сьогодні - майже 12.90???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 квіт. 2014 21:17 #90796 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Супермаркет "Наш Край"
А ще - там у вас почали зрази продавати. Нехай роблять їх не лише з грибами, а й із ПЕЧІНКОЮ, бо дуже такі люблю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2014 12:42 #90802 від Гуманоїд
Відповідь від Гуманоїд у темі Супермаркет "Наш Край"

Sposterigach пише: А ще - там у вас почали зрази продавати. Нехай роблять їх не лише з грибами, а й із ПЕЧІНКОЮ, бо дуже такі люблю

Вчора були з грибами та капустою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.225 секунд
0
репостів
0
репостів