УВАГА! Шахраї які представляються ПРИВАТБАНКОМ!

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лют. 2013 09:52 - 01 лют. 2013 09:53 #83987 від LuK
Тільки що отримала на електронну скриньку листа наступного змісту.

При переході по ссилці відкривається сторінка начебто приватбанку.
І просять ввести телефон,пароль та що мене насторожило - ПІН код :blink:
ЯКЩО ВАМ ПРИЙШОВ ТАКИЙ ЖЕ ЛИСТ - НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВВОДЬТЕ СВОЇ ДАНІ.
ЦЕ ШАХРАЇ!!!
Я дзвонила у Приватбанк,там мені повідомили що вони таких листів не шлють!!!

mail.kablonet.com.tr/x.privat24.ua/ ось ссика де просять ввести дані :lol:
Долучення:
Останнє редагування: 01 лют. 2013 09:53 ким LuK.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 лют. 2013 11:55 #83991 від vasyok
Дякую за інфу, На цьому сайті неможна вводити ніяких даних, а в Приват 24 входити потрібно тільки з сайту ПриватБанку, privatbank.ua, ніколи не казати пін коду (навіть банку, там його не питають) і вводити його тільки на банкоматах і терміналах банків.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2013 12:34 #83994 від Правда Матка
Можна подумати, що сам ПриватБанк із Коломойським на чолі не шахраї. Ой, я Вас умоляю...
Ці користувачі подякували: valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2013 16:41 #84006 від kredit

Правда Матка пише: Можна подумати, що сам ПриватБанк із Коломойським на чолі не шахраї. Ой, я Вас умоляю...


До чого тут це ???? У нас в країні багато шахраїв , але ця інформація предназначена не для того щоб розмірковувати хто шахрай а хто ні , а для того щоб не попастися на їх вудочку і не втратити свої гроші.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2013 20:45 #84015 від Правда Матка

kredit пише:

Правда Матка пише: Можна подумати, що сам ПриватБанк із Коломойським на чолі не шахраї. Ой, я Вас умоляю...


До чого тут це ???? У нас в країні багато шахраїв , але ця інформація предназначена не для того щоб розмірковувати хто шахрай а хто ні , а для того щоб не попастися на їх вудочку і не втратити свої гроші.



Я з приватом вже кілька років як розірвав усі зв’язки, бо вони кожному нав’язують свою кредитку, деруть гроші за "обслуговування" картки, якою ти не користуєшся, а головне - у їхніх банкоматах українська мова аж третя у переліку тих, які можна обрати. Чому смердючий Коломойський, за мої ж гроші, у моїй країні ставить мене у положення людини третього сорту?...
Ці користувачі подякували: LuK, valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2013 09:08 #84028 від Lego
Ты не поверишь, но не только Приват делает это)))
Суть работы у них такая... деньги зарабатывать. Кто-то больше, кто-то меньше...
Тебя же с ружьем в банк не загоняют, чего возмущаться? И бумаги госсайма как в СССР не заставляют покупать.

Помнится как-то мне зарплатную карту выдали банка, который за каждый писк деньги сдирал.
И все потому, что основные расчетные счета компании были в этом банке.
Но ничего, написал в бухгалтерии заявление на отказ от карты и получал деньги в кассе.

А вот если все-таки держишь карту и пользуешься интернет-банком, то будь бдителен, ибо жуликов сейчас масса. И способов выудить деньги тоже.
Собственно об этом и тема. А не о том, какой Коломойський засранец.
Все они "заслуженные" мастера.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лют. 2013 20:17 #84045 від Правда Матка
По суті погнали під дулом автомата - з роботи заставили всіх у Приваті отримувати зарплату, а ті собаки, крім зарплатної, ще й кредитку пхали. В касі неможливо обримувати, бо тоді заклад мусить мати охорону і відповідним чином обладнану касу, а бабла на це нема. До речі, як подолати дилему між обов’язковістю виплати заробітної плати і добровільністю користування зарплатною карткою?...
Ці користувачі подякували: valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2013 20:24 - 02 лют. 2013 20:28 #84046 від Lego
Как вариант, написать заявление чтобы получать ЗП в кассе банка, в котором они держат счет или через который начисляют деньги. Им же все равно куда деньги перечислять, вот пусть на твой счет депозитный кидают.
И как раньше без карточек то получали?)))

Но могут упираться до последнего. Ибо возможно откат за это получен. Или ЦУ свыше.
Тем не менее можно вполне законно от этого отказаться. Другое дело, что можно попасть в черный список начальства.
У моих родителей на работе представители банка как-то выдали номер: сказали, что если все работники будут получать ЗП на карточки банка, то начальник получит золотую карту) Прямо и понятно)
Останнє редагування: 02 лют. 2013 20:28 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
03 лют. 2013 22:21 #84073 від vasyok

Правда Матка пише: а ті собаки, крім зарплатної, ще й кредитку пхали. ...

З Привату знаю багатьох працівників, і там як і скрізь є і нормальні люди, а є .......... Декого звільнили і як вони сказали потім умови роботи там зовсім не нормальні і тих хто не хоче "втюхувати" продуктів в кінці кінців звільняють.
P.S Сам бачив як працівники ПриватБанку в магазині "Корвет" після 20.00 закривали двері і матами крили всі програми і всіх програмістів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2013 19:07 #84337 від
Примат завжди розводив і буде розводити народ. По причині свого ненажерства...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів