Продажні журналісти

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 квіт. 2012 20:49 #76617 від
Відповідь від у темі Re: Продажні журналісти
Скажу відверто. Газета "Шепетівка" останнім часом дещо покращилася, як на мій погляд. Інформації стало більше, але якась вона "ні про що".
А тепер три конкретні запитання до А. Полещенкова:
1. Андрію, Ви прийшли працювати в "Шепетівку" по ВЕЛИКОМУ БЛАТУ чи завдяки виключно власному журналістському професіоналізму?
2. Чому у матеріалі газети "Шепетівка" за квітень, де йшлося про засідання міськради, не було ЖОДНОГО СЛОВА про ініціативи і взагалі діяльність депутатів від опозиції?
3. Чому люди в Шепетівці, особливо ті що на держпідприємствах працюють, скаржаться, що вони ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВО передплачували Вашу газету "Шепетівка".
Чекаю на конкретну відповідь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 квіт. 2012 09:45 #76623 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Re: Продажні журналісти
Я в шоці, що тут у Вас коїться, зовсім вже знахабніли, я б на місці Полєщенкова подала на вас до суду за втручання в особисте життя та незаконне використання персональних даних , це до речі кримінальна справа, ФУУУУУУУУУУУУУУУ і як можна на цьому сайті нормально переписуватись, коли я сьогодні висловлю свою думку ,а завтра мої фото будуть бачити на порталі.................. Шановний Адміністраторе задумайтесь над цим...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 квіт. 2012 12:38 - 20 квіт. 2012 12:52 #76630 від шщгкущшйцгкщй
Хм... от що значить не читати місцеві газети кілька років. Відстав від життя. Вже якісь нові обличчя з'явились, полєщенкові, поліщуки. Треба якось купити газетку, почитати.

Взагалі, великої радості від того, щоб публікувати тут особисті фотки пана Полєщенкова, я не розумію. Всі ці "правдиві" та люди, які ховаються за логінами (а то і не одним) сміливі тільки в Інтернеті. Ну і анонімні публікації в газетах так само.

Я пам'ятаю, колись мені додому дзвонить з Хмельницького чувак з СБУ, питає, що я там на Шпілю гоню. А виявляється, якийсь анонім подзвонив в Київ кудись чи Хмельницький, тіпа правду-матку про мера розказав по телефону: корупція, рятуйте, караул. А на завершення сказав моє прізвище, що це тіпа він. Очевидно, так йому було легше, бо всі і так знали моє ставлення до Шпілі.

Корочє, посміялися ми з цим дядєю врешті-решт над цією історією, але ось такий присмак про "анонімів" залишився.

Про цю історію між вами нічого сказати не можу, бо ніколи не читав ні Поліщука, ні Полєщенкова. Але взагалі-то погано бути лояльним до цієї антиукраїнської окупаційної влади, цеглинкою якої є діючий мер Антонюк та газета, яка його підтримує.

Ну і це хамство на "ти" щось не дуже.
Останнє редагування: 20 квіт. 2012 12:52 ким шщгкущшйцгкщй.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 квіт. 2012 17:09 #76637 від
Відповідь від у темі Re: Продажні журналісти
Та я без проблем назвав би своє справжнє ім'я, мені не страшно і не соромно. Але не буду розкриватись раніше часу, бо повірте це не єдиний випадок анонімного обливанням брудом. Окрім Полєщенкових є ще персонажі, які за командою починають активну діяльність на сайті, а саме створення видимості непідтримки авторів користувачами та відвертих провокацій. Щоправда в даному випадку це була ініціатива самих Полєщенкових. Нехай як буду підступним анонімом, але і жінка Полєщенкова діяла так само.
До речі в суд подавати марно, всі данні взяті з соціальних мереж, куди вищезгадані персонажі особисто розміщали інформацію і погоджувались з правилами при реєстрації, я лише показав ху із ху.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 квіт. 2012 20:17 #76645 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Re: Продажні журналісти
І сеж ти боїшся... ібрудом тут всіх обливаеш тиви знаєте , я чесно кажучи для вас стороння людина, але все таки я скажу, що ви боїтесь відкривати своє імя і хто ти жінка чи чоловік ми не знаємо. але я будучи далекою від ваших особистих конфліктів я скажу, підбурювач і деверсант це ти, я більш ніж впевнена, що ти пишеш це на замовлення або з особистої неприязні до окремих осіб, чесно кажучи мені як шепетівянці пофігу на усіх цих голів, журналістів і посадових осіб, а ТИ ПРОВОКАТОР , і на місці інших я навіть не відповідала би тобі на форумі....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 квіт. 2012 22:01 #76646 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Мені особисто по барабану шо до полєщенкова шо до аноніма. Але в коментарях срач підняв саме Полєщенков і його жінка, так шо я дякую аноніму за те шо не полінився і вивів їх на чисту воду. Смішно виглядає як полєщенков намагається залишити хорошу міну при поганій грі, я більш чим впевнений, шо Карабас Барабас не отримає внятних відповідей на свої питання, буде тупий мароз.

І сеж ти боїшся... ібрудом тут всіх обливаеш тиви знаєте , я чесно кажучи для вас стороння людина, але все таки я скажу, що ви боїтесь відкривати своє імя і хто ти жінка чи чоловік ми не знаємо. але я будучи далекою від ваших особистих конфліктів я скажу, підбурювач і деверсант це ти, я більш ніж впевнена, що ти пишеш це на замовлення або з особистої неприязні до окремих осіб, чесно кажучи мені як шепетівянці пофігу на усіх цих голів, журналістів і посадових осіб, а ТИ ПРОВОКАТОР , і на місці інших я навіть не відповідала би тобі на форумі....

Це саме можна сказати і жінці полєщенкова) Анонімно вигорожувала чоловіка не дарма, все таки якийсь сором відчуває за його діяння, тому що він не журналіст а продажний писака, який пише на догоду місцевій владі.
Сімагін хоч і працював в газеті, яку заснувала місцева влада, не боявся писати правду і докопуватись до істини. Навіть через неоднозначність своєї персони він викликає цим повагу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 квіт. 2012 22:20 #76648 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Re: Продажні журналісти

саме Полєщенков і його жінка,

А ЗВІДКИ ТАКА ВПЕВНЕНІСТЬ,ЩО ЦЕ САМЕ ЙОГО ЖІНКА?МЕНІ ЧОМУСЬ ЗДАЄТЬСЯ ,ЩО "ОС" І "Правдивий",ЦЕ ОДНА ЛЮДИНА,АЛЕ ЦЕЖ НЕ Є ПІДСТАВОЮ СТВЕРДЖУВАТИ,ЩО ВОНО ТАК І Є.ХОЧА,ДОРЕЧІ НА СКІЛЬКИ Я ПАМЯТАЮ В ОсА Є ДОСТУП ДО ЗАКРИТИХ ТЕМ,ТАК ЩО МОЖЛИВО ВІН І ВИЧИСЛИВ ,ЩО ВСІ ДОПИСИ НАДХОДИЛИ З ОДНОГО АЙПІШНІКА.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 квіт. 2012 22:49 #76650 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Для чого писати все кепс локом? Комплекси?
Те що то його жінка підтвердив і сам Полєщенков, так що не бачу причин заперечувати це. Доступа до закритих тем, айпішніків чи ше чогось такого чого немає у вас я не маю, я не модератор і не адміністратор. В підписі я вже давно це зауважив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 квіт. 2012 22:59 #76651 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Re: Продажні журналісти
На рахунок "капс локу" не комплекси а звичайна людська лінь.
А от ці слова :

А на рахунок моєї дружини - ти вчинив як свиня.

щось не впевнюють мене ,що дописи робила його дружина.Чи може є якісь інші,яких я не бачив?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2012 03:15 #76698 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Продажні журналісти
Панове, такі "журналісти" як Полєщенков не варті розмови чи окремої теми взагалі. Якщо людина свідомо позбулась гідності і працює на злочинну владу то згодом все одно її очікує не найоптимістичніше майбутнє, тому що нечесно зароблені гроші швидко витрачаються, а репутацію людина проносить через все життя.

щось не впевнюють мене ,що дописи робила його дружина.Чи може є якісь інші,яких я не бачив?

Справді підтверження з його сторони я не побачив, але й заперечення також. Гадаю якби це була неправда, то пан Полєщенков би обов'язково на цьому наголосив.
P.S. шщгкущшйцгкщй це Дмитро Сімагін? Дмитро чому ви вже не пишетте статті? Було би цікаво почитати. Можливо спробуєте щось написати хоча б для цього сайту?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.204 секунд
0
репостів
0
репостів