ПриватБанк

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2013 11:11 - 20 бер. 2013 11:14 #84954 від Dentist
ПриватБанк був створений Dentist
Стикнувся з такою бідою, так як в нашій країні корупція процвітає, сесію здати за знаннями нереально вирішив взяти кредит в ПриватБанку, прийшов за 10 хв мені все зробили і сказали, що буде падати лише 3% за заборгованістю, типу взяв 1000 грн і через місяць мені змінусувалось 30 грн, ще й подумав, дуже вигідно))) але з першого місяця почав отримувати якісь смс-ки, де з мого рахунку знімають гроші за страховку та ще за якісь послуги, страховку вимикав 2 місяці, так і не вийшло, в тех-підтримці сказали щоб спробував знову, але не вийшло))) за послуги чогось не беруть вже гроші (дивно). Що саме мене здивувало, я маю платити ОБОВ'ЯЗКОВИЙ щомісячний платіж, але та дівчина, яка впарила мені ту картку і слова за це не сказала, дала пачку паперів і усе, гуляй Дмитрик. Як боротись з цією шнягою, бо читати доровір не було часу, черга стоїть і ниє і вона підганяє, та я читати ті замуднрено-написані слова важко зрозуміти за 5хв. Згадались її дипломи на стіні, які так і захотілось побити в неї на голові, може виписати їй грамоту зі словами "лідер серед на*бування людей" і занести особисто в руки?

За пошуком не знайшов тему, тому почав нову
Останнє редагування: 20 бер. 2013 11:14 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2013 11:50 #84958 від Аlоis
Відповідь від Аlоis у темі ПриватБанк
Ті договори спеціально пересипані специфічною банківською термінологією, надруковані дрібним шрифтом і багатослівні, щоб клієнт нічого не зрозумів. І другий примірник вони стараються не дати на руки. Мені колись на роботу нарочним з Авалю прислали договір на підпис, то він (нарочний) трохи не уссявся, коли я той договір відксерив, не давши йому отямитись. А прочитавши договір з олівцем у одній руці, а словником у іншій, я зрозумів, що обіцяні 0,01 % реально виливаються у 37 % !!! Післав той банк, разом із їхнім кредитом, за відомою в Росії адресою і з тих пір не маю справи з банками, бо недаремно в останній заповіді рідновірів сказано: Не май справи з гендлярем...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2013 12:33 - 20 бер. 2013 12:35 #84961 від LuK
Відповідь від LuK у темі ПриватБанк
Мене колись так з страховкою поімелі в приваті :angry:
Кредитне авто,виплачувався кредит справно щомісяця.Машину при покупці відразу застрахували,страхова компанія - звісно банківська.
Коли термін страховки скінчився.мене без мого ж відома застрахували знову на рік і нарахували страховку.
Я про це взнала через місяця 2-3. За цей час звісно набігли ще непогані штрафні санкції на неуплату ....
Коли подзвонили з банку озвучивши "приємну" новину :woohoo: ,була п"ятниця і заплатити я вже не встигала.До понеділка набігло ще 200 чи 300 грн :dry:
давно це було,але з того часу з кредитами привату не зв"язуюсь :sick:

хороша порада,оформляйте кредити з юристом!!! моя подруга так зробила,він знайшов купу недоліків у договорі ,і у результаті вона не платить незрозумілі суми,лише кредит та невеликі проценти
Останнє редагування: 20 бер. 2013 12:35 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 бер. 2013 16:38 #84965 від muko
Відповідь від muko у темі ПриватБанк
Брати кредит, тим більше в Приватбанку - шкідливо для здоров'я.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
25 бер. 2013 14:09 #85026 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі ПриватБанк
Кредиткою кориcтуюся з 2005 року, готівку майже не знімаю в основному купую товари в магазинах, за весь період користування може гривень 100 переплатив. Стосовно навішати то да там вміють, але я карту оформляв і перевипускав біля юстиції там працівники попрощє і не вішають всякої фігні, спитали чи тре страховку, автоматичне поповнення мобілки і.т.д я відмовився. Автоматичне поповнення телефону мені ще рік тому запропонували на тому відділенні в касі, - працює на ура, там же підключив і оплату домашнього телефону і РЕС списує місяць в місяць суму яку набалакав чи накрутив зручно. Мінусів там куча - постійні черги часто нероблять програми, глючать банкомати і термінали але враховуючи їх кількість це не так критично.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2014 11:32 #90193 від LuK
Відповідь від LuK у темі ПриватБанк
сьогодні безрезультатно намагалась зайти в приват24 .
смс з паролем для входу не приходять.
в чаті підтримки нічим не допомогли,сказали проблема оператора.
оператор сказав що це проблема привату :S
в когось ще таке спостерігається?
п.с.з телефоном все норм,інші смс приходять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 бер. 2014 12:45 #90194 від 123456to
Відповідь від 123456to у темі ПриватБанк
Буває таке часто, особливо на вихідних,вже не раз з таким якищем стикаюсь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • artem
  • artem аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
02 бер. 2014 15:23 #90196 від artem
Відповідь від artem у темі ПриватБанк
сейчас заходит в приват24,а утром в магазине нельзя было расчитаться карточкой,на терминале выбивало ошибку

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2014 15:27 #90197 від LuK
Відповідь від LuK у темі ПриватБанк
я вже зайшла в приват24.
мабуть в них проблема була з ранку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2014 16:23 #90198 від admin
Відповідь від admin у темі ПриватБанк
На скільки мені відомо Приватбанк заблокував можливістьрозраховуватись кредитними коштами з кредиток, своїми коштами можна розраховуватись без проблем
Ці користувачі подякували: artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.090 секунд
0
репостів
0
репостів